Idiotizmi 4. Janševe vlade

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
17.595
4.939
113
Sej so napisali da bodo dvignili original zastavo ki je bila razvita na triglavu ob osamosvojitvi, tista ni imela grba ker se takrat še ni vedelo kaj bo vpisano v ustavo oz. kakšen bo grb. Tehnično je torej to ruska zastava. Da so se grb spomnili 5 min prej preden so dejansko imeli prvo proslavo ob osamosvojitvi je čista šlaparija, eni so ž takrat navijali za domobransko verzijo (orel v grbu). Tako da če se bo zastavo brez grba obešalo je celo ustavno sporno, ker to ni slovenska zastava in norčevanje iz državnih simbolov je kaznivo dejanje.

Konice za praporjev se pa jasno lahko tudi iz danes na jutri zamenja, fleksarca pa to. Zvezde se pa odreže če so del praporja (ponavadi so bile del vsake enote NOB) enako praproščakom na uniformah zvezde izrezat pa luknjo pustit. Boljše luknja namesto zvezde, za nedvomno "vrhunski" program proslave bo taka klošarija čisto ok.