EMA 2019 - Sebi

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
torej migrantska scena :evil:
seveda. a ni očitno že ko samo poslušaš komad in gledaš video?

sicer pa piše tako:

Mahmood is a portmanteau of Alessandro's surname Mahmoud and the English expression "my mood".[24] Despite his father's origins, Mahmood does not speak Arabic but is fluent in Sardinian.[6] He is Catholic and considers himself 100% Italian.[25][5] Following his Sanremo win, Deputy Prime Minister Matteo Salvini, who is known for his anti-immigrant views, criticized him for winning over Ultimo who received the highest number of public votes.[25]
Mahmood has an aversion to being categorized by his nationality or sexuality.[5] He has stated that "declaring "I'm gay" leads nowhere, if not to be talked about" and "continuing with these distinctions, homosexuality will never be perceived as a normal thing, which is".[26] In 2019, he was named to Italian Forbes 30 Under 30, a list showcasing entrepreneurs, entertainers and celebrities who have made a name for themselves before reaching the age of 30.[27]
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Sanremo? Poznam ja, mesto v Italiji ter Pizzerija v Bosni. Drugega Sanrema ne poznam :)

Sicer pa ne pravim da je komad nasplošno katastrofalen, meni je katastrofalen, ne gre mi nekako v uho, še težje pa ga gledam, sploh ta nastop na Evroviziji ko se za tista jajca nonstop vlači. Sicer ne razumem kaj poje ampak na podlagi obrazne grimase ter gibov telesa prav vidim bolečino tega gay kvazi raperja Mohameda. Morda pa uspe. :evil:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.146
113
krvavenje iz ušes, kot večina komadov na emi. Severna makedonija ima lepo pesem in ciper :evil:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Včeraj sem proč vrgel dve uri svojega življenja za:
- obupne dovtipe slovenskega komentatorja in nasploh "neprofesionalno" vodenje prenosa;
- razen max. dveh komadov - za obupno glasbo in nastope;
- ampak o okusih se ne razpravlja.

Iz tega sem potegnil zaključek: karkoli si mislim o naših dveh - sta še perli proti drugim in pesem je tako drugačna, da mogoče jima pa res uspe prit med prvih 10.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Med prav zanima kakšno muziko poslušate tisti, ki tako vneto šimfate našadva in ki ob Mahmoodu krvavite iz ušes. Si upa kdo napisati?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne boš me zvlekla na tvoj nivo komunikacije - imaš tam doli preveč izkušenj! :p

Ti si spraševala ne jaz. :cool:
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Pa ja, ni mi jasno kako lahko eni šimfajo dobre komade. Vsaj zame dobre. In potem se človek vpraša kakšna muzika vam je všeč.

Poslušam vse, popoloma vse ker nisem zavrt in ozko usmerjen. Kar se pa tiče tega pa ti je McGiver lepo povedal, o okusih se ne razpravlja. Meni pač ta Italjanski komad pride naprej zelo pederajzelsko, prva asociacija ko ga gledam in poslušam je jamranje enega gay arabskega priseljenca. Ne sede mi, si ne morem pomagati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Jest sem za dober rock, tako, da enostavno teh pocukranih, pedrskih in južnih komadov ter obrazov ne prenašam najbolš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Poslušam vse, popoloma vse ker nisem zavrt in ozko usmerjen. Kar se pa tiče tega pa ti je McGiver lepo povedal, o okusih se ne razpravlja. Meni pač ta Italjanski komad pride naprej zelo pederajzelsko, prva asociacija ko ga gledam in poslušam je jamranje enega gay arabskega priseljenca. Ne sede mi, si ne morem pomagati.
čaki, kaj si že napisal v prvem stavku in kaj potem kasneje? :evil:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.564
113
Nehote sem si zadnjič vzel 10 minut in gledal oziroma videl izraelski nastop in poleg še komentar, mislim da francoskega, "he-she-ja". In ob vsem skupaj :bruh:. Za razliko od ostalih, ki so večinoma ob nastopu tako iz sebe, kot da je to zadnja stvar, ki so jo v življenju naredili, pogled na naši rastlinici pomirja. Modrijani bi bili s svojim opičje pedrskim skakanjem brez konkurence (oni makaroni izpred let so bili kar blizu).
 
5. apr 2015
1.335
691
113
POZOR zapletel se boš v rolercoaster vprašanj na vprašanj in odgovorov s vprašanje. Gotov si, ker tale deklina je težka u 3pm. Samska. Druge verjetno ni.
Ali pač je dec, ujet v ženskem telesu oz. en izmed 35 spolov. Ker tak "tečne" uporabnice pa še ne. Mogoče je pa penzjonistka in se je naveličala gledati skozi okno na parkirplace.

Da ne bom OFF, zalagasper performance res izstopa in meni je prava poživitev med vsemi waaaw efekti. Delujeta vsaj pristno no. GL jima seveda.