Huawei P30 pro

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
163
2
18
Imam mobilni telefon Huawei P30 PRO in ko ga povežem z avtoradiem preko bluetootha se pojavi težava. Ko je povezan z avtoradijem, se vsake toliko časa prekine povezavo, to je mogoče vsake pol minute, samo takrat ko je v stanju pripravljenosti, drugače telefonski pogovor deluje normalno. Hvala za pomoč.
 

Radovednež

Fizikalc
13. maj 2019
115
44
28
Ponavadi delujejo te naprave tako v varčevalnem načinu. Oziroma, če se nekaj časa nič ne predvaja se bluetooth ponavadi sam prekine in ponovno zažene, ko je signal audio....
 

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
163
2
18
Varčevalni način je izključen, povezavo pa prekine po cirka 5 sekund po prijavi in prekinja vsakih cirka 10 sekund
 

Radovednež

Fizikalc
13. maj 2019
115
44
28
Če ti več pomeni dobra baterija dober fotkič in malo manj dober uporabniški vmestnik, hitro filanje baterije P30pro, če ti pa več pomenijo dobri video posnetki, dober uporabniški vmestnik, in in za kako uro slabši SOT baterije kot na p30pro in 3.5mm jack za slušalke in vrhunski ekran, zares dobri zvočniki in zvok seveda, potem s10+. Brezžično filanje imata pa oba vsaj za s10 sem siguren, menda pa ima Huawei 1 leto neke garancije če pokneš zadnje al prednje steklo, da ti ga brezplačno menjajo... To mi pade na hitro na pamet... P.s. Samsung je ravno tako dobil nočni način, pri fotkanju, ki je prav spodoben. Samsung po mojih izkušnjah od sedmice dalje skrbi za podporo vsaj 3 leta od izdaje za Huawei pa ne bi vedel...
 
Nazadnje urejeno:

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
malo manj dober uporabniški vmestnik/dober uporabniški vmestnik
To je kr neki! Kako moreš ti to ocenit. Bi vsaj napisal "moje osebno mišljenje je..." Za nekoga je pa ravno obratno. Naj se vsak sam odloči.
To da nekdo takole preko foruma sprašuje katerega priporočate je isto kot bi šel spraševat katero babo mi priporočate naj vzamem al črno al uno blond :bonk:
"Sam oceni, kateri ima najbolj umetne barve: " :bonk:
Naslov video prispevka je "Camera Test Comparison" ne pa "Color Test Comparison".
 

Radovednež

Fizikalc
13. maj 2019
115
44
28
malo manj dober uporabniški vmestnik/dober uporabniški vmestnik
To je kr neki! Kako moreš ti to ocenit. Bi vsaj napisal "moje osebno mišljenje je..." Za nekoga je pa ravno obratno. Naj se vsak sam odloči.
To da nekdo takole preko foruma sprašuje katerega priporočate je isto kot bi šel spraševat katero babo mi priporočate naj vzamem al črno al uno blond :bonk:
"Sam oceni, kateri ima najbolj umetne barve: " :bonk:
Naslov video prispevka je "Camera Test Comparison" ne pa "Color Test Comparison".
Sem v naslednjem postu napisal, da je stvar lastne percepcije. Kar sem napisal tudi drži in ne preferiram nobene znamke. S tabo se pa ne mislim ukvarjat, ker vidim, da prav dosti ne štekaš... Ne provociraj, ker ne boš nič dosegel! Čiao!
 

Radovednež

Fizikalc
13. maj 2019
115
44
28
Se pravi, da pojma nimaš kaj pišeš.
Nabijaš nekaj v prazno, na podlagi nekih recenzij :bonk:
No, bom pa tako rekel. Ti ki si svetilnik modrosti, predlagam, da narediš eno recenzijo za oba telefona in boš tako naredil nekaj koristnega za človeka, ki na forumu nekaj sprašuje. Meni pa ne rabiš trolat. Deluješ kot, da so te prehitro od prsi odstavili!!! P.s. Recenzij sem videl dovolj in tudi sam sprobal, tolk, da vem kaj pišem. Sicer je pa tudi uporabnik foruma, ki to sprašuje verjetno dovolj pismen, da lahko to tudi sam preveri na internetu. Razen, če nisi to ti, ki sprašuješ pod rauličnimi nicki in pol trolaš u tri krasne...? Bi ti skoraj svetoval kak pregled , pogovor in terapijo, ker se mi to pri tebi zdi že kar patološko...!!!
 

5450

Fizikalc
28. feb 2018
286
35
28
Šmarje pri Jelšah
Uporabniški vmesnik si narihtaš Nova launcher in je to to.
Sam sem po dolgih letih samsungaštva (od s1 naprej in do s9) odločil, da prešlaltam na P30 pro.
Vse je isto, edino baterija pa je top of the pops :) p30 pro me je fasciniral glede baterije :)
Pa na ne bo kdo rekel, prej sem imel par dni na probi s10 in se lahko glede baterije skrije.

Pri meni je odločila smao baterija, nič drugo.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
No, bom pa tako rekel. Ti ki si svetilnik modrosti, predlagam, da narediš eno recenzijo za oba telefona in boš tako naredil nekaj koristnega za človeka, ki na forumu nekaj sprašuje. Meni pa ne rabiš trolat. Deluješ kot, da so te prehitro od prsi odstavili!!! P.s. Recenzij sem videl dovolj in tudi sam sprobal, tolk, da vem kaj pišem. Sicer je pa tudi uporabnik foruma, ki to sprašuje verjetno dovolj pismen, da lahko to tudi sam preveri na internetu. Razen, če nisi to ti, ki sprašuješ pod rauličnimi nicki in pol trolaš u tri krasne...? Bi ti skoraj svetoval kak pregled , pogovor in terapijo, ker se mi to pri tebi zdi že kar patološko...!!!
Kdaj se boste že naučili da se s hobotnico enostavno ne ukvarja, ker ded je moten. Ko ima svoj menstrualni cikel in ga pika v jajčnikih, enostavno ignoriraš in se ne spravljaš na njegov nivo, ker nimaš šans
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Sicer ne vem, kaj ima to veze s hobotnico, toda očitno ti že veš, stevo pod tvoj nivo še dolgo ne bom padel.
 

lopard

Pripravnik
12. jun 2013
65
4
8
Ogledal sem si že več listov s karakteristikami Huaweie 30 pro in en podatek se pojavlja v dveh različicah. Zanima me, katera je prava:
1) H 30P ima 3,5 jack za slušalke
2) H 30P nima 3,5 jacka za slušalke