Dobrodošli, nahrbtnikarji!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Seveda, storilci se vedno vračajo na mesto zločina.

Nekdo, ki kot 25-letnik ni imel denarja za na Azurno obalo, niti za Dubrovnik, ampak je končal v Ljublajni, se bo VEDNO vračal v Ljubljano.
Ker ga ob prvem prihodu, klošarja, ni sunila v rit, ampak se mu je dobrikala. In bila zadovoljna, če pusti dnevno vsaj 15 evrov in si kupi vsaj plastenko vode po 0.28 evra...

Perspektiva evropskega turizma so - nahrbtnikarji. In seveda njihova izjemna kupna moč... :bonk:


Mozakar nimajo vsi za Azurno obalo (imenovano kamp kanegra) kot tvoja visokost.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Na Azurni obali kradejo. Pa sam dren :rolleyes: . Sem bil dvakrat tam z vmesnim časom 10 let, pa je bilo obakrat enako. Izvoli, Azurna obala je tvoja. :aplauz:

Kar se pa mladine tiče, se pa pričakuje od nje, da bo šla svet spoznavat, najraje brez denarja, saj ga - niti nima, še tastari ga imamo premalo, pa tudi spoštovati se ga mora naučiti. Za take zadeve so pa ravno mladostniška potovanja edino primerna. Ker potem pride domov delat za tvojo penzijo, tudi ti si tako počel nekoč.

Johan, prestar si že in zemljica že težko čaka, da ti izvleče ostarelo hudobijo ven iz šklepetavih starih kosti.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Na Azurni obali kradejo. Pa sam dren :rolleyes: . Sem bil dvakrat tam z vmesnim časom 10 let, pa je bilo obakrat enako. Izvoli, Azurna obala je tvoja. :aplauz:

Kar se pa mladine tiče, se pa pričakuje od nje, da bo šla svet spoznavat, najraje brez denarja, saj ga - niti nima, še tastari ga imamo premalo, pa tudi spoštovati se ga mora naučiti. Za take zadeve so pa ravno mladostniška potovanja edino primerna. Ker potem pride domov delat za tvojo penzijo, tudi ti si tako počel nekoč.

Johan, prestar si že in zemljica že težko čaka, da ti izvleče ostarelo hudobijo ven iz šklepetavih starih kosti.

Tudi ti boš škripnil. Mogoče celo pred menoj, kdo ve...

In ČISTO VSI, mlajši in mladi, boste nekega dne crknili, pa če vam je prav, ali ne.
Nekateri (v kakšnih nesrečah) celo prej od mene. :cheer:

In kaj zdaj? Ste zadovoljni s projekcijo?
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Mozakar nimajo vsi za Azurno obalo (imenovano kamp kanegra) kot tvoja visokost.

Potem pa naj bodo doma, tako, kot sem bil doma jaz, ko sem bil mlajši. Lavor.press.
Ne pa, da nosijo svoja jajca po celem svetu. Je namreč vse na spletu, tako fotografije, kot videi. Pa tudi opisi...

Ne moreš bit brez službe, ali v slabo plačani službi, pa vsako leto kupit nov mobitel za 850 evrov, pa se še gonit po kugli. Ne gre.
Matematika tega NE dovoli, pa čeprav si mlad... :poreden:
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tudi ti boš škripnil. Mogoče celo pred menoj, kdo ve...

In ČISTO VSI, mlajši in mladi, boste nekega dne crknili, pa če vam je prav, ali ne.
Nekateri (v kakšnih nesrečah) celo prej od mene. :cheer:

In kaj zdaj? Ste zadovoljni s projekcijo?

Seveda. To je moj šport. Že ko sem se rodil, sem se odločil, da bom nekoč zaregljal. Ko bom pa zaregljal, se bo slišalo, pa tudi poskrbel bom, da me bodo prej zakopali, preden začnem oornk smrdeti. :p
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Potem pa naj bodo doma, tako, kot sem bil doma jaz, ko sem bil mlajši. Lavor.press.
Ne pa, da nosijo svoja jajca po celem svetu. Je namreč vse na spletu, tako fotografije, kot videi. Pa tudi opisi...

Ne moreš bit brez službe, ali v slabo plačani službi, pa vsako leto kupit nov mobitel za 850 evrov, pa se še gonit po kugli. Ne gre. Matematika tega NE dovoli.

Ko bos ti ostal doma, bodo tudi oni, dokler pa trosijo neprimerno vec kot ti pa lahko samo zavezes.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Loboda je objektivno bolj znan, kot vi, ki NEUSPEŠNO poskušate zagovarjati nahrbtnikarje.

Je tudi 70+, torej ima primerjave z recimo letom 1970, 1980. Vi, ki ste zelo verjetno dosti mlajši, pa teh primerjav pač nimate in jih tudi nikoli ne boste imeli...

