Google Pay

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Jaz sem včeraj v G Pay aplikacijo dodal Curve kartico. V aplikaciji piše, da je privzeta kartica za brezstično plačilo. Nisem pa še izvedel plačila ,da bi lahko potrdil delovanje.
 

kokica2000

Pripravnik
20. mar 2011
129
24
18
A imaš Curve registriran na naslov v tujini? Ali če vprašam drugače, kateri BIN ima tvoja Curve kartica?
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Curve sem februarja 2018 naročil preko aplikacije. Moja kartica ima angleški BIN - 5375 90....
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.468
113
Meni dela Curve v Gpay. Pravkar plačal gorivo s telefonom. V Curve pa imam Mastercard Deželne banke, ki nima še nobenih brezstičnih plačil.
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Ali je kdo uspel namestit Gpay aplikacijo na Ticwatch pro? Jaz sem naložil zadnjo verzijo vendar se mi pri zagon za par sekund prižge potem pa se aplikacija zapre.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Google pay je polizdelek, sem hotel sprobati se malo android sistem s pixlom 3a pa me je pustil hladnega.

Sem seveda namestil “crackano” verzijo gpay pa potem ne gre naprej z revolutom ter n26, ker imam slovenski BIN.
Nisem “lover” bilokaksnega sistem, vendar android ni to kar rabim. Do sedaj je bil perfect samo symbian ter iOS, that’s it, pika.
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Kako lahko na uri naredim uninstall gpay app z adb, ker bi jo rad nadomestil z starejšo verzijo.
 

4l3x

Zelenc'
9. jul 2019
9
11
3
Google pay je polizdelek, sem hotel sprobati se malo android sistem s pixlom 3a pa me je pustil hladnega.

Sem seveda namestil “crackano” verzijo gpay pa potem ne gre naprej z revolutom ter n26, ker imam slovenski BIN.
Nisem “lover” bilokaksnega sistem, vendar android ni to kar rabim. Do sedaj je bil perfect samo symbian ter iOS, that’s it, pika.

Zakaj polizdelek; ker ga tebi ni uspelo usposobiti? Dejstvo je, da GPay še nima uradne podpore za Slovenijo, tako da je nekako logično, da "slovenske" kartice še ne delujejo. To ne pomeni, da je polizdelek ali pa da je Android krš. Tudi Apple Pay do nedavnega ni bil podprt, pa te ni pustil hladnega?
Približno 2 minuti ti pa vzame, da ustvariš novo virtualno kartico v Revolutu z UK naslovom, ki jo lahko brez problema dodaš v GPay. Navodila so bila že nekajkrat napisana v tej temi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007 in kvidr

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Letos bo samo v primeru, če celo EU pokrijejo z Revolutom, N26 in Monese (mogoče še bunq in Curve). Tudi TransferWise naj bi bil pred zagonom Google Pay, Apple Pay in Samsung Pay.

V najslabšem primeru pa takrat, ko bo Intesa Saopaolo izdala Google Pay. Sam ne verjamem da letos.
 
  • Haha
Reactions: urby20

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Dogaja se po Evropi. V evropskih državah, kjer je na voljo Google Pay so omogočene TransferWise kartice za Google Pay.

Imam občutek, da bo Google Pay uradno v Sloveniji v roku 1 meseca.
 
  • Haha
Reactions: Lord_Raiden

kvidr

Pripravnik
28. jun 2019
32
3
8
Tudi meni je šlo dodati Curve kartico v Google Pay. Imam 5 funtov še curve cash gor, se da kako nastavit, da ko plačaš, pobere teh 5 funtov iz curve casha, ostalo pa iz taprave kartice k je gor? Al se da sam iz tiste k jo maš trenutno nastavljeno kot privzeto?
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Tudi meni je šlo dodati Curve kartico v Google Pay. Imam 5 funtov še curve cash gor, se da kako nastavit, da ko plačaš, pobere teh 5 funtov iz curve casha, ostalo pa iz taprave kartice k je gor? Al se da sam iz tiste k jo maš trenutno nastavljeno kot privzeto?

To moraš v curve app-u sam switchat. Jaz sem to ravno zadnič sprobal, dela vse.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Zal to ne gre... Porabit moras vse iz ene kartice ... Torej moras nekje nekaj kupit za 5 GBP ... Sam sem ponavadi naredil top-up Revolut racuna ... in potem sem v Revolutu naredil konverzijo v EUR ... Samo je minimalni znesek za top-up na Revolutu 10 GBP ...

IMG_1226_238FCE97.png
 

Podobne teme