Dobrodošli, nahrbtnikarji!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #9334

Smo v Sloveniji? Torej je Jugoslovanska ljudska armada. Tisto zgoraj je pa po čefursko, pa ni "armada", ampak "armija".

Ni prav nič potrebno čefurščine uvajat k nam :gorjaca: . So nas nekoč že dovolj posiljevali z njo .
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Smo v Sloveniji? Torej je Jugoslovanska ljudska armada. Tisto zgoraj je pa po čefursko, pa ni "armada", ampak "armija".

Ni prav nič potrebno čefurščine uvajat k nam :gorjaca: . So nas nekoč že dovolj posiljevali z njo .

Pa ti nisi normalan. Žustriji si i od Jelinčiča i od Thompsona.... :bonk:

Srbija do Tokija, Hrvatska do Zemuna. :evil:
Jebeš il ne jebeš, kurcu vreme prelazi... :aplauz:


49947790_342293526608473_1444336371375276032_n.jpg
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ampak zares, ta zadeva mi gre pa do konca na kjuratz. Prekleta čefurščina! :gorjaca:
Sem bil star šele komaj nekaj let, mislim da še niti nisem znal brati, ko sem lahko gledal v Zidanem Mostu na železniški postaji napis v cirilici. Takle majhen otrok, pa se mi je želodec obrnil ! o_O
 
  • Všeč mi je
Reactions: johannes

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ampak zares, ta zadeva mi gre pa do konca na kjuratz. Prekleta čefurščina! :gorjaca:
Sem bil star šele komaj nekaj let, mislim da še niti nisem znal brati, ko sem lahko gledal v Zidanem Mostu na železniški postaji napis v cirilici. Takle majhen otrok, pa se mi je želodec obrnil ! o_O


Si pa hujši nacionalist kot jaz... :nazdravje:

S tem, da je meni vseeno, če mi ga vleče v cirilici, ali latinici. Pomembno mi je, da mi ga vleče in to za čim manjše pare. in da punca nekako izgleda...
Ker viagre pa ne jemljem.

60434912_2179134242205431_2124517783558422528_o.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Vsaj kakšen antibiotik vzemi, da ne bo res katera staknila kakih picajzeljnov in salmonele. Malce spoštovanja, do radodajk, prosim. Ker jih bom jaz tudi čez nekaj let rabil ... :p
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Pomembno mi je, da mi ga vleče in to za čim manjše pare

torej je od tebe še manj efekta kot pa od nahrbtnikarjev v ljubljani. pa tako se buniš. da oni premalo zapravijo in pljuvaš čez, sam pa si en velik revež.
govoriš eno, delaš pa drugo, torej bi bilo bolje, če vtihneš.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
On je racionalen, drugi pa škrtuhi, ki jih je treba postrelat.
S takimi se je enostavno treba nehat ukvarjat in bodo izginili v svojo votlino, ko bodo ugotovili, da vsem dol visi za njihovo bolano razmišljanje.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
On je racionalen, drugi pa škrtuhi, ki jih je treba postrelat.
S takimi se je enostavno treba nehat ukvarjat in bodo izginili v svojo votlino, ko bodo ugotovili, da vsem dol visi za njihovo bolano razmišljanje.

Res vas NIHČE ne prosi, da komenirate, kar napišem.

Je pa možno, da vas za vaše nabijanje nekdo plačuje. Potem ni čudno, da kometirate tudi, če v četrtek napišem: jutri bo petek (in komentiranjeJohannesa se bo nadaljevalo)...

So pa zame tisti, ki me komentirajo, revčki. Ker s bolestno odvisni od tega, kar napišem. Da bi se pa raje ukvarjali s sranjem v tej državi (Janković, Kučan, Šarec), to pa seveda ne...

NAHRBTNIKARJI, raus iz Ljubljane, raus iz Slovenije. Kdor nima/ne troši za spanje in hrano, ter izlete najmanj 150 evrov dnevno, naj ostane zunaj Slovenije!

Žal ima edino Batagelj ima vizijo (in jajca), zato je nočitev v njegovcem hotelu na Jezerskem 500 evrov na noč. Požrite se, hejterji višjih cen, kvalitetnejših ponudb.

Ljubljana pa s svojo bedno ponudbo dobesedno vabi teroriste s petimi evri v žepu...

Intervju z Batageljem
 
Nazadnje urejeno:

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Septembra za 2 osebi na noč:

Ljubljana InterContinental Room Twin Bed 400.00 EUR (zajtrk vključen)
Ljubljana Grand Hotel Union Deluxe Suita 390,00 € (zajtrk vključen)
Jezersko Corner deluxe apartment 313 € (zajtrk vključen)

Verjetno teroristi s petimi evri v žepu spijo nasproti Intercontija. V Ljubljanskih hotelih bolj težko. Res pa je, da ponudba v Ljubljani obsega tako drage kot tudi cenejše hotele.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
johan, ko biš ti babi plačal 500€ za tistih 30 sekund kot potrebuješ, takrat piši dalje, do takrat pa molči.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.913
2.366
113
Lublana
Obišči stran


Torej smo Slovenci vključno z johanesom zastonjkarski nahrbtnikarji, vse tuje turistične destinacije bi nam morale onemogočit potovanje k njim. Prav tako bi nam morali zapreti vrata tudi domači kraji. Nimamo kaj okoli hodit, takšni škrti berači, kot smo z johanesom na čelu.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.180
113
Luknje, v katere podjetni Ljubljančani filajo turiste, znajo biti tako zanikrne, da si niti ene zvezdice ne zaslužijo.
Slovenska uradna politika sanja o petzvezdičnem turizmu, realnost pa je (tudi) taka, da nam globalni trg v #IfeelSlovenia raj na zemlji pošilja horde dvozvezdičnih turistov, tako v Ljubljano kot na primer na Bled.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Zakaj? Kako boš to dokazoval pred vstopom?
Ob izstopu jim zaračunati kazen. Če nimajo dokazila o potrošnji(računi, kartični poslovanje), jim zaračunati pavšalno kazen vsaj 100€/dan
;)
sproti preverjaš odhodke iz bančnega računa... tistih gotovino tudi ne rabimo ker je ziher posledica krminiala... gotovina mislim :evil:
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.