EMA 2019 - Sebi

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Vprašanja zelo rada postavlja, odgovarja pa bolj poredko.
Kje si zdaj Peter Klepec? Postavla si vprašanje sem ti pokazal na primeru skozi debato sedaj se pa kar skrivaš?

Ne vem če je to ravno samorefleksivno kristjansko obnašanje, Ljudmila ne bo vesela.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Vprašanja zelo rada postavlja, odgovarja pa bolj poredko.
Kje si zdaj Peter Klepec? Postavla si vprašanje sem ti pokazal na primeru skozi debato sedaj se pa kar skrivaš?

Ne vem če je to ravno samorefleksivno kristjansko obnašanje, Ljudmila ne bo vesela.

Ko sralec neha srat začneš drezat vanj kje da je zdaj (to si naredil že včeraj, pa sem bil tiho)? V čem je fora? Da se ti prikloni, ker si ga nadmudril? V čem si torej boljši od njega?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Lahko greva raje v drugo temo da bo tukaj mir.
Žal pa ni nehala srat. Ko pa neha srat sem pa lahko takoj tiho.
jebeštrga, če pomaga dajte mene in njo banat bo alter vsaj berljiv nekaj časa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Drama na Evroviziji: Nemčija spremenila nastop, Poljska bo bojkotirala tekmovanje

Poljsko pa razburjajo homoseksualci. Med nastopi se je namreč na zaslonih pojavil srček, par, ki ga je izbrala kamera, pa se mora v tem trenutku poljubiti. Ker sta med njihovim nastopom to storila dva geja, so na poljski nacionalni televiziji popolnoma ponoreli. V ponovitvi, ki se je predvajala naslednji dan, so ta del celo izrezali iz oddaje. Poljaki so zagrozili, da se zaradi tega incidenta prihodnje leto Evrovizije ne bodo udeležili.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Srbi nam niso dali nobene točke. V telefonskem glasovanju pa cela Ljubljana za srbijo.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Screen-Shot-2019-05-19-at-2.00.41-AM-e1558220490259-640x400.png
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Čisto pravilno.
13-mesto (od 39) je dober uspeh, ni pa tolk dober da bi ga izpostavljali čez celo naslovnico. Pravzaprav od davnega leta 2001, ko je bila Nuša Derenda 7, ni bil noben boljši od 13.
Naslovnico si zaslužiš s 1-3 mestom, in očitno jo je treba prej rezervirat, če jo hočeš imet.
Če pa bi zmagala, bi pa jamrali, zakaj nista na naslovnici čez celo stran - ker bi bila mogoče že rezervirana za nekoga drugega. .
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Jezuskristus, tamaladva sta pristala na :cool: skupno faking 13 mestu :cool:, pa nekaterim spet ni prav. Še Miša Molk je morala dva ali koliko že dni nazaj pristaviti svoj priskrček. Mislim, da nekdo ki je že desetletja v biznisu javno izjavi nekaj takega je pa tudi...
čisto v skladu z umaknjenim oglasom in komentatorko v studiu.

tamaladva sta bila dobra, kaj dobra, bila sta odlična.
Zakaj se raje ne ukvarjate s tem kako je Madonna fušala :p
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Jezuskristus, tamaladva sta pristala na :cool: skupno faking 13 mestu :cool:, pa nekaterim spet ni prav. Še Miša Molk je morala dva ali koliko že dni nazaj pristaviti svoj priskrček. Mislim, da nekdo ki je že desetletja v biznisu javno izjavi nekaj takega je pa tudi...
čisto v skladu z umaknjenim oglasom in komentatorko v studiu.

tamaladva sta bila dobra, kaj dobra, bila sta odlična.
Zakaj se raje ne ukvarjate s tem kako je Madonna fušala :p

Eh, uvrstitev par mest gor al pa dol je bolj ali manj odvisna od naključij. Bolj je treba gledat kako se točke talajo. In je več al manj isto ne glede na to, koga ali kaj pošljemo. V glavnem smo prezrti.