Galaxy Note 10

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
A tok je že draga. Ja, ko jo je MobiSiystems kupil od Kostie, so jo nafilali z reklamami v free verziji, podražili pa tudi orenk. Če se prav spomnim, sem dal tam 4-5 eur za pro verzijo. Držim pesti, da zrihtaš gmail.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Seveda nimajo upliva, ker jih verjetno dobijo za nižjo ceno in so zmenjeni, da za nižjo ceno je vsaka peta posodobitev... Tako pač to gre.... Moje mnenje!

:bonk:Res butasta teorija. V povprečju imaš prav, SIO ima bolj redne update ker prihaja ven z skupino v kateri so tudi drugi updati (Multi CSC). Se pa teorija pri meni na S10e ni izkazala za pravilno. Praviloma sem pri S10e dobival vse update prej kot na SIO in SIM, kar pa za S7 niti slučajno ni veljalo. Torej čist koliko imaš srečo če je to sreča da imaš vsake 3 tedne update?
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Ima še kdo probleme z avto sinh mailov. Noče mi sinhronizirat gmaila, aquamaila(za službene maile), preko samsungov mail (epošta) pa sinhronizira brez problema. Ko pa grem v gmail aplikacijo in ročno sinh.(potegnem navzdol) pa nameče not vse maile. V aqua mailu pa ko grem v aplikacijo so maili pod neprebrano oziroma v prejeto, obvestila pa ne dobim.
Pregledal že vse nastavitve, vsa dovoljenja omogočena, vsa obvestila omogočena, v bateriji nobenih omejitev, izbrisal aplikacijo - na novo naložil posodobitve, resetiral, v nastavitvah aplikacije vse pregledal? Sem mislil, da bo sedaj z posodobitvijo kaj boljše, pa nič?

Jaz uporabljam Email od Edison Sofware brez problemov, sinhronizacija in obvestila takoj!
Sem pa zasledil da se tule menijo o tvojem problemu: https://forums.androidcentral.com/s...gmail-notifications-delayed-note-10-plus.html
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
431
32
28
We couldn't find your page :(

tudi mene zanima kaj nabavit, da bo vsaj približno delalo....vse stare stvari od note 8 treba nekomu podarit alpa v koš vržt ....
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Za tiste ki polnite preko brezžičnega hitrega polnilca ponoči, lahko v nastavitvah nastavite da ponoči polni počasi. Pametna nastavitev.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Če bo komu pomagalo, od MI9 mi je ostal Xiaomi Wireless Charger 20W, z katerim sem probal polniti Note 10+, pa je bilo vse bolj počasno. Kupil 15w od
huawei brezžični polnilec https://www.aliexpress.com/snapshot...rderId=8000464992579369&productId=33050099379 in mi napiše da polni hitro in tako se mi tudi zdi, kako bi pomeril pa ne vem.

Samsungov hitri polnilec mi je rahlo predrag. ;)

Torej ti je 1h in cca 5 minut prepočasno polnjenje? :D

Pa kak telefon si ti zdej uporabljal, da ti je 65 minut prepočasi? o_O
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Slabo bereš in me nisi razumel kaj sem hotel povedati. Govorim o brezžičnem polnenju in z cenejšo alternativo.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.033
2.354
113
Jaz imam Blitzwolfov brezžični bolnilec (stoji pokonci, da vidiš uro), telefon nastavljen na počasno polnjenje in čez noč tole čisto lepo deluje.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Tistega uporabljam, če se mudi. Drtugače pa po zadnjih izkušnjah z V30 in MI9 ma ta Note super baterijo, sploh glede na ekran.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Mal sem testiral polnilce (žične), koliko časa polni.
Ko je telefon Note 10+ imel 13%
Note10+ = 1:05h (original)
Note 4 = 2:12h (neoriginal kabel, ker nima c priključka, moram probat še z original kablom in adapterjem)
Mate 9 = 2:12h (neoriginal kabel)
Tab S5e = 1:28h
Velika razlika je samo v kablih, pa je lahko original polnilec.
Meni, ko sem navajen na huaweie je baterija od note10+ slaba. Sem skos na polnilcu. Vedno se bojim kdaj in kje mi bo zmanjkalo baterije.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