Me prav zanima, kako boste ugovarjali Lobodini izjavi? Boste fotografirali enega nahrbtnikarja, ki bo v roki držal 500 evrov? :valjamse:


DSC02183_resize_crte.jpg
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.192
113
Jaz res še nisem videl nahrbtnikarja s 500 v roku, sem jih pa že nekaj, ki so plačevali s telefoni. Veš, nismo več v 80ih letih.
Zanimivo, da nisem tudi še videl, da bi turist v Kempinskem plačeval s 500 eur bankovci. Ven z njim...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Loboda je objektivno bolj znan, kot vi, ki NEUSPEŠNO poskušate zagovarjati nahrbtnikarje.

Je tudi 70+, torej ima primerjave z recimo letom 1970, 1980. Vi, ki ste zelo verjetno dosti mlajši, pa teh primerjav pač nimate in jih tudi nikoli ne boste imeli...

Me prav zanima, kako boste ugovarjali Lobodini izjavi? Boste fotografirali enega nahrbtnikarja, ki bo v roki držal 500 evrov? :valjamse:


Poglej priponko 30344
S svojimi teorijami o nahrbtnikarjih se obrni na profesorja Bogomila Ferfilo, ki je celo življenje potoval kot nahrbtnikar. Me prav zanima, kaj bi ti utegnil povedati.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Jaz res še nisem videl nahrbtnikarja s 500 v roku, sem jih pa že nekaj, ki so plačevali s telefoni. Veš, nismo več v 80ih letih.
Zanimivo, da nisem tudi še videl, da bi turist v Kempinskem plačeval s 500 eur bankovci. Ven z njim...

Enkratni argumenti proti trditvi g. Lobode, da eni turisti (nahrbtnikarji) nimajo NITI za kavo.

Kaj bo Loboda sploh govoril, ane? Je star in že zato nima pojma. :valjamse:
Mogoče nima, glede na starost, niti pravice, da sploh kaj komentira?

Bo dosti bolje da greš kam na obisk, kot pa da se s tako "močnimi" argumenti (plačevanje nahrbtnikarjev s telefonom, na katerem je, veš da, na desettisoče dolarjev) na Božič smešiš po forumu!
 

Priponke

  • 51989121_143605703332917_4417946958602174464_n.jpg
    51989121_143605703332917_4417946958602174464_n.jpg
    71,5 KB · Ogledi: 129

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Enkratni argumenti proti trditvi g. Lobode, da eni turisti (nahrbtnikarji) nimajo NITI za kavo.

Kaj bo Loboda sploh govoril, ane? Je star in že zato nima pojma. :valjamse:
Mogoče nima, glede na starost, niti pravice, da sploh kaj komentira?

Bo dosti bolje da greš kam na obisk, kot pa da se s tako "močnimi" argumenti (plačevanje nahrbtnikarjev s telefonom, na katerem je, veš da, na desettisoče dolarjev) na Božič smešiš po forumu!
A velespoštovani gospod Loboda to trdi zaradi tega, ker ga še noben nahrbtnikar ni povabil na kavo? :cool:
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Kako pa potem velespoštovani gospod vedo, da nimajo niti za kavo? :sprasujemse:

Vprašaj ga.
Sicer pa (pa tega ne veš, ker si pokazal, da nisi najbolj inteligenten), starejši imamo, ko smo starejši, tudi kakšne občutke.
Celo intuicijo, kar je vam, mlajšim, znanstvena fantastika...

Občutek - kaj pa je to? Mogoče nekaj na inetnetu?
Intuicija - kaj pa je spet to? Ena od "icij"?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Najbolj smešno je, da se nad (ne)zapravljivimi nahrbtnikarji peezdi človek, ki po forumih fehtari za prevoz do Malega Lošinja in ki išče, komu bi lahko dal v najem eno sobico, ker z pokojnino komaj vzdržuje šenkano stanovanje, ki razprodaja svojo prastaro precenjeno fotoopremo, samo da ima za faf.na Metelkovi...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.192
113
Enkratni argumenti proti trditvi g. Lobode, da eni turisti (nahrbtnikarji) nimajo NITI za kavo.

Kaj bo Loboda sploh govoril, ane? Je star in že zato nima pojma. :valjamse:
Mogoče nima, glede na starost, niti pravice, da sploh kaj komentira?

Bo dosti bolje da greš kam na obisk, kot pa da se s tako "močnimi" argumenti (plačevanje nahrbtnikarjev s telefonom, na katerem je, veš da, na desettisoče dolarjev) na Božič smešiš po forumu!
Spoštovani gospod Johannes. Jaz nisem komentiral izjave Lobodw, ker je nimam kaj komentirat. Ker je butasta. Ker če ne bi imeli za kavo, potem ne bi bili v Ljubljani. Koliko sem nazadjje preverjal Prevoz.org iz Vrhnike do Ljubljane stane več kot kava, tako da predvidevam, ds so nahrbtnikarji od dlje. Morda se motim.
Sem pa kkmentiral vašo izjavo o petstotaku, ki je enako butasta, saj ni normalnega turista (razen kakšnih ruskih tajkunov, ki pa jih v Sloveniji ni ravno veliko), ki bi se važil s petstotaki v roki. Večina namreč plačuje s karticami ali pa sedaj telefoni.

Butelj stari.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
sicer pa... a petstotaki sploh se obstajajo? a jih niso dal iz prometa??

hehe, se vidi da ze dolgo noben ni imel opravka s 500€.

:)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.