Idiotizmi 4. Janševe vlade

ferdo

Guru
3. sep 2007
11.949
4.260
113
Ljubljana
hmpg.net
Stalno prebivališče.
Tako kot je napisal mooserro. Na žalost je JS in JU bila že takrat znanilec slabega dela. Če bi bilo tako kot mora biti, bi lahko vse, ki niso bili v Sloveniji izbrisali tudi iz stalnega prebivališča.
Žal so naredili veliko uslugo južnim in levičarskim izdajalcem
Je pa zanimivo, da so vam neki tuji narodi več vredni kot naš. Za ene se cmerate, čeprav so bili proti Sloveniji, medtem pa druge obsojati z izdajalci pa niso bili proti Sloveniji. Na koncu so jih še pobili v primerjavi z vašimi. In ja, med pobitimi so bili tudi otroki,ki niso bili nič krivi ane Sam Svoj.
Je pa zanimivo, da so neki tuji narodi bili takrat več vredni, kot drugi. Nekaterim namreč niso izbrisali stalnega prebivališča.
Predvsem pa, kako lako zbrišeš stalno prebivališče, če pa si tam prijavljen. Zakaj ga tebi niso na primer?
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
35.757
6.944
113
blizu močvirne prestolnice
Kakšno vezo pa ima državljanstvo s stalnim bivališčem?
Nastala je nova država in vsak si je moral zrihtati papirje. In ja ne govorimo o državljanstvu,temveč stalnem prebivališču, ki pa je bilo izbrisani zaradi neumnosti. Ker pravno bi lahko zbrisali itak niso bili je lokalni niti niso hoteli zrihtati. Verjetno ni bilo časa, ker so streljali tiste za katerimi se cmeraš
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.999
-488
113
Oče slovenec mama slovenka, sin se rodi v bosni med dopustom konec 60-tih.
Nihče niti pomislil ni da je kaj narobe. Sin pristal med izbrisanimi in doživljal kalvarijo z njimi.
Tolk o tem kolk so nekaterim slovenci pomenili, sedaj so jih pa polna usta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Svoj

jezek

Guru
24. jul 2008
6.067
2.756
113
Oče slovenec mama slovenka, sin se rodi v bosni med dopustom konec 60-tih.
Nihče niti pomislil ni da je kaj narobe. Sin pristal med izbrisanimi in doživljal kalvarijo z njimi.
Tolk o tem kolk so nekaterim slovenci pomenili, sedaj so jih pa polna usta.
No, tu nekaj ne štima oz lažeš. Lahko si slovenec, pa državljan (samo) Paragvaja...
 

irwin

Guru
13. mar 2008
2.056
695
113
Oče slovenec mama slovenka, sin se rodi v bosni med dopustom konec 60-tih.
Nihče niti pomislil ni da je kaj narobe. Sin pristal med izbrisanimi in doživljal kalvarijo z njimi.
Tolk o tem kolk so nekaterim slovenci pomenili, sedaj so jih pa polna usta.
Tu nekaj ne stima...
Otroci so se vpisovali v knjigo drzavljanstev(republiskega) v kraju rojstva oceta ali matere.Po izbiri starsev pac. Ce je otrok imel vpisan samo kraj rojstva so pa starsi naredili fail. Zakaj, je pa 2. vprasanje.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
19.671
814
113
tu in tam
V glavnem, spet smo korak bližje vsesplošni blaginji- Ivan je dobil svoj muzej nazaj, kjer boste spet lahko občudovali relikte iz kleti CD..
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.999
-488
113
Tu nekaj ne stima...
Otroci so se vpisovali v knjigo drzavljanstev(republiskega) v kraju rojstva oceta ali matere.Po izbiri starsev pac. Ce je otrok imel vpisan samo kraj rojstva so pa starsi naredili fail. Zakaj, je pa 2. vprasanje.
Kakšen fail, kdo je pa takrat razmišljal da bo juga razpadla. Čez dobrih dvajset let kasneje pa tudi nihče ni pomislil, da bi bilo karkoli narobe.
In model je še glasoval za plebiscit.
 

irwin

Guru
13. mar 2008
2.056
695
113
Kakšen fail, kdo je pa takrat razmišljal da bo juga razpadla. Čez dobrih dvajset let kasneje pa tudi nihče ni pomislil, da bi bilo karkoli narobe.
In model je še glasoval za plebiscit.
Na kratko, so ga tastari zajebali ne edini. Ga niso vpisali v knjigo drzavljanstev v obcini rojstva mame ali oceta v Sloveniji. Dete porodnisnica vpisala v knjigo rojstev v Sarajevu. Ce so pa tastari bleknili naj bo jugoslovan kot narodnost pa ...
Kot napisal ohoho primerov zaradi migracij folka iz 6republik in 2ap.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.999
-488
113
Na kratko, so ga tastari zajebali ne edini. Ga niso vpisali v knjigo drzavljanstev v obcini rojstva mame ali oceta v Sloveniji. Dete porodnisnica vpisala v knjigo rojstev v Sarajevu. Ce so pa tastari bleknili naj bo jugoslovan kot narodnost pa ...
Kot napisal ohoho primerov zaradi migracij folka iz 6republik in 2ap.
Kdaj si rojen?