No, pri meni kot rečeno, ravno obratno. Prenos podatkov preko mobilnega omrežja LTE zelo zelo slab. Čeprav ikonca 4G skorajda vedno vklopljena oziroma prikazana, črtica pa samo ena ali dve. Če preklopim na samodejno 3G/2G potem je veliko bolje toda tudi potem full skače enkrat polno drugič spet brez, na isti lokaciji. Samo klicanje ni problem zaenkrat tudi nisem zasledil, da bi bil nedosegljiv, no upam da sem dosegljiv, zaenkrat se še nobeden ni pritožil, obvestila pa itak ne vem, če na Telemachu dobiš o nedosegljivosti. Bolj je problem, ko grem na net-chrom, ko mi sploh noče vzpostavit povezave ali pa samo melje pol ure preden mi pokaže določeno stran, velikokrat pa napiše; ni povezave poskusite ponovno naložit stran. Pa to zadnjič sredi Kranja, ko sem vklopil zemljevide ker sem potreboval navigacijo. V kartici mislim, da ni problem ker ravno pred tem na P20pro in 30 teh problemov ni bilo, ravno obratno imel sem veliko boljši prenos od vseh mojih kolegov, tudi na zelo zaprtih lokacijah.
Tako da ne vem, na servis ga ne bi nosil ravno zaradi tega, ker predvidevam, da bodo rekli kot tebi, da je vse v redu.
Počasi ga bom imel dost, ravno zaradi parih malenkosti, ki so mi najbolj pomembne me spravlja ob živce. Signal oziroma prenos podatkov mi je pa ena najpomembnejših. Če bi se to dalo odpravit preko nastavitev ali s kakšnim updejtom ok, drugače pa no go.
Če ne bi bilo te štale s Trumpom, definitivno ostanem na Huaweiu.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Kolikor sem bral po forumih, to napako pri tebi mogoče reši reset network nastavitev. Se mi res zdi da je telefon narejen bolj tako, tako. In ker mi ostalo sploh LTE dela odlično se ne upam preveč spuščati v kakšna popravila menjave, ker mi WIfi ni tako pomemben pri teh količinah podatkov ki jih imam. Me pa jezi.
Sploh mi ni pa jasno zakaj v glavnem samo doma kolikor sem opazil, vključen BT tako zmanjša hitrost Wifija. Očitno Samsung......
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

No saj meni tudi Wifi ni tako pomemben, dela pa doma v redu. Bolj je problem mobilna povezava, ker sem velikokrat odvisen od tega in tam je problem.
Sem naredil nekaj testov. Tudi meni doma skače hitrost povezave preko Wifi:
z vklopljenim BT: 25 do 30 Mbps
z izklopljenim BT: 46 do 50, up je vedno tam okoli 6
Toda to je sprejemljivo.
Medtem, ko doma pa nisem v nekih rovtah preko mobilnih podatkov, čeprav zgoraj kaže 4G, no včasih vrže na H+
preko speedtesta včasih napiše napaka prenosa-preverite omrežne nastavitve ni signala (error - Test failed - check your connection)
drugače pa imam tam 2,3 do 3 down in 0 up na 4G, na H+ tam 3down 1,5up
ko dam isto kartico na isti lokaciji recimo v Mate9 je hitrost 7down in 9up. Ni ne vem kaj toda je še enkrat več.
Naredil že vse ponastavitve omrežnih nastavitev, probaval vse možne nastavitve kaj drugega pa ne vem več.
Verjetno ga bom drugi teden nesel na servis potem pa naj ga tam pogledajo, če ne pa gre od bajte.