Dobrodošli, nahrbtnikarji!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.558
271
113
o fak pa kok si ti nadlezen v pm?!

pa dobr, dej si te nahrbtnikarje v rit vtakn, pa nehi tezit s svojim butastim, omejenim razmisljanjem po forumu. pa vse to si ze 4x napisal, pa se kar nabijas. pa dej ze mir, pa pejt spet mal na dopust.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in lemar

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
1. Penzije starejšim se plačuje že 70 let.
Je pa res, da ko boš ti dosegel pogoje za penzijo, penzij ne bo več. Tako pravijo.
Ti plačuješ meni, tebi pa ne bo nobeden... ;)
Si se pač prepozno rodil, kdo ti je kriv.
Ni vse v tem, da si mlad, ali mlajši. Pravzaprav je v tem (v zdajšnjih časih) zelo malo...

2. Ja, jim pomagam. In za pomoč dobim plačano. Denar poleg penzije. Požri se.

Poglej priponko 30252
Uauu, človek si misli, da imajo stari nekaj izkušenj, ki bi jim dale normalen pogled na svet. No, iz tebe veje enostavna zavist do mladih očitno, ker jim še vedno stoji in ker gredo lahko po svetu tudi, če samo z nahrbtnikom in par EUR v žepu.
Za mojo penzijo pa ne rabiš skrbet. Za razliko od tvoje generacije, ki ste jo požrli in zadolžili še nekaj prihodnjih generacij, sam že spravljam skupaj mojo penzijo. Ti pa še naprej se privoščljivo smej takim kot sem jaz. Bomo videli, če imaš še dovolj časa, kako se boš smejal, ko bomo taki spokali v tujino, pa bo zmanjkalo denarja za tvojo penzijo. Bedak neumen, ki ni sposoben gledat niti 5 minut naprej in skrbi samo za svojo rit DANES.

A to da dobiš plačano, si navedel v dohodnino v Sloveniji? Ali si ena navadna svinja, ki vleče socialo, zraven pa še na črno služi. Poleg tega pa še pljuva po točno tistih, ki mu to socialo izplačujejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
o fak pa kok si ti nadlezen v pm?!

pa dobr, dej si te nahrbtnikarje v rit vtakn, pa nehi tezit s svojim butastim, omejenim razmisljanjem po forumu. pa vse to si ze 4x napisal, pa se kar nabijas. pa dej ze mir, pa pejt spet mal na dopust.

Prepovejte jim sprehajanje po Evropi, pa bom dal mir.
Mi gredo na živce, jih ne morem videti. Me spominjajo na leto 1870, ko so imeli ljudje vse premoženje v culi čez ramo. Ista zgodba, kot danes, le drug čas...

Na dopustu pa sem že 10 dni, pa bom izgleda podaljšal vsaj do božiča. Hrvati pa že talajo steklenice vina, tudi meni Slovencu. Danes je padla zelo dobra Graševina. :aplauz:
Za slovenske penziče celo bolj skrbijo, kot Šarec...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.558
271
113
aha, torej tezis ko si na dopustu in ti je dolgcas.

dobr... dej raje kaksno knjigo v roke, pa pusti popotnike pri miru...

ce lepse skrbijo tam zate, pa ostani tam. mislim da ne bo vecjih tezav s papirji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Če je zate (zaslužena) penzija sociala, tudi prav.
Ostalega ne boš komentiral, ne?
Torej služiš na črno in tako še vsem ostalim poštenim državljanom, ki plačujejo davke in tvojo penzijo, delaš nelojalno konkurenco. Hkrati pa se jim še privoščljivo smejiš. Bolj pritlehen sploh ne moreš biti.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Ga ni, on je top strokovnjak, ki izvaja minimalizem in na črno služi, vsi ostali (razen ruskih tajkunov, ki mečejo klošarjem po 500 EUR) pa naj spokajo v svojo zahojeno državo. Vključno z nami, ki pridemo v Ljubljano samo na pizzo, ker to je premalo zaslužka.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kwa ste tečni! :rolleyes:
On je svoje naredil, sedaj živi svojo penzijo. Ko boste vi svoje oddelali - pa tudi uživajte svojo penzijo. Tako to gre in - kwa je tu narobe? On je s svojim delom nekoč naredil vas, da niste lačni tulili okoli maminega krila, sedaj pa še vi kaj naredite za tisto pogodbo.

