IDEJE ZA IZLET Z MOTORJEM

I

Izbrisan uporabnik #488

Faaker See
smile-1.gif
a ne?
motofrik ma čoperja menda, bo ziher šel.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Ja to ja.
Če bo vreme, gremo malo pogledat, pa potem še eno turco malo naokrog.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Evo, ravnokar iz ture in naredil dobrih 300km.
Relacija: SG - Faaker See - Kranjska gora - Jezersko - Prevalje - SG.

V Faaker See-ju je bilo noro. Me prav zanima, koliko je bilo dejansko motoristov. Po občutku bi rekel, da krepko čez 20.000.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Jaz pa sem naredil cca 400 kilometrov. Bil sem na Krku. Most je bil od 11:00 do 14:30 zaprt za motoriste in kamp prikolice, tako da sva midva čakala uro in 40 minut. Se je pa nabrala kar številna druščina motoristov, tako da je izgledalo kot manjši moto zbor.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Hja, tudi jaz sem danes naredil nekaj kilometrov in sicer se jih je nabralo .... 320.
Z boljšo polovico sva se ob 8.00 odpravila od doma, po AC izhod Gornji Grad/Mozirje/Logarska.
Nisva zavila v Logarsko, temveč sva nadaljevala do Pavličevega sedla.
Ob tej priliki bi dodal, da je cesta od avtoceste pa vse do tam, ko kasirajo vstop v Logarsko .... PORAZNA!
Ko sva bila z Snecerjem (Marca ali Aprila) je bilo normalno, da pač sneg in sol naredita svoje, ampak da je sedaj cesta še vedno, oziroma v hujšem stanju pa je absurd. Le kam gre naš cestni euro se vpraša človek!?

No, čez Pavličevega sva se zapeljala na Jezersko do Planšarskega jezera, kjer sva si vzela daljši postanek za uživanje ob vodi.
Nato sva čez Tuhinjsko se zapeljala po stari cesti do Celja, naprej v Vojnik, Žalec ... in v S. Konjicah si vzela čas za postanek oz. kosilo. Ustavila sva se v gostišču Fink. Kako je bilo sestavljeno kosilo in koliko je stalo si lahko pogledate v dodanem video posnetku. Res ogromna porcija in nizka cena. Potem sva pot nadaljevala naprej po stari cesti za S.Bistrico ter zavila proti Ptuju ...

Super dan za prijetno vožnjo.
cheer.gif


 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Hehehe .... še video, ki ga nisem mogel včeraj dodat, ker je zmanjkalo elektrike.
frown-1.gif


 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Hja ... iz bolj turobnega jutra se je razvil lep sončen dan.
Spet me je vleklo na motor! In tako sva se z ženo odpravila na 163km dolgo furo.

Zapeljala sva se proti Mariboru, kjer sva v Miklavžu zavila na AC proti Avstriji, kjer sva jo zapustila pri izvozu Šentilj.

Nadaljevala sva v Avstrijo, kjer sva v vasi Vogau zavila za smer Minsdorf, ter čez Glatzau prispela v Kirchbach In Steiermarkt.
Pot sva nadaljevala čez Maxendorf do Kirchbach An der Raab, ter si v vasi Berndorf (Morac) ogledala polfinale v kategoriji 1:8IC.

Po ogledu sva se odpeljala čez Reith, Paldau, Perlsdorf, ter v kraju Deutsch Goritz zavila proti mejnemu prehodu Mureck (Cmurek).
Od tam proti Lenartu, ter naprej čez Trnovsko Vas, Janežovci, ter Desternik proti Ptuju, kjer sva najin krog tudi končala.
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Eno off topic vprašanje...

Planiram izlet čez Rakitno do Cerknice in me zanima ali je že celotna pot asfaltirana?
Pred časom se spomnim, da je bilo kar nekaj makadama...
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol

Priponke

  • 1014485-IMG00100-20100911-1140.jpg
    1014485-IMG00100-20100911-1140.jpg
    100,7 KB · Ogledi: 420

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
Eno off topic vprašanje...

Planiram izlet čez Rakitno do Cerknice in me zanima ali je že celotna pot asfaltirana?
Pred časom se spomnim, da je bilo kar nekaj makadama...

Ja, asfalt je vse do Cerknice. Sicer se še nisem peljal tam, ampak vem iz druge roke. Pa baje da je kar "zanimiva" cesta.
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
Eno off topic vprašanje...

Planiram izlet čez Rakitno do Cerknice in me zanima ali je že celotna pot asfaltirana?
Pred časom se spomnim, da je bilo kar nekaj makadama...

Ja, asfalt je vse do Cerknice. Sicer se še nisem peljal tam, ampak vem iz druge roke. Pa baje da je kar "zanimiva" cesta.

Ja sem preveril!
smile-1.gif
Cesta je odlična! Nova, frišn asfalt, zavita (kačje ride), večina ovinkov do 40km/h...
Nadaljevali smo do Cerknice - Sodražica - Velike lašče - Ljubljana... 140km! Odlična fura za po "šihtu".
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Pravkar sem se vrnil iz Velike Yugo ture (Hrvaška, Črna gora, BiH). 7 dni, 2300 km. Bilo je lepo in nepozabno. Slike in potopis sledita
cheer.gif

Pozdravljen!

Čakam, verjetno pa tudi ostali, da nam malo opišeš, ter priložiš kakšno sliko z vajine poti.
Me zanima, kje sta spala, za koliko denarja, kaj sta videla ... pač to, kar nas popotnike zanima.