Dobava novega avtomobila?

stole

Pripravnik
28. mar 2008
166
14
18
Hanzi ne seri,ko nimaš pojma,A ti mislliš da je luštno vstat ob 4.00 da ujameš vlak in se vrneš domov ob 16:30,Vsak bi mel rad službo blizu doma ampak jih ni,zato jo iščeš drugje,taka je pač resničnost,aja pa še mlad moraš bit,da jo dobiš,starejši nimajo šans,da jo dobijo razen če si takšen strokovnjak,ki jih je malo v naši ljubi zafurani državi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Nitroo

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Hanza je na pol privat, boli njega za delovno rajo... Pa še on se vozi drugam in onesnažuje... Ker v selu kjer živi je natančno 20 delovnih mest (šola, vrtec in oštarija).
Pa več nas je takih. Samo nismo tako ozkogledi...
 

Zetor5011

Fizikalc
14. dec 2010
639
28
28
V najslabšem primeru se boš po Duseldorfu (al kje so zdaj to prvi uvedli) moral peljat po vzporedni cesti 100m naokoli, ker bo cona dizel free.

Imam ravno prvo obletnico, ko sem se preselil v Duzlo. Prvič brez avta, samo na javnem prometu (ki celo funkcionira!). Radi bi se znebili VSEH avtov, nekje pa se začne, zdaj pač z dizli. Ampak - mesto ima dobih 1/2 milijona prebivalcev, še enkrat toliko pa jih vsako jutro pride na šiht, in zvečer grejo. So se pa res pripravljali zadnjih 20 let, kako uredit promet - podzemna obvoznica, U-bahn poceni in hiter, bičiklete na vlakih in tramvajih... In funkcionira; če grem peš, pa še vedno prehitevam Hanza, ki sedij v mečki, pa kurbla nafto. Beda bo samo, če bomo prevzeli prepovedi, brez 20 let priprave na to!
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.368
5.875
113
pri taščici
Začni pri sebi/svojih. Doma pometi. :evil:
Imam blizje kot ti. ;)
Pa zavedam se da sluzb v radiju km ni v izobilju. Ampak da pa nekdo rece da se mu splaca 100+km dalec voziti na siht je pa....
Se ko sem bil na terenu in je bilo pol manj AC mi je bil Bled, pa Trebnje "dalec". Pa sem bil mlad pa neumnem, pa sem se rad vozil. Ampak se scasoma navelicas....splih ob slabem vremenu...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.992
9.111
113
39
MB
Imam ravno prvo obletnico, ko sem se preselil v Duzlo. Prvič brez avta, samo na javnem prometu (ki celo funkcionira!). Radi bi se znebili VSEH avtov, nekje pa se začne, zdaj pač z dizli. Ampak - mesto ima dobih 1/2 milijona prebivalcev, še enkrat toliko pa jih vsako jutro pride na šiht, in zvečer grejo. So se pa res pripravljali zadnjih 20 let, kako uredit promet - podzemna obvoznica, U-bahn poceni in hiter, bičiklete na vlakih in tramvajih... In funkcionira; če grem peš, pa še vedno prehitevam Hanza, ki sedij v mečki, pa kurbla nafto. Beda bo samo, če bomo prevzeli prepovedi, brez 20 let priprave na to!

mislim da si si sam odgovoril ... itak da bomo :eek:
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.021
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Pri nas je vse možno. Po Ljubljani vozijo stare trole, katere res onesnažujejo, nesposobni so pri načrtovanju novih prog, pa pod tako cenjenim županom so nastale konice tam kjer jih prej ni bilo. Najprej naj država začne pri sebi, nato naj gredo nad ljudstvo.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Pred tem je bila cela Ljubljana namenjena prvenstveno voznikom, sedaj ni. In ker ne moreš več ravno do vrat je vse narobe.
Pojdi enkrat v kakšno drugo evropsko prestolnico za več dni in potem poročaj o zastojih in konicah... tole v Ljubljani je vse skupaj nič.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Imam ravno prvo obletnico, ko sem se preselil v Duzlo. Prvič brez avta, samo na javnem prometu (ki celo funkcionira!). Radi bi se znebili VSEH avtov, nekje pa se začne, zdaj pač z dizli. Ampak - mesto ima dobih 1/2 milijona prebivalcev, še enkrat toliko pa jih vsako jutro pride na šiht, in zvečer grejo. So se pa res pripravljali zadnjih 20 let, kako uredit promet - podzemna obvoznica, U-bahn poceni in hiter, bičiklete na vlakih in tramvajih... In funkcionira; če grem peš, pa še vedno prehitevam Hanza, ki sedij v mečki, pa kurbla nafto. Beda bo samo, če bomo prevzeli prepovedi, brez 20 let priprave na to!
To je pravilen način...
Bi bil izredno presenečen, če bi šli po tej poti.
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Dobava c3 airkrosa se iz prvega tedna avgusta odmika v zadnji teden septembra:(. Kaj v praksi si lahko izpogaja-te/-mo? Nadomestno vozilo? Zimske gume?:mad::mad:
 

tomazpog

Fizikalc
30. maj 2009
126
27
28
Meni so pri P3008 zamudili rok za dober teden.. Dobil nadomestni avto za ta čas in dodatne gumi-tepihe.. Ponudili kar sami, sem bil zelo pozitivno presenečen..
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.368
5.875
113
pri taščici
Študiram da grem nekomu sive lase delat, ker ima avto blokado hitrosti (8kmh) nižje od podatkov v katalogu. Bi kar stvarno napako uveljavljal....
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Saj verjetno si na zadnji ali predzadnji strani kataloga opazil droben tisk kjer piše, da so podatki informativne narave in jih lahko proizvajalec spremeni kadarkoli brez vnaprejšnjega sporočila. ;)
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Študiram da grem nekomu sive lase delat, ker ima avto blokado hitrosti (8kmh) nižje od podatkov v katalogu. Bi kar stvarno napako uveljavljal....
Loool, javi kako bo šlo :). Pri kaki hitrosti pa blokira?

Edit: videl, da ti je že McGyver napisal svoje...:mad:

PS: Samo ti pa imaš smolo s tem avtom... Na koncu ti bo še vse živce spil. A ne bi bilo bolje, da bi Transporterja vzel:p?