Huawei P30 pro

Boj med Samsungom in Huaweiem bo vse trši, oba proizvajalca sta naredila top modele in prav zanomivo bo videt, a bo folk še letal k Applu po vsem tem. Huawei že več let vrhunski, jaz mam mate20 in dela ko raketa. Slike ubijalske, baterija zdrži 3 dni, če nisem preveč na njem :p

Tale p30 je še en korak naprej, zver brez dvoma
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero in Cash

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Kupi tistega ki ti je všeč, ne tistega ki je nam všeč. Ker si verjetno stari dodl kot sem jaz, boš verjetno vzel črnega? Ali boš vzel rdečega, si zeleno polakiral nohte in dal gor rumeni bumper? :evil:
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Lol. Črne telefone imam zadnjih 20 let, tako da bom za spremembno vzel tega.
 

Priponke

  • 4519C6FD-73F4-4DAC-89C4-F53115472193.jpeg
    4519C6FD-73F4-4DAC-89C4-F53115472193.jpeg
    33,2 KB · Ogledi: 260

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Lepa mavrica, pazi da ne bo kak buzerant tega napak razumel :valjamse: Saj je lep, ne bi pa se rabile barve prelivati...
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Glede na to koliko je kitajcev na svetu bi morali biti njihovi telefoni najbolje prodajani. Pa temu ni tako..še zdaleč ne...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Kaj to ima tudi steklo zadaj? Ker če ja, potem je ovitek obvezen in je pol vseeno kaka barva je. Ker to steklo je kot žajfa v roki in če dol pade si v riti.
Mi pa je zanimivo opazovat kaj je nastalo iz huawei. Pred 3 leti proizvajalec čip šrota, danes parira z samusungom. Apple pa sta tak oba že davno prehitela
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Res to sprašuješ ali nas jebeš? :)

A ti to resno a nas jebeš. Če, potem se poberi v svojo temo, Samsung fanček in ne buzeriraj. Sem si prišel podjebavat in izivat, ko ti bo pa kdo povedal ta svoje boš pa spet jokal kot otrok.

To ne bo nobeden kupil...to črno piko- luknjo v zaslonu.
Še vedno lepši kot Samsung, ko niso vedel kam bi dal tisto jajčasto lukno, potem so jo pa vrgel nekam v kot, kokr drek v en kot sekreta.
Če sta prišla z 123 podjebavat v to temo potem se poberta v svojo lukno, da ne bo spet jok in stok.
Isto velja za WWY. Eni in isti buzerantje hodijo vedno delat štalo. Potem jim poveš kar jim sledi pa v jok in stok. :gorjaca:
 
5. apr 2015
1.332
690
113
P30 je res sick. Zgleda u nulo, specs nori, sploh cam :eek:..cena "sprejemljiva glede na..." ... tut ta frlinček na vrhu ni moteč ( je osebno pri S10+ bolj neestesko - po mojem mnenju ofc - ), čakam pa da zadeva preide tako daleč, da bo P40 oz karkol pride, notchless in da bo selfie cam viden na back coverju. Trenutno sem pač zadovoljen s svojim "geplom od G6" in samo followam, kake borbe bijejo t.i. sveta trojica. Btw apple išče income tudi pri vstopu v izdaji kreditnih kartic ubožci (hihi da malo prcnem v osje gnezdo):))
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco
22. jul 2007
12.770
1.299
113
123
A ti to resno a nas jebeš. Če, potem se poberi v svojo temo, Samsung fanček in ne buzeriraj. Sem si prišel podjebavat in izivat, ko ti bo pa kdo povedal ta svoje boš pa spet jokal kot otrok.


Še vedno lepši kot Samsung, ko niso vedel kam bi dal tisto jajčasto lukno, potem so jo pa vrgel nekam v kot, kokr drek v en kot sekreta.
Če sta prišla z 123 podjebavat v to temo potem se poberta v svojo lukno, da ne bo spet jok in stok.
Isto velja za WWY. Eni in isti buzerantje hodijo vedno delat štalo. Potem jim poveš kar jim sledi pa v jok in stok. :gorjaca:
In kaj ti pri mojih postih niso všeč - dejstva:confused:
 
  • Všeč mi je
Reactions: 5450

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Ne bi rekel, no.
Jaz pa bi rekel ravno to, ja.
Je nevtralen, eni pa pluvate po vseh kar ni po vaše.
Halo. Ali se delaš neumnega ali pa si res toliko omejen, da tega ne vidiš.
On pa nevtralen:valjamse:
Če spremljaš njegove in (AvtoFun...) komentarje se točno razbere kam pes taco moli. O 123 pa ne bi izgubljal besed:nigladek:
Taki hodijo v določene teme delat samo štalo. Zanimivo, da so to eni in isti po celem forumu, nič čudnega, da je potem taka štala na forumu in da gre vse v cegrunt.
Določeni si tukaj lastijo forum in mislijo, da lahko delajo kar hočejo. In taki mi gredo res na k :gorjaca:
Toda za to naj bi bili tukaj moderatorji, da naredijo red:sprasujemse:
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
pa imamo novega-starega octopusija :) Sem že mislil, da je to preseljeno na Svet 24.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Jaz pa bi rekel ravno to, ja.

Halo. Ali se delaš neumnega ali pa si res toliko omejen, da tega ne vidiš.
On pa nevtralen:valjamse:
Če spremljaš njegove in (AvtoFun...) komentarje se točno razbere kam pes taco moli. O 123 pa ne bi izgubljal besed:nigladek:
Taki hodijo v določene teme delat samo štalo. Zanimivo, da so to eni in isti po celem forumu, nič čudnega, da je potem taka štala na forumu in da gre vse v cegrunt.
Določeni si tukaj lastijo forum in mislijo, da lahko delajo kar hočejo. In taki mi gredo res na k :gorjaca:
Toda za to naj bi bili tukaj moderatorji, da naredijo red:sprasujemse:
Kam pes taco moli oz WWY? To me pa res firbec matra. Kolikor vem, komentira stvari katere pozna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 5450