[Formula 1] SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX 2011

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
ma kaki, pereza je fajn odneslo tam v tistem ovinku, ker je prej pozno zaviral in ko je videl, da je zgrešil apex ovinka, je šel rajši kar ravno, itak je bil celi paničen, ko ga je rosberg prej prehitel, potem pa je še videl rdečo čelado.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
...Dejstvo je, ce bi Hamilton naredil tak manever, kot ga je MS, bi ga tukaj nasi kavc Neweyi ze pozrl.

Jaz sem že dolgo nazaj spidiju napisal, da ni dirkača, od kar je Schumacher prišel v F1, ki bi mu bil po slogu vožnje (in še čem) bolj podoben, kot je Hamilton.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
...Dejstvo je, ce bi Hamilton naredil tak manever, kot ga je MS, bi ga tukaj nasi kavc Neweyi ze pozrl.

Jaz sem že dolgo nazaj spidiju napisal, da ni dirkača, od kar je Schumacher prišel v F1, ki bi mu bil po slogu vožnje (in še čem) bolj podoben, kot je Hamilton.

Hm.. jaz razen agresivnosti ne vidim neke posebne podobnosti. Schumacher je bistveno boljsi taktik.

Mesanica Alonsa in Hamiltona bi bila nekje Schumacher.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Schumacher je precejkrat skušal z glavo skozi zid - saj se bo Lojz še naučil. Predvsem pa je bil pri Schumacherju taktik Brown.

Ne vem če gre tu za agresivnost, gre za brezkompromisno vožnjo na robu.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Citat:
Uporabnik pediater pravi:
Ti si hujši kot Spidi.
bonk.gif


On se vsaj napol zajebava.

Meni je pa prav zabavno opazovat njega kako naklada, ker bolj pristranskega človeka že dolgo nisem videl v tem delu foruma. Prvič 10 tekem kozla po Hamiltonu zaradi vsakega prehitevanja, ki ga naredi, potem pa ob podobnem manevru njegovega idola zanika vse kar je prej govoril. Funny
grin1.gif
Se še nisem odločil....

Dejstvo je, ce bi Hamilton naredil tak manever, kot ga je MS, bi ga tukaj nasi kavc Neweyi ze pozrl.

Ta "če" je povsem nepotreben. Zaradi podobnih ali mogoče še bolj nedolžnih manevrov se je v primeru Hamiltona govorilo o neumnosti, nenormalno nevarni vožnji, ogrožanju vseh okoli sebe itd. Tukaj pa namesto da bi bili tiho in veseli, ker Scumacher ni fasal še kakšne kazni, krivijo Pereza. To temo si bom dal v bookmarke, da bom lahko citate porabil v drugih temah
evil.gif


P.S.: Ste videli jokanje Masse?
hysterical-1.gif
Traume, traume .....
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Brown je bil res taktik. Samo hocem povedat drugo. Hamilton pelje celo dirko na max, iz boksov ga opozarjajo kdaj pregreva gume, zavore, Schumacher pa je vecji obcutek zato in znal kalkulirat, kdaj se sparajo gume, kdaj je treba it na polno, ceprav je spet tezko primerjat. Vcasih ni bil material tako omejen, kot je danes.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
...Dejstvo je, ce bi Hamilton naredil tak manever, kot ga je MS, bi ga tukaj nasi kavc Neweyi ze pozrl.

Jaz sem že dolgo nazaj spidiju napisal, da ni dirkača, od kar je Schumacher prišel v F1, ki bi mu bil po slogu vožnje (in še čem) bolj podoben, kot je Hamilton.

In to si glih samo ti ugotovil. Prebral sem že par komentarjev, kjer vidijo podobnosti med Senninim in Hamiltonovim stilom (kar se mi tudi zdi brezvezna primerjava). Da bi kdo našel podobnost s Schumacherjem, se da pa samo na alterju prebrat
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

jamiekarai

Pripravnik
26. maj 2010
667
0
16
Titovo velenje
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Mogoče mu je pa res čestital, ker ga je kljub kazni scat peljal za 4 mesta
evil.gif

pa ja itak , tud realno masa je nekje pozicioniran med 6-10mestom ... nevem ka se buni .. če nebi usul gume bi bil mogoc mesto višje
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
...Dejstvo je, ce bi Hamilton naredil tak manever, kot ga je MS, bi ga tukaj nasi kavc Neweyi ze pozrl.

Jaz sem že dolgo nazaj spidiju napisal, da ni dirkača, od kar je Schumacher prišel v F1, ki bi mu bil po slogu vožnje (in še čem) bolj podoben, kot je Hamilton.

In to si glih samo ti ugotovil. Prebral sem že par komentarjev, kjer vidijo podobnosti med Senninim in Hamiltonovim stilom (kar se mi tudi zdi brezvezna primerjava). Da bi kdo našel podobnost s Schumacherjem, se da pa samo na alterju prebrat
wink-1.gif

Sem se že sprijaznil s tem, da sem poseben
wink-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
mislim kake debate, niti podrazno ne spustim mimo nekoga, ki je v istem krogu z mano...

edina varjanta je recimo ta, da sem trenutno npr. na 5 mestu in moram še v boks, na 7 pa tak, ki ne rabi več v boks in bo kmalu že preblizu da bi šlo skozi...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
torej je varianta, zakaj praviš da je ni.

ponavadi so takšne variante, kot si jo omenil, razpotegnjene po celi distanci dirke, ne samo v par krogih.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
ne vem, če lahko hamilton komu kaj spodnaša...bi ga ata samo pogledal postrani, pa bi ga postalo sram, oz ata lahko celo f1 druščino da na kup pa reče "ki vas je več pubeci".
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
torej je varianta, zakaj praviš da je ni.

ponavadi so takšne variante, kot si jo omenil, razpotegnjene po celi distanci dirke, ne samo v par krogih.

Potem trdiš, da je tudi incident med Hamiltonom in Maldonadom na kvalifikacijah brezveze dvigal prah? Samo da te opomnim - Hamilton se je v Q2 boril za top 10, Maldonado pa je ciljal nekam okoli 17. mesta. Hamilton je prehitel Maldonada in potem je sledilo prepucavanje po forumih, čeprav sploh ni prišlo do nesreče. Po tvoji logiki je bil kriv Maldonado, ker se na kvalifikacijah ni umaknil precej hitrejšemu?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
imaš prav ja, odkar se točke delijo na kvalifikacijah, je temu tako, kot si napisal.