EMA 2019 - Sebi

I

Izbrisan uporabnik 474

Saj veš,da se v polfinalu razvrstijo (kličejo) naključno... Enkrat po koncu se objavijo rezultati polfinala...
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Vem, hotu sem povedat, da sta bila pač zadnja razglašena za finalista, škoda ne tud tko zadnja.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Če mi samo gledat neb blo treba bi še preživel, ker ju težko tud gledam, ampak hudič, k se to še vrti potli pol leta :obesise:
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Saj ti ni treba gledati. Nihče te ne sili. Sicer pa, lepo da navijaš za Slovenijo :cool:

Navijam za dober komad, ki pa to sigurno ni. Prvo sta mi total antipatična, tipa bi mlatu ene 3 dni, da neb tko pedrsko zgledu in se premikal, kot drugo ne vem kva dela zraven....aja neki na sintič prtisne umes, o pevskih presežkih nebi, mislm, da je jesno, da ni težko tole pet, za podlago pa tud mislm, da se jo da nardit na kitajskem sintuču, ki si ga kupil lahko 10 let nazaj, bi navijal, če bi bil komad, ampak tole je...obup.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.462
5.457
113
eurovision polfinale.png


eurovision polfinale naprej.png


eurovision polfinale qualified.png
 

SimonS

Pripravnik
25. feb 2012
332
7
18
Pa saj samo greš še na druge videe komentarje pogledat, pa ti je takoj vse jasno. Kjer normalen človek ob gledanju kozla, LGBTHUKFDFSEVVCHNCVWEYFJK doživjajo orgazme.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.417
9.164
113
bolana scena je to...itak evrovisija jeratala mavrična, je potem pela Dana pa so vmes kazali pedre... v glavnem čudna scena..

Šantl bi lahko Jokerja špilal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

rodders

Zelenc'
6. nov 2012
17
2
3
Ajde plex lejga, koga briga kaj si ti misliš. Da bi si olajšal dušo lapaj raje v luno. Pa le poskrbi, da boš imel zraven radio aktual prižgan.
 

B81

22. jul 2007
34.526
8.970
113
Da taka depresivna pesem ljudem vsec, pomeni, da se ljudje spreminjajo...enako, kot smo preklopili iz "vesele brez pistol in kricanja" Esmeralde na danasnje nasilne turske krimi ljubezenske zgodbe, ki bi cisto lahko bile povzete po resnicni zgodbi...

sploh nima veze pesem in onadva, vazna je energija, ki jo oddajata. Pa tudi, ce igrata, imo je to...prevec negativno.
Sestre so bile takrat cista novost in v ang. jeziku bi vec naredile, bil je hec, stos, zabava, po tem pa je slo samo navzdol. Lgbt scena, ni vredno minute ogleda.