Galaxy Note 10

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
667
31
28
Ne govori, sem zaj še enkrat pisal na support, pa v storu sem jim dal 1 zvezdico in komentar spodaj.
 

index

Zelenc'
10. maj 2018
11
1
3
Javljam kot sem obljubil,sedaj vse dela tak da je zgleda tretja verzija ne vem več katera že zagrabla, za AA for Phone Screens iz nekega čudnega apk portala sem jo dol cukno. Hvala vsem za nasvete in pomoč.
 
  • Všeč mi je
Reactions: matej1990

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
667
31
28
Jap so ja ta verzija samsung app 5.0.30.5, je zajebala, Žana ima na note 9 še verzijo 3.x.xx in dela vse normalno.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Če bi kako lahko odinštaliral app samsung keyboard, in ga ponovno inštaliral, bi mogoče šlo.Sem probal, drugo verzijo inštalirati pa ne gre. Verjetno bi rabil root.

So mi pa tole poslali, seveda še vedno ne dela.

Spoštovani,
zahvaljujemo se vam, ker ste kontaktirali Samsung Electronics!


V zvezi z vašo zahtevo vam svetujemo naslednje korake tehnične podpore:


1. Poskušajte še enkrat posodobiti aplikacijo Samsung Keyboard skozi Galaxy Store

2. Izklopite in vklopite opcijo "slovenšina v:

Nastavitve > splošno upravljanje > jezik in vnos" > zaslonska tipkovnica > tipkovnica Samsung > jeziki in vrste > upravljaj jezike vnosa

3. Potem stisnite še tri pikice zgoraj desno, kjer lahko poskusite z opcijama "preveri ali je na voljo posodobitev" + "samodejna posodobitev" .

4. Ponastavite tipkovnico v:

Nastavitve > splošno upravljanje > jezik in vnos > zaslonska tipkovnica > tipkovnica Samsung > ponast. na privzete nastavitve > ponast. nast. tipkovnice" - obstaja možnost da ta korak izbriše podatke tipkovnice - poskusite ponovno

5. Napako javite direktno razvojnemu oddelku preko:


Nastavitve > splošno upravljanje > jezik in vnos > zaslonska tipkovnica > tipkovnica Samsung > zastavi vprašanje

Za več informacij nas lahko kontaktirate po telefonu, od ponedeljka do petka, med 9:00 in 18:00 uro, na naslednji telefonski številki:
 

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
667
31
28
Resno razmišljam če bi kak custom rom gor dal, ali pa je kak drug app za tipkovnico ki to podpira.
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Tudi meni noče DL slovenščine za pen, sem pa prešaltal na Gboard, nastavil jezik tipkanja in pisanja s penom na slovenščino, zaenkrat dela in sem zadovoljen. Med tipkanjem in pisanjem lepo preklaplja s klikom spodaj na ikono globusa...
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Ne vem, kaj so bluzili na N10+ z zadnjimi update-i, na N20U SLO za pen spet dela.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Bi bilo verjetno še res, če bi vedeli, kje je Slo in da obstaja Slovenščina. Zanimivo, da naši južni sosedi niso imeli tega problema na N10.