IDEJE ZA IZLET Z MOTORJEM

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Pravkar sem se vrnil iz Velike Yugo ture (Hrvaška, Črna gora, BiH). 7 dni, 2300 km. Bilo je lepo in nepozabno. Slike in potopis sledita
cheer.gif

Pozdravljen!

Čakam, verjetno pa tudi ostali, da nam malo opišeš, ter priložiš kakšno sliko z vajine poti.
Me zanima, kje sta spala, za koliko denarja, kaj sta videla ... pač to, kar nas popotnike zanima.
V roku nekaj dni bo celoten potopis objavljen. Nekako nisem imel časa napisati vsega
redface-1.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
To bi tudi mene zanimalo. Sta prenočišča iskala sproti, prej kaj rezervirala...?
Prenočišča sva sproti iskala. Rezervacijo sem imel edino za Mostar. Za ostalo pa sproti. V ČG sploh ni problema, ker ti kar ob cesti ponujajo sobe. Sva pa našla ene super apartmaje v Svetem Štefanu. Cena 30€ na dan (vsak dan očistili, menjali brisače....) ko je pihal močan veter mi je pa gazda svojo garažo odstopil, da mi ne bi motorja prevrglo.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Evo, meni je konno uspelo spisat potopis DOLOMITI 2010.
Tako da .... vabljeni, da si ogledate blog v kolikor vas zanima.

Malo sem naredil nekaj sprememb: večje slike, večja pisava za lažje branje, nova glava .... itd.
redface-1.gif


LINK: http://yamaha600.blogspot.com/
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Bravo. Zelo lep in predvsem uporaben potopis. Mogoče malo pogrešam podatek, kje ste spali, skupni stroški...Jaz za drugo leto planiram 5-7 dnevno turo po Dolomitih, zato so mi vse te informacije precej zanimive.
P.S:
Zdaj imam pa zelo slabo vest, ker jaz še nisem objavil svojega potopisa
redface-1.gif

P.S.1
Da vidimo novo mašino...
wink-1.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Hehehe ... Jodlarcek, površno si bral moj potopis, ker sem napisal kompleten naslov hotela in ime zakoncev - lastnikov.

Pri samem potopisu sem se potrudil, da sem pisal številke cest, ki so pomembne, tu in tam kakšno koordinato za lažjo orentacijo.
Dejstvo je, da potopise pišem zgolj zato, ker strmim k temu, da če kdo ne ve kam na izlet, da najde na mojem blogu dobro idejo in opisano pot, tako da res ne more zgrešit .... je pa dobro z motorjem malo zalutat.
cheer.gif


Praviš 5-7 dnevno furo po Dolomitih ? Ti rečem, da imaš 5 dni popolnoma dovolj, ajde recimo 6 dni, če imaš namen skočit še do Stelvia. Za Stelvio si moraš vzet en dan. Hudo visok prelaz ... 2790m če se ne motim.

Tudi sam imam namen drugo leto obiskat Dolomite v tandemu z ženo, ker to mora videt v živo.
Je pa res, da zelooo malo sem videl v Dolomitih motoristov, kjer bi bila dva na motorju .... ene 5 komadov od 60 motoristov.

Namen imam samo tri (3) dni. Da vidi; Giau, Valparolo, Falzarego,Moeno in Val Gardeno. Obvezen obisk Marmolade in to je to.
V prvem dnevu se vidi Cortina, Giau, Tre Croci , Arabba in Alta Badia. Drug dan pa Falzarego, Valparola morda še Sella in Marmolada ... tretji dan pa domov lepo gemitlich. Polna kapa za dva! Edino hudič je če gre človek sam ... ker če se kaj zgodi si prepuščen samemu sebi.

Nabralo se je 1720 slik in cca. 40 minut uporabnega video materiala, ampak v živo pogledat na Passo Giau je nekaj, kar mi še danes naredi kurjo kožo.

Hja, Jodlarcek ... čakamo na tvoj potopis, seveda z slikami, da vidimo kako sta se imela!
cheer.gif


Moj novi motor? A nisi videl slike v rubriki kakšne motorje vozimo? Poglej si!
nahrung002.gif


Ajde, lp in hvala za pohvalo glede Bloga!
pozdrav.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Aha se opravičujem. Res sem malo "površno" prebral tvoj potopis.
Jaz imam namen iti v Dolomite z ženo, tako da bo to bolj "dopustniško" ridanje preko prelazov. Praviš da je 5 dni dovolj? No ko bo tako daleč, te bom itak prosil še za kakšne uporabne informacije.
P.S.
Kje v rubriki se vidi tvoj motor? Ne vem kje naj iščem?
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Ni problema, če boš rabil kakšne info .... klikni in napiši ali pa se kje na kakšni kavi dobiva, glede na to, da si ne daleč od mene.
nahrung002.gif

Tudi naše kruzanje po Dolomitih smo vzeli kot dopust .... nikamor se nam ni mudilo, tudi za malico smo si vsak dan vzeli čas .... uživali smo 100 na uro, videli marsikaj, dobra družba ... super v glavnem.

Moj motor je v rubriki katere motorje vozimo, takoj prva rubrika v temi motocikli.
Ali pa na tem linku: https://www.alter.si/tabla/show...=0&fpart=12

Lp
 

borispibe

Zelenc'
7. okt 2010
5
0
1
Jaz pa z veseljem skočim na kosilo na Vršič - jota s klobaso in potem nazaj. Gore so res nekaj najlepšega.
smile-1.gif
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Sam sem se odpravil čez vikend na Lošinj v Nerezine.
Pot je izgledala nekako takole.

Po vzhodni pa nazaj. Klik za podrobnosti.


Na trajektu me je zamikalo, da bi šel spet kdaj malo jadrat.


Pogled na mesto Cres.


Kratek postanek v Osorju. WC papir sem kupil v mestu Cres, kajti kolegi, kateri so bili že na kraju zločina, so me klicali, da ga bomo zvečer ornk sral.


Nazaj grede sem šel čez Krk, ampak sem zamočil ure trajektov, tako da sem imel dve uri časa in sem se zapeljal iz pristanišča v mesto Merag in po stari cesti na vrh, kjer se "cesta" priključi novi cesti.

LpT
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.078
799
113
A si šou čez Žir pa se nisi neč ustavu dioporko
grin1.gif


Lepa tura, tudi sam sem naredil 500km v tem vikendu, sem se pa smodil po Dolenjski, po Krasu in po naših govcih.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Veš kaj me zanima, kje je Robičevo sedlo? katerega si omenil v uvodu. To je na meji z Italijo?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Veš kaj me zanima, kje je Robičevo sedlo? katerega si omenil v uvodu. To je na meji z Italijo?
Sorry. Lapsus lingva
redface-1.gif

Pravilno je Pavličevo sedlo. Hvala za opozorilo
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Hehe, jaz pa gledal, ker mi je bilo res nepoznano, po drugi strani pa je bilo celo nekak "možno", lej spodaj.