Dober mizar LJ in okolica?

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Navsezadnje bi lahk klanfarco predelal da bi zbrusil udarno iglo v špico...čeprov bi moral v stvari tudi zbrusiti spodnje vodilo da bi udarna igla na koncu udarca gledala ven....
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
nej dober tole ker so premalo globoke luknjice...tole bi lahko dosegel tudi da bi dilco položil zunaj na šuder in skakal po njej
evil.gif

globoka mora vsaj pol centimetra...nato te luknjice premažeš s kakšnim temnim lužilom in nato površino prebrusiš...s tem dobiš temnejše luknjice kot je površina...bolj realno stanje kao črvivega lesa....

Najbolj interesanten mi je pa javor katerega imajo zakopanega na kmetijah pod senom vsaj tam 10 let....to je pa res črvivost na višku
smile-1.gif
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik oriolus pravi:
Zanimivost: severno od naše pod-Alpske državice dosegajo kosi pohištva, ki so krepko naluknjani s črvi višje cene od tistih, kjer se vse sveti. Obstaja celo pnevmatsko orodje za obdelavo površine z luknjicami, da je videti črvivo. Ali pa umetno postarano, celo s sledovi kuhinjskih nesreč (polivanju tekočin) Ko je s takšnim pohištvom pri nas poskušal s prodajo Rutar (firme Voglauer), seveda ni šlo, kdo pa bo dal celo premoženje za nekakšno staro, črvivo pohištvo
wink-1.gif

LP

Off topic:
Prodam opazno črvivo (avtentično črvivo!) mizico bele barve dimenzij 100 x 70 cm.

Žal je mizica na Lošinju, stara je kakih 60-80 let. Fotografij žal nimam, ker nisem računal, da bi to koga spljoh zanimalo.

Sem jo mislil letos, ko grem dol, zapeljati na tamkajšnji odpad
evil.gif


Črvov ne bom štel in jih posebej zaračunal... So vključeni v ceno, ki je zadnja...
evil.gif


Interes prosim na ZS.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Hehe, kako da mi ni kliker naredil na njega. Imam že tri ali 4 biznise z njim. Sicer bolj okoli bele tehnike, ampak...zadovoljen.