Emule.......Kaj se dogaja z njo?

maximus

Pripravnik
3. sep 2007
138
0
16
54
Pridem z dopusta ,,,,,,in kaj se dogaja z mojo drago mulico? Ve kdo zakaj ni več serverjev? Je konec z njo?

Kaj zdaj up. če nje ni več?
 

alex33

Pripravnik
6. sep 2007
237
0
16
http://www.server-met.de/

zmaga.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Povsod neke cudne hite ven mece... samo .rar, .exe - in, pazi to - .arj
smile-1.gif
filetki... Na kateremkoli serverju in s katerimkoli server.met....

A se je RIAA na njh spravila, pa flooda omrezje s fake fileti?
 

maximus

Pripravnik
3. sep 2007
138
0
16
54
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Na vrhu so fake file-i, spodaj pa so tapravi. Je pa kr tečno, ampak se še vedno najde vsega boga.

Drugače pa jaz uporabljam to listo: http://ed2k.2x4u.de/index.html

Jaz sem tudi up. to,,,zdaj pa imam povsod ping čez 200 in tistih tapravih serverev ni več,,,povezat se da,samo z nekim brezveznim,,,
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Točno tak, filtrira fake/neuporabne serverje, potem pa ugotoviš, da je od recimo 80 serverjev dobrih 10
tongue-1.gif
Drugače pa tole ipfilter datoteko redno obnavljajo, tak da je dobro recimo 1x mesečno posodobit.

nodes.dat pa posodobi KAD omrežje.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Hm eno vprašanje, sicer že neki cajta uporabljam mulo, sam nimam pa lih blage veze
grin1.gif


Po novem mi je začel srat z low ID
smirk-1.gif
je možno ker sm umes prešel z kabla na optiko, da imam kaj zablokirano? Nasvet kaj pogledat, spremenit?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
no sm si tole scarangel installiral... pa me zanima ce se da nastimat, da bi v vlc glih tko delal preview kot v navadni muli?
v nastavitvah sem nastimal video player in obkljukal tist, da proba najprej preview zdownloadat... kaj bi mogu se narest?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
no sm si tole scarangel installiral... pa me zanima ce se da nastimat, da bi v vlc glih tko delal preview kot v navadni muli?
v nastavitvah sem nastimal video player in obkljukal tist, da proba najprej preview zdownloadat... kaj bi mogu se narest?

Ne vem točno kak to misliš. Film (ali arhiv) lahko previewaš, ko se prenese določen odstotek oz. ko je prenesena glava datoteke, potem pa lahko klikneš z desnim gumbom gor pa izbereš preview, potem ti pa pač odpre datoteko v tistem programu, ki je default za tisti tip datoteke (ali pa v temp od emule mapi poiščeš part datoteko, jo skopiraš v drugo mapo in preimenuješ v .avi .rar ali karkoli že imaš).
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi: je možno ker sm umes prešel z kabla na optiko, da imam kaj zablokirano?
Ja.

Hm se mi je zdelo, čudn torrenti lavfajo bp dol
grin1.gif


Pol je edina rešitev, da mi spremenijo "zaščito" ? Če se sploh da. Sam somnevam, da ne morem nič naredti (nastavitve itd)
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:

Hm se mi je zdelo, čudn torrenti lavfajo bp dol
So odprti (zelena ikona) ?

Kaj pravi "test ports" (funkcija obstaja tako v uTorrent kot eMule) ?