IDEJE ZA IZLET Z MOTORJEM

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
He he...ja vem da obstaja mejni prehod Robič. Sem že vozil preko njega. Zaradi tega sta se mi te dve stvari malo "zmešale" in prišlo je ven Robičevo sedlo
bonk.gif

Me pa veseli, da tako podrobno berete moj potopis
smirk-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Jaz tudi
Jaz imam gume že čisto na koncu. Sem jih na avtocesti proti Krku čisto zradiral po sredini, pa tako lepo so bile ošiljene po vožnji čez ovinke.
Malo se bo še za peljat, kaj preveč pa ne. Asfalt je že hladen, pa še listja je polno.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Načeloma nisem zaključil. Če se bo za zapeljat se bo, če ne pač ne.

Hehehe ..... kot je Snecer omenil, sem kot gasilec ..... vedno pripravljen na akcijo.
cheer.gif


P.S.
V sosednji stavbi se je nekdo danes pripeljal v službo z motorjem (Suzuki V Strom 1000DL).
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
P.S.
V sosednji stavbi se je nekdo danes pripeljal v službo z motorjem (Suzuki V Strom 1000DL).
Jaz sem se do včeraj še tudi v službo vozil z motorjem
redface-1.gif
(res pa je da imam jaz (Suzuki V Strom 650 DL)
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Nekaj slik z včerajšnje vožnje ...

Jesen je res čudovita, sploh ko naravo opazuješ z motorja.
cheer.gif


Standardna povezava do mojega bloga: http://yamaha600.blogspot.com/

Mislim, da je to en izmed zadnjih opisov nasploh. Bom videl ....
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Lep izlet, sobota je bila še lepša za vožnjo.
Drugače pa je res, da podlaga postaja umazana, listnata in spolzka.

 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Ja, sobota je bila res lepa, ampak sem bil dežuren in žal nisem moral nikamor, tako da .....
rolleyes-1.gif


Tudi včeraj ni bilo slabo. Ko sva prispela v Kostanjevico so bili temni oblaki, ki so prihajali iz smeri NM.
Ceste so večinoma še lepe, edino na določenih odsekih je porazno v bližini njiv pa je konkretno umazan asfalt.
No, to me ni odvrnilo od tega, da se malo zapeljem, je pa bilo kar nekaj motoristov, kar se da videt tudi na video posnetku .... približno pri 8:33!

Upam, da bo še kakšen tak lep dan, da se kam zapeljem.

P.S.
Obenem sem stestiral tudi porabo goriva pri vožnji dveh oseb. Sam motor je pa itak zakon.
Prestavljanje in vožnja v pravi brzini, ter tresenja ni več, kot je bilo na začetku. Vaja dela mojstra in pravi užitek jo je ..... voziti!
cheer.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Lepo slišat da se še vozite na izlete. Jaz sem svoj motor že pospravil na zimsko spanje.
@HITMAN: lepo slišat da ti nov motor dobro služi in da si zadovoljen z njim
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
@Jodlarcek

Veš, načeloma sem tudi jaz že pospravil motor, ga pokril ... itd, ampak me je lepo vreme zamikalo, da sem ga "odpakiral" in se odpeljal dogodivščinam naproti.
 

cat

Fizikalc
3. sep 2007
901
52
28
Hehe, enako pri meni. Mi nedeljski sonček ni dal miru in sem motor "dekonzerviral"