Dieta

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Vse diete so navadno sranje. Pravilen pristop je vleiko gibanja in dolgoročno spremenjen slog prehranjevanja. Samo tako se obdrži težo dolgoročno.
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
če bi ti mal bolj prebral to temo bi vidu da jest rabim dieto zato ker imam gibanje prepovedano zaradi mojega zdravstvenega stanja
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Jst sm slab mesec bil na ločevalni dieti, v treh tednih je šlo dol 7kg. Ne vem pa al je blo krivo ločevanje, al to da sm pač manj pojedel kot ponavadi.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.322
1.187
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Krivo je bilo ločevanje, verjemi!
zmaga.gif
 

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
Takim dietam se lahko samo smejem, jaz poznam zelo dobro učinkovito dieto, po njej se ne zrediš, izgubljaš maščobo namesto mišic, polno energije, zdravja, nobenih posledic....na tak način je meni (že 1000x omenil) uspelo zbit 35kg, danes po 1 letu imam še vedno iste kilograme, kot po dieti. Tale dieta me spominja na šlampasto ketonsko dieto, ki jo nobnemu ne priporočam, to prakticirajo z boljšo kvalitetno hrano zgolj osebki, ki si želijo v krtakem se spucat, bojda za tekmovanje, razkazovanje na obali, ....ampak po ponovnem žrtju OH se lahko vsak zrei nazaj, OH so nujni v našem telesu a kvalitetni.
 

Nikka

Pripravnik
8. avg 2007
531
11
18
MB
kid.kibla.org
V vsej "svoji dietni karieri in dietni karieri kolegic, prijateljic in znank" sem ugotovila naslednje:
- ne paše vsakemu vsaka dieta
- ne paše vsakemu vsakič ista dieta
- če greš na dieto, vzami tisto, ki si se je sposoben držat.

Toliko iz prakse
grin1.gif
 

moteco

Pripravnik
12. avg 2010
60
0
6
www.dominatus.si
Citat:
Uporabnik masterr pravi:
Takim dietam se lahko samo smejem, jaz poznam zelo dobro učinkovito dieto, po njej se ne zrediš, izgubljaš maščobo namesto mišic, polno energije, zdravja, nobenih posledic....na tak način je meni (že 1000x omenil) uspelo zbit 35kg, danes po 1 letu imam še vedno iste kilograme, kot po dieti. Tale dieta me spominja na šlampasto ketonsko dieto, ki jo nobnemu ne priporočam, to prakticirajo z boljšo kvalitetno hrano zgolj osebki, ki si želijo v krtakem se spucat, bojda za tekmovanje, razkazovanje na obali, ....ampak po ponovnem žrtju OH se lahko vsak zrei nazaj, OH so nujni v našem telesu a kvalitetni.

Nam lahko zaupaš, kakšna točno je ta dieta oziroma, kaj ta dieta predpisuje?
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Večina diet je re bolj kriza. Jaz imam rad ločevalno, ker lahko normalno jem in hujšam. Seveda se je treba tudi gibati...
In kakšen je dolgoročni rezultat ločevalne diete? Po npr letu ali dveh?
Jaz sem v zadnjih nekaj mesecih izgubil cca. 5 kg. Brez kakšne posebne diete. Malo manj nažiranja (nikoli nisem lačen), proti večeru manj ogljikovih hidratov, manj alkoholnih in sladkih pijač, nekaj kardio vadbe, kjer utrip ni presegel 130 BPM.
Mislim, da sem kar uspešen, ker sem spremenil način življenja (ne drastično, ampak bolj malenkosti, ki ne vplivajo na kakovost življenja, zato mi to ni mučno). Če sem prej v več kot 5-ih letih pridobil 10 nepotrebnih kilogramov, ne pričakujem, da se jih bom znebil v pol leta.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.322
1.187
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ja, saj point je v tem, da moraš spremeniti način življenja, saj je v nasprotnem primeru ves trud zaman! Če tega ne storiš, je rezultat kmalu viden... Saj veš, kakšen...
crazy1.gif
 

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
Citat:
Uporabnik moteco pravi:
Citat:
Uporabnik masterr pravi:
Takim dietam se lahko samo smejem, jaz poznam zelo dobro učinkovito dieto, po njej se ne zrediš, izgubljaš maščobo namesto mišic, polno energije, zdravja, nobenih posledic....na tak način je meni (že 1000x omenil) uspelo zbit 35kg, danes po 1 letu imam še vedno iste kilograme, kot po dieti. Tale dieta me spominja na šlampasto ketonsko dieto, ki jo nobnemu ne priporočam, to prakticirajo z boljšo kvalitetno hrano zgolj osebki, ki si želijo v krtakem se spucat, bojda za tekmovanje, razkazovanje na obali, ....ampak po ponovnem žrtju OH se lahko vsak zrei nazaj, OH so nujni v našem telesu a kvalitetni.

Nam lahko zaupaš, kakšna točno je ta dieta oziroma, kaj ta dieta predpisuje?

http://www.thenutrition-online.com/Bilteni/Apr2010.html
Vsako besedo si zapomni, oz. skopiraj vse
 

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
Tvoja dieta je ZANIČ, to kar sem jaz dal je maximalni cilj, se pa da iz tega potegnit vsaj tist del, hrana, gibanje, ne rabiš nobenih praškov, to je samo še en način, kako metat gnar stran, normalno zaužiješ cca 2g čistih eljakovin na kg telesne teže, maščobo odšteješ, 80kg moški ima cca 65 kg * 2g je = 120g beljakovin, ene 400-500g mesa dnevno, lahko skuta, tuna, pišča.file, konj.meso, OH so potrebni basmati riž, ovseni, zelenjava, nekaj M, kot so olivno in oreščki....
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
to drugač ni moja dieta ampak je iz neta potegnjeno
smile-1.gif
drugač pa usakemu svoje enmu to paše drugemu pa pač ne. jaz pravim, do sedaj sem z to dieto brez OH izgubil v dobrem tednu 5KG kar se mi zdi da ni slab rezultat
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Jst grem stavit, da če človek izloči iz menija sladkarije, je obroke 5x na dan po malo, ne je po šesti uri in se na dan giblje vaj 1 uro, da gredo kilogrami dol.

Ne rabiš znastvene fantastike, za ta podvig.