EMA 2019 - Sebi

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Mah ja ... :D Se pa spomnim, da je svoje ime že enkrat komentirala, ampak sem pozabil, kaj je povedala. Nek čuden izgovor je imela, če me spomin čisto ne vara.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
ksz: Pa kaj vi dejansko pričakujete za 12,75eur mesečnega prispevka od nacionalne televizije? Ko bo prispevek vsaj 30eur mesečno, bo pa tudi kakšna takšna oddaja gledljiva ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Kamele0N

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Komad je monoton in dolgočasen. Pika
Folk je glasoval za njih samo zato da ni Raiven
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Tisti, ki pišete da je letošnja zmagovalka eme dolgočasna, monotona in zanič.
Kakšen se vam je zdel pa Sobral?

 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Vroče: To si o novih zmagovalcih Eme mislijo naši nekdanji predstavniki

iz članka:


Eva Boto, slovenska evrovizijska predstavnica 2012

"Prav ne morem verjeti, v kakšni družbi živimo dandanes. Da nimamo več ene lepe besede za povedati sočloveku. Priznam, meni zmagovalna pesem ni za Evrovizijo. Sama je ne bi poslala, saj mi je preveč intimna oziroma pesem v vsej svoji drugačnosti ne bi izstopala na Evroviziji. Ampak okej, vsak ima svoj okus. Vseeno pa spoštujem tako Zalo kot tudi Gašperja. Ustvarila sta nekaj svojega, drugačnega, ostala sta zvesta sebi, izrazila sta svojo umetnost za razliko od nekaterih, ki nimajo kaj pametnega za početi v življenju, kot pa stresati negativizem na druge ljudi. Če meni pesem ni všeč, ne bom govorila in pisala, kako sta za crkniti, da sta ogabna. Pa ljudje, no ... Jaz prav ne morem verjeti, da ima kdo 'jajca' kaj takšnega povedati o človeku! A se ljudje sploh zavedamo, kakšne posledice to pušča, v tem primeru pri Zali in Gašperju? Včasih me je prav sram priznati, da sem Slovenka. Kajti takšni komentarji so odraz naše družbe. Jaz sem bila v podobni situaciji takrat, ko sem bila v komisiji na Emi, ko je zmagal Omar Naber in ne Korošca Bql. Jaz kot Korošica, ki sem prebrala rezultate na TV-ju, ki niso bili v skladu z našo družbo, nič kriva, sem prejela takšne komentarje, da nisem mogla verjeti, da je kdorkoli tega sposoben. Korošci so mi pisali, naj 'crknem', naj ne prestopim praga Koroške, 'pi*** ti je matrna hinavska', 'spi*** nekam, naj te ne vidimo več na Koroškem'. Vau. prvič sploh javno govorim o teh stvareh. Sama imam dokaj trdno kožo glede teh stvari, pa vseeno takrat tega nisem dobro sprejela. In zdaj si lahko samo predstavljam, kako sta to sprejela onadva, ki sta prišla na Emo, brez nekih pričakovanj, prišla sta se predstavit in zdaj morata prenašati vse to. Jaz vseeno upam, da sta v svojem varnem mehurčku, ki jima bo pomagal, da bosta ta negativizem čim hitreje spravila daleč stran od sebe. Vsak ima pravico izraziti svoje mnenje, ampak zamislimo se in razmislimo, kdaj kaj povemo."

edit:

in še:

(POGLED) Svinjak, imenovan Ema 2019: Leo Sirk splet raztrgal

Moje osebno mnenje sicer je, da je bila že prava reakcija Sirkove povsem neprimerna. Najmanj kar je, bi se morala javno opravičiti, ne pa da stvar še potencira. Konec koncev je bila predstavnica žirije in si takih izpadov ne bi smela privoščiti, sploh ker je pokasirala kar dober honorar, plačan iz prispevka gledalcev, ki jih potem obklada s psovkami.
Primitivka. Pravilno bi bilo, da jo nacionalka v bodoče popolnoma ignorira.
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
JAZ NISEM CLAN ŽIRIJE. Povedal sm moje mnenje in mnenje folka ki ga poznam. Jaz 80% časa poslusam se bolj počasne komade tako da ni fora v tem da je počasen. Fora je v tem da je dolgočasen.
Nobenmu nisem nikoli rekel da ima slab okus. Lahko ti povem kakega imam jaz in glej no glej ljudje se strinjajo z mano
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

B81

22. jul 2007
34.522
8.968
113
Ta Sobral ali WTF je ze to...nekak bi slo skoz usesa na vecerji oz
me ne bi motilo...ob tamalih dveh pa bi zacel klicat za racun...

Ja "real life Sheldonom" je pesem kar kul, ceprav ni refrena...res je, da to sceno obvladuje lgbt armada bolj kot ne.
Meni je smotano to, da tile roznati izberejo zmagovalca, ki predstavlja vso nacijo.

In tujec dobi vtis, kot da smo vsi na tabletah.

 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Ta Sobral ali WTF je ze to...nekak bi slo skoz usesa na vecerji oz
me ne bi motilo...ob tamalih dveh pa bi zacel klicat za racun...

Ja "real life Sheldonom" je pesem kar kul, ceprav ni refrena...res je, da to sceno obvladuje lgbt armada bolj kot ne.
Meni je smotano to, da tile roznati izberejo zmagovalca, ki predstavlja vso nacijo.

In tujec dobi vtis, kot da smo vsi na tabletah.


Ah, daj ne bluzi no ... Če ti ni všeč, ti ni všeč, ni pa treba trosit neumnosti o rožnatih. Sam poslušam skoraj izključno jazz (in ga zadnjih 20 let poleg ostalih žanrov tudi precej igram) in ta pesem mi je ok. Sem zato faking rožnat? Ne se smešiti no ...
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.774
2.662
113
Od vseh nastopajočih sem slišal samo oba finalista in je zmagovalni svetlobna leta pred Raiven. Zala in Gašper sta mi že od prej kul, tudi Sebi ni slab komad. Drugo vprašanje pa je če je pravi za Evrovizijo, ampak jeb.i ga v nobenem primeru nebi zmagali, sramot nam pa Z&G sigurno ne bosta naredila.
 
Nazadnje urejeno: