EMA 2019 - Sebi

I

Izbrisan uporabnik 474

Kot že rečeno, komad je čuden, drugačen. Ne bi rekel, da je slab. In na Evroviziji (žal) se pač preferira drugačnost. Vsaj glede na to, kar se je v zadnjih letih izbiralo (na koncu koncev je itak vse samo kuhinja, ki z glasbo nima skorajda nič). Tako da mislim, da nam bosta tale dva prinesla več pik, kot recimo Ula.

Kar se pa Sirkove tiče - ona je bila del žirije in za to plačana. Od nje se je pričakovala objektivnost in ne tako izrazita pristranskost. Najmanj kar bi na koncu morala storiti je, da se iskreno opraviči, ne pa da še vlije olja gor s "ko vas jebe." Še huje je, da RTV ni ukrepala ali pa se vsaj distancirala. Tako pa je vse bolj očitno, da se je forsiralo Raiven in da so ji v finalu dali zraven po njihovem mnenju "najlažjega" nasprotnika, kar pa jih je pokosilo kot bumerang. 73/27 v pridi Zali in Gašperju dovolj zgovorno pove, kaj si folk misli in njihovi kuhinji...
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in boc

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Čaki a ni človek v žiriji zato da pove svoje mnenje v okviru svojega znanja? Žirijia ni tam da glasuje v imenu ljudstva ampak je tam v svojem imenu. To je tko kot da bi se menil pri skokih kok bodo dal oceno... Al ka?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
A res ni noben gledal?

Ponesreči videl del Kaosa :cheer:Tud če ga nebi..... Aja pa zmagovalno pesem sem tudi videl in najprej mislil, da je vse na playback ko je bejba tako minimalno odpirala svoja usteca, tist sintersajzer zraven je bil pa tud razred zase :aplauz:
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
Čaki a ni človek v žiriji zato da pove svoje mnenje v okviru svojega znanja? Žirijia ni tam da glasuje v imenu ljudstva ampak je tam v svojem imenu. To je tko kot da bi se menil pri skokih kok bodo dal oceno... Al ka?
Ja, saj je povedala kot žirantka, ko so določala kdo bo finalist.
A pri skokih tudi potem tudi ob podelitvi kdo od zirije stopi do 2., 3. uvrsecenga in rece fak ....
Tu je lahko problem ker je imel dvojno vlogo: lanska zmagovalka in zirantka, a ....
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.034
486
83
Meni je Lee Sirk kar malo žal. Ima super biografijo, dobro poje, zna nastopat ampak obnaša se pa kot bi imela samo srednjo frizersko.
Tatuji, pircingi, grozne barve las, pocestniški besednjak - vse kar mi pri babah ni všeč.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Sirkova je že lani tako delala, izjavljala, da se gre na Eurosong itak samo zabavat, da ne pričakuje nič od nastopa in da bo uspeh, če bo boljša kot zadnja... in da ji je vseeno... Podn
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
Men je pa zmagovalni komad ful hud. Tudi avtorjema kapo dol - sta enkratna.
Upam, da nič ne spremenijo in vse ostane tako kot je. Ker potem za evrovizijo vedno še nekaj dodelujejo in pol nastanejo zmazki.
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
Ja. Čez nekaj dni pride potem predelan komad, ki mi nikakor ni več tako všeč, ko je bil v prvotni verziji.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
en zanimiv komentar:
Žal ni primeren za gasilske veselice, zato pa vam ni vsec...nima balkanskega bita in zato vam ne gre v uho. Punca ni joškasta in popackana po obrazu in zato vam je dolgočasna....žalostno in tipično...prvo kritizirat kar najbolj znamo...potem pa v rit lezt, ko bosta razturala in dalč prlezla. Men sta čist kul. Unikatna. Umirjen in zasanjan komad, imata svoj stil. Tujci imajo mnogo lepše komentarje. Upam, da jima uspe!
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Tipičen "jaz pa nisem tak kot ostali" komentar, ki lepo razdeljuje ljudi.

Če ona nebi pela bi lahko rekel da je elevator komad. Ona pa tak momlja cel komad. Pri 3 minutah bi lahko mel ta komad tud kak močen del, tako je pa pač dolgočasen
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in McGiver

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.583
493
83
Stvar okusa. Men sedejo taki komadi, verjamem da nisem edini.
Mi je sigurno najboljsi izbor od vseh kandidatov, kaj bo pa na evroviziji pa bomo videli. Sigurno bolje kot pa kalamari
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
A srbskega žiranta ( Vladimir Graić, avtorja pesmi Molitva) vam pa nič ni žal, ko je moral vse to poslušat in na konc celo podat svoje mnenje za "nekaj"? Si sploh ne morem predstavljati, kako je trpel dveurno torturo na državni TV :p:po_O
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Ok, še moj komentar na to temo. Od vseh komadov smo izbrali najboljšega, kar se tiče izvirnosti in posebnosti. Mislim, da je to za evrosong dejansko dobro in napredek.

Ula je imela kar ok komad, če pozabimo, da je od Raaya. Njegove zadeve so pač vse bolj ali manj enake. Na žalost je punca čisto povprečna pevka in to se kar jasno sliši.
Glede Kaosa nimam besed, pač kaos. Saj ne, da Raiven (za ime lahko dodam samo :obesise::bonk:) ne zna peti, ampak tole ni za nikamor. Ima več boljših komadov.

Edina res kakovostna pevka in glasbenica na izboru, ki s svojimi sposobnostmi odpihne vse ostale, je bila K. Zemljič. Kdor ni slišal razlike je bodisi gluh bodisi brez posluha oz. glasbenega znanja. Žal pa je bil komad verjetno namenjen zgolj samopromociji. Prepričan sem, da bi Zemljičeva lahko zmagala s svetlobnim letom prednosti, če bi imela interes.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx