Idiotizmi 4. Janševe vlade

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
17.595
4.934
113
Sej so napisali da bodo dvignili original zastavo ki je bila razvita na triglavu ob osamosvojitvi, tista ni imela grba ker se takrat še ni vedelo kaj bo vpisano v ustavo oz. kakšen bo grb. Tehnično je torej to ruska zastava. Da so se grb spomnili 5 min prej preden so dejansko imeli prvo proslavo ob osamosvojitvi je čista šlaparija, eni so ž takrat navijali za domobransko verzijo (orel v grbu). Tako da če se bo zastavo brez grba obešalo je celo ustavno sporno, ker to ni slovenska zastava in norčevanje iz državnih simbolov je kaznivo dejanje.

Konice za praporjev se pa jasno lahko tudi iz danes na jutri zamenja, fleksarca pa to. Zvezde se pa odreže če so del praporja (ponavadi so bile del vsake enote NOB) enako praproščakom na uniformah zvezde izrezat pa luknjo pustit. Boljše luknja namesto zvezde, za nedvomno "vrhunski" program proslave bo taka klošarija čisto ok.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Samo Svoj

mistique

Guru
16. jun 2009
16.761
3.782
113
Malo razmišljam za naprej in sem našel eno ugodno varianto za ovekovečenje "majkemi" vlade. Tole so lahko Ivan, Kaco in Rončević v enem...če pa se ne odpravita v Turčijo na dopust, pa še v tem mandatu tudi Đeri in Anži.

1782150347474.png
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
18.828
6.936
113
Kacin: Na državni proslavi so zaželeni vsi, "ki jim je Slovenija intimna opcija"


Kako je pa Novi slovenski zavezi (domobranci) Slovenija intimna opcija? Janša jih je umestil v odbor za državne proslave, čeprav predstavljajo stran, ki je prisegla Hitlerju, ki je imel cilj uničiti ne samo slovensko deželo, ampak slovenski narod.


Državnost današnje Slovenije temelji na protifašističnemu boju. Zanimivo, da novo vlado to tako zelo moti.


In od zvezd je dovoljena samo Davidova.

Tale 'razvojno naravnana' vlada je res razvojna v letu 1945.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
19.670
814
113
tu in tam
Kacin: Na državni proslavi so zaželeni vsi, "ki jim je Slovenija intimna opcija"


Kako je pa Novi slovenski zavezi (domobranci) Slovenija intimna opcija? Janša jih je umestil v odbor za državne proslave, čeprav predstavljajo stran, ki je prisegla Hitlerju, ki je imel cilj uničiti ne samo slovensko deželo, ampak slovenski narod.


Državnost današnje Slovenije temelji na protifašističnemu boju. Zanimivo, da novo vlado to tako zelo moti.


In od zvezd je dovoljena samo Davidova.

Tale 'razvojno naravnana' vlada je res razvojna v letu 1945.
A je kdo kaj drugega pričakoval?