Google Pay

kvidr

Pripravnik
28. jun 2019
32
3
8
Danes sem z GPay (Revolt kartica) plačal neki malega čez 15 €, pa mi je zahtevalo PIN/fingerprint na telefonu, na POS terminalu pa je izpisalo poglejte navodila na telefonu. Medtem ko mi je, kadar sem uporabljal GPay z DiPocket kartico, zahtevalo PIN na POS terminalu (res pa da je bila takrat vrednost nekaj čez 100€). Tisti ki uporabljate Revolt kartico z GPay, je potrebno pri določenih zneskih vpisati PIN na telefonu ali na POS terminalu?
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Sicer se ne tice gpay, ampak vseeno imam revolut preko apple pay in mi nikoli ne zahteva vnosa pin-a, kar je po svojem lahko tudi slabost.
 

tobacco

Pripravnik
3. okt 2007
118
11
18
Gpay z Revolut, ne zahteva PIN. Včasih ga moram odkleniti, to bo najbrž namesto PINa :)
KSZ.......
Ce imas telefon pravilno nastavljen Gpay z Revolut (uporabljam sam) ne zahteva PIN-a. PIN je tvoj prstni odtis. Meni nikoli ni zahtevalo PIN, pa sem placeval od cca 16 eur do preko 100 eur. Edino prodajalci so cudno gledali :)
Telefon mora bit zasciten z face unlock, prstni odtis ali koda za odklep....
Upam, da je kaj pomagalo in ne boste vec rabili tipkat PIN...
 

kvidr

Pripravnik
28. jun 2019
32
3
8
Odvisno od banke. Če imaš nlb, potem imaš nlb pay, abanka ma spet neki svojga
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Sem sklepal da bi lahko dodal neko kartico v telefon in z njo placeval brezsticno, npr revolut bi slo ?
 

Vivid

Zelenc'
5. avg 2019
25
2
3
Zdravo,

Ni mi uspelo omogočiti virtualne kartice za brezstično plačevanje v G Pay.

Telefon je Galaxy S9, Google regijo imam na Slovenijo, G Pay sem side-loadal verzijo 2.94.259479103, Revolut račun ima slovenski naslov in virtualna visa kartica ima UK BIN.

G Pay javi da plačevanje ni podprto za to banko in za izbrano državo.

Ali ima kdo podobno delujočo kombinacijo?

Če spremenim svojo Google regijo v UK je ne morem spremenit nazaj 1 leto, kar mi ne paše preveč.
 

kvidr

Pripravnik
28. jun 2019
32
3
8
Preberi en post pred tabo, ne gre z virtualno viso, gre samo z virtualnim MasterCard
 

Naabo

Pripravnik
19. avg 2010
268
1
18
Ter rabiš spremeniti le naslov v revolut aplikaciji na DE ali UK, da imaš možnost virtualne mastercard.
 

kvidr

Pripravnik
28. jun 2019
32
3
8
Je tako, ko pa dodaš virtualno MasterCard, pa si lahko naslov spremeniš nazaj v slovenskega
 

Vivid

Zelenc'
5. avg 2019
25
2
3
Preberi en post pred tabo, ne gre z virtualno viso, gre samo z virtualnim MasterCard

Gledal sem post 225 - vendar vidim, da je nekomu delalo da je prijavil fizično visa kartico.


Ter rabiš spremeniti le naslov v revolut aplikaciji na DE ali UK, da imaš možnost virtualne mastercard.

Torej mora biti virtualna MC, ki ima UK (ali DE) BIN - prav

Je tako, ko pa dodaš virtualno MasterCard, pa si lahko naslov spremeniš nazaj v slovenskega

To je mišljen "Home address" v Revolutu? Oni kaj preverjajo ta naslov?


Bom poskusil malo pozneje, zaenkrat hvala za napotke.
 

Podobne teme