Kjurba, ste otročji vsi skupaj :bonk: !! Če bi pa Johan napisal, da uživa svojo penzijo nekje v Novi Zelandiji, bi bilo pa sprejemljivo ali kako? Tepci zahojeni! Pustite človeku, naj uživa v tisti hrvaški scavnici, za dobro slovensko vince itak nima dovolj penzije, morda pa tudi občutka ne.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Kwa ste tečni! :rolleyes:
On je svoje naredil, sedaj živi svojo penzijo. Ko boste vi svoje oddelali - pa tudi uživajte svojo penzijo. Tako to gre in - kwa je tu narobe? On je s svojim delom nekoč naredil vas, da niste lačni tulili okoli maminega krila, sedaj pa še vi kaj naredite za tisto pogodbo.

Kjurba, ste otročji vsi skupaj :bonk: !! Če bi pa Johan napisal, da uživa svojo penzijo nekje v Novi Zelandiji, bi bilo pa sprejemljivo ali kako? Tepci zahojeni! Pustite človeku, naj uživa v tisti hrvaški scavnici, za dobro slovensko vince itak nima dovolj penzije, morda pa tudi občutka ne.
Ravno v tem je problem. On uživa penzijo, hkrat pa ščije po vseh, ki tudi uživajo svoje življenje, ampak ne na njegov način.
Jaz mu prav nič ne zavidam ali mu težim, da je na hrvaškem. Težava je v scanju po drugačnih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne, bere se tako, kot da ste mu neskončno fovš, ko pije tisto hrvaško scavnico, namesto da bi pri nas užival v spodobnem vincetu, kot je Teran ali Refošk, ali pa čudovit Ljutomerčan, ko se greš odlično svinjsko pečenko.

Na hrvaškem ni ničesar dobrega. Še morje se ti priskuti ob njihovih dolgih rilcih. Vino pa bolje da vnaprej zlijejo v morje - bodo vsaj ribe kaj imele od njega.

Tako da je Johan prav bogi, ko mora prosti penzionistični čas preživljat tam doŁ, pa še gledati njihove dolge rilce. :obesise: Sej ni čudno, da je tko zafrustriran.
 
  • Haha
Reactions: sixpower

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.558
271
113
sorry sam kje si ti prebral fousljivost za penzijo in dopust?

noben ne govori o tem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad
I

Izbrisan uporabnik #9334

Vidi se, čisto prozorno se vidi.
Ko Johan reče, da vas ima zadost in gre raje na svoj hrvaški otoček, kjer bo gledal tiste zahojene hrvaške riti namesto vaše fovšarije, ko predvsem slinite po njegovi težko prisluženi penziji (vsi vemo, kako prav pride, če imaš penzionista pri bajti, imaš varstvo poskrbljeno, pa če ga spraviš vsaj malce proti dobri volji, še za nekaj položnic :rolleyes: ), - namesto da bi mu zaželeli čimprejšnji povratek med naše zelene hribe, polne ptičjega žvrgolenja in ropotanja motork po hostah.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

V glavnem, napisali bi mu raje, naj bo zdrav in naj se čim prej vrne k nam s svojimi dobronamernimi nasveti, namesto da se izpostavlja tam doŁ po tatinski hrvatiji, kjer še celo morje smrdi po postani ribji spermi ... niti ribe ne morejo več zdravo sexat tam doŁ, samo povohajte, kako smrdi vsepovsod za njihovim pŁavim morjem. :obesise: Če je to "Lepa njihova " ... :rolleyes: Pa penzijo naj nazaj domov prinese.
 
Nazadnje uredil moderator:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ravno v tem je problem. On uživa penzijo, hkrat pa ščije po vseh, ki tudi uživajo svoje življenje, ampak ne na njegov način.


51607282_383476102471725_6896068759690149888_n.jpg
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.558
271
113
Vidi se, čisto prozorno se vidi.
Ko Johan reče, da vas ima zadost in gre raje na svoj hrvaški otoček, kjer bo gledal tiste zahojene hrvaške riti namesto vaše fovšarije, ko predvsem slinite po njegovi težko prisluženi penziji (vsi vemo, kako prav pride, če imaš penzionista pri bajti, imaš varstvo poskrbljeno, pa če ga spraviš vsaj malce proti dobri volji, še za nekaj položnic :rolleyes: ), - namesto da bi mu zaželeli čimprejšnji povratek med naše zelene hribe, polne ptičjega žvrgolenja in ropotanja motork po hostah.

očitno tud vidiš ne dobro!

mene recimo moti, ker sam sebi kontrira. že večkrat. Samo to. In ker se vsaja tja, kjer ga najmanj srbi. Pa sej ne vem več, al to dela zanalšč, da provocira, al je res že tok starikav, da ne ve več dobro o čem govori.

drugače mu pa jest čisto privoščim vikend na morju, naj dedc uživa svojo penzijo kjer mu je najlepše. Sej tud mi bomo, sam mormo prej še kej narest! :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.