EMA 2019 - Sebi

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Kaj vse boš še naumil? Da če se mi kozla ko slišim ali (bognedaj vidim) modrijane sem najmanj albanec? Modrijane omenjam samo zato ker onega skakajočega kekca vidiš na vsakem vogalu, tudi če nimaš tv-ja. Tako kot v drugih zvrsteh so tudi pri narodnjakih bolj ali manj prebavljivi. Al je po novem prepovedano da, ker gre za narodnjake, naglas povedat da ti niso všeč ali da je njihova muzika crap. In ker so narodnjaki, se jim je pa treba poklonit do tal, samo zato da rečemo da smo domoljubi in ker naj bi to poslušali naši dedje (moji recimo niso).

Ne vem komu odgovarjaš,. Modriani ali pa narodnaki so zelo verjetno ista ciljna publika. Moti me edino izpostavljanje enih kot nekaj boljšega od drugih, samo zato ker naj bi izviralo iz tega prostora. Dojemanje glasbe je zelo subjektivno.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Dobra muzika je dobra muzika. Okus je pa okus.
Jaz z veseljem poslusam harmoniko. Pa nima veze a je Slovenska, nizozemska Al pa srbska. Folk/Etno muzika je bolj podobna kakor se nam zdi in meni je fantastična. Seveda preferiram vzhodni folk s harmoniko, frulicami in vsem ka paše zraven, po drugi strani pa mi je tudi Ameriški folk in bluegrass zakon.
Sej je fajn slišat dobro domačo vižo, ki ima lepo besedilo o tvoji deželi sam to se ne pomeni da je vse ostalo šit. Če to misliš potem si zgrešil point muzike
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
:sprasujemse: A sploh rabi modrc?

- Njena stvar, ne moja... :cool:

Pejd se igrat nazaj v peskovnik ... a misliš, da je govoril o modrcu brez naramnic? A veš, da se vidi še kaj drugega, kot le da ima (morda) modrc brez naramnic.
Če ne veš, o čem govorim, v naslednjem postu dam hint, samo zate.:evil:

- Vpiši "big boobies" v googla in uživaj... :nigladek:

Po vseh straneh pljuvanja po njuni pesmi (razen redkih izjem), sta sedaj seveda na vrsti še njuni telesi... :bonk:Bravo...
 

B81

22. jul 2007
34.474
8.952
113
- Njena stvar, ne moja... :cool:



- Vpiši "big boobies" v googla in uživaj... :nigladek:

Po vseh straneh pljuvanja po njuni pesmi (razen redkih izjem), sta sedaj seveda na vrsti še njuni telesi... :bonk:Bravo...
Saj imas prav, ampak...onadva sta zacela.
Take fotografije se posnamejo in delijo z namenom, ne slucajno, torej imamo vso pravico komentirat :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Kakorkoli, naši dedje so zrasli na tem glasbilu. Malo je neumno, da se nekateri sramujete lastnega obraza. Ko pa Severina pride dejansko iz tuje dežele pa skačete od veselja. Zamislite se.
Tole je zelo daleč od kakšne ljudske muzike in ravno tako daleč od ponarodelega Avsenika.
Verjetno je našim dedom še najbližje Kreslin, pa kakšen kvartet ali kaj podobnega.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.915
278
83
tam ko se terc po tori rola
Nisem gledal izbora za Evrovizijo, kot že ohoho let ne, -sem pa naslednji dan poiskal na Youtube in poslušal, ko so se že tako kresala mnenja... Prva reakcija -to je zmagalo? Neko momljanje, sem moral prav našpičiti ušesa, o čem se gre.. To je petje za v kopalnico, pa eden drugemu... za Evrovizijo pa res ni. Ampak...kdo sem pa jaz, da bi sodil.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Nisem gledal izbora za Evrovizijo, kot že ohoho let ne, -sem pa naslednji dan poiskal na Youtube in poslušal, ko so se že tako kresala mnenja... Prva reakcija -to je zmagalo? Neko momljanje, sem moral prav našpičiti ušesa, o čem se gre.. To je petje za v kopalnico, pa eden drugemu... za Evrovizijo pa res ni. Ampak...kdo sem pa jaz, da bi sodil.
Nekdo z slabim okusom
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Saj imas prav, ampak...onadva sta zacela.
Take fotografije se posnamejo in delijo z namenom, ne slucajno, torej imamo vso pravico komentirat :evil:

Ne, ne, TI si ta prasc neuvideven, ki komentiraš nekaj kar se zaradi moderne preobčutljivosti ne spodobi, da nebi slučajno koga čustveno prizadel.
Sram te bodi... :gorjaca::zavijazocmi::evil:
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.237
113
Komad se sliši kot stroji v proizvodnji.
Komad Na Golici je nastal na podlagi zvoka strojev v proizvodnji.

Tko da samo dejstvo da se tako slisi se ne pomeni da je slabo

:)

”Leta 1954 je Slavko dobil idejo za pletilnim strojem, v nočni delovni izmeni tovarne Tonosa v Ljubljani, kjer je v treh izmenah pletel nogavice. Napisal jo je v približno 20 minutah, kolikor je imel časa, medtem ko je njegov pletilni stroj od stopal do pasu deloval samodejno. Idejo je dobil prav pri tem ko je poslušak takt pletilnega stroja in kar na prtiček od malice po svoje zapisal "ta-rara-pa-pam", saj ni poznal not.”
 
  • Všeč mi je
Reactions: Romzi