Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.303
2.276
113
Navodila vlade NISO za to, ker se ne cepite (vlada si ŽELI, da se cepite)
Ukrepi vlade so zato, ker se stanje v zdravstvi - covid - ne izboljšuje!
Dokler ga MI VSI - cepljeni in necepljeni - ne bomo izboljšali (stanje), od svobode ne bo nič.
Kaj je kdo naredil, pa naj pogleda in razščisti pri sebi!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Jaz sem za testiranje vseh, sploh če je od cepljenja minilo več kot 3 mesece.
Samo sem pa tudi za to, da necepljenim gre računat participiacijo na bolnišnično zdravljenje, pa bolniške iz državne kase lahko dobijo samo 50%.
 
  • Všeč mi je
Reactions: CLIO15

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Jaz sem za testiranje vseh, sploh če je od cepljenja minilo več kot 3 mesece.
Samo sem pa tudi za to, da necepljenim gre računat participiacijo na bolnišnično zdravljenje, pa bolniške iz državne kase lahko dobijo samo 50%.
Kako bi obravnaval testiranega necepljenega, ki ga okuzi cepljeni.

Ker rekorde imamo zaradi nas cepljenih, ki imamo se vedno dostop do vsega in povsod.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.446
4.546
113
Kako bi obravnaval testiranega necepljenega, ki ga okuzi cepljeni.

Ker rekorde imamo zaradi nas cepljenih, ki imamo se vedno dostop do vsega in povsod.
Rekorde v okuženosti DA, pa še tukaj lahko debatiramo. Rekorde v bolnicah in intenzivni, definitivno NE. Tu so rekordi zaradi necepljenih. Kaj ubija in davi države? Stanje v bolnicah. Torej gre krivda kar lepo necepljenim.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.895
3.020
113
Aja, sej določen procent okuženih ne pristane na intenzivi, ali kako? Tja pridejo kar tako iz dolgčasa? Koliko časa se boste še sprenevedali?

Noben se ne spreneveda, delež okuženih ki so cepljeni bo vedno prvič zato ker cepivo ni zaneslijo drugič zato ker so ljudje ki imajo oslabljen imunski sistem. Edini ki se sprenevedajo ste taki kot ti, ko nimaš nikoli nobenega pametnega odgovora potem pa vedno en mečete tistih 20% ki so tam. Če bi imeli vse cepljene bi imeli danes četrtino tegakar imamo sedaj na intenivni in se ne bi nihče obremenjeval s tem. Ste eni navadni reveži ki se trudite iskat pa je to edini ki ga mate. Pa še ta neupravičen ampak tega z vašo pametjo ne boste nikoli dognali.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Exit stategy ni 0 okužb.
Exit strategy je samo to, da bolnice in intenzivne niso overloadane.
In na to najhitreje prideš skozi cepljenje populacije.

Če bi bila reč res na nivoju navadne gripe, se mi tukaj danes ne bi pogovarjali. Žal ni in preveč ljudi pristane po bolnicah in na intenzivi.

Ga pa ni cepiva, ki bi bilo 100% učinkovito. V resnici je pri COVIDu dovolj, da cepljenje doseže to, da populacija lahko nadaljnje prebolevanje preživi brez zdravniške oskrbe in brez tega, da bi bolnice pokale po šivih. Torej nadzorovano prebolevanje. Trenutno pa ne-cepljeni delajo overload bolnic.
 
  • Haha
Reactions: SamSvoj

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.732
2.345
113
Pomurje
Exit stategy ni 0 okužb.
Exit strategy je samo to, da bolnice in intenzivne niso overloadane.
In na to najhitreje prideš skozi cepljenje populacije.

Če bi bila reč res na nivoju navadne gripe, se mi tukaj danes ne bi pogovarjali. Žal ni in preveč ljudi pristane po bolnicah in na intenzivi.

Ga pa ni cepiva, ki bi bilo 100% učinkovito. V resnici je pri COVIDu dovolj, da cepljenje doseže to, da populacija lahko nadaljnje prebolevanje preživi brez zdravniške oskrbe in brez tega, da bi bolnice pokale po šivih. Torej nadzorovano prebolevanje. Trenutno pa ne-cepljeni delajo overload bolnic.
Cepljeni netestirani, pa overload okuženih.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Exit stategy ni 0 okužb.
Exit strategy je samo to, da bolnice in intenzivne niso overloadane.
In na to najhitreje prideš skozi cepljenje populacije.

Če bi bila reč res na nivoju navadne gripe, se mi tukaj danes ne bi pogovarjali. Žal ni in preveč ljudi pristane po bolnicah in na intenzivi.

Ga pa ni cepiva, ki bi bilo 100% učinkovito. V resnici je pri COVIDu dovolj, da cepljenje doseže to, da populacija lahko nadaljnje prebolevanje preživi brez zdravniške oskrbe in brez tega, da bi bolnice pokale po šivih. Torej nadzorovano prebolevanje. Trenutno pa ne-cepljeni delajo overload bolnic.

Tam po dvajseti sekundi (fauči in učinkovitost postopka)...


(podatki za dvojno cepljene z več placev, ampak definitivno izrael, kažejo zmanjšano učinkovitost proti prenosu - eh, stara novica, pravzaprav to sploh novica ni - po novem kaže tudi manjšo učinkovitost pri preprečevanju hospitalizacije in pazi to v nekaterih primerih tudi pri zmanjšani srtnosti. in to direktno iz konjskih ust kot pravijo jenkiji. ne ga srat! aja, to je reklama za tretjo dozo. ta bo pa rešila vse. če ta ne pa četrta. pol bo pa itak nekaj drugega na dnevnem redu ... tole gre definitivno v arhiv...)

Dodatek: 4:20 naprej je tudi zanimivo - pojem čredna imunost v povezavi s cepljenjem je pa-pa. Kdo bi si mislil .... Ja, tisti ki zaupajo znanosti vendar, to je pa ja znano. Le da pred pol leta ni bilo tako znano. Nam pa ki se pogovarjamo z vodo pa je to jasno že več kot eno leto ....
 
Nazadnje urejeno:

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113
V imenu zdravja ljudi...

Ogroženost za življenje ?

#BREAKING Police "targeted execution"!! In #Rotterdam LIVE image



Nizozemski premijer: Prosvjednici su idioti
Ko si preveč pijan od oblasti
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Ker se precej nanaša na moj prejšnji prispevek na tej strani...


Še en bolj zanimiv citat:

Ni res, da 81% postelj na intenzivni negi zasedajo necepljeni. Gre za manipulacijo.


Uradni podatki NIJZ in MZ za obdobje 2.8. do 7.11.2021 razkrivajo, da se manipulira s podatki hospitalizacij na enotah intenzivne nege (EIZ).


Uradni podatki razkrivajo, da bolnišnice starejših covidnih pacientov ne zdravijo na EIZ, saj jih večina umre na navadnih oddelkih. Podatki tudi razkrivajo, da je 80% primerov hospitalizacij polno cepljenih covidnih bolnikov ravno pri starejših od 65 let. Če se teh pacientov ne zdravi na EIZ, potem jih ni v uradnih evidencah!


Analiza uradnih podatkov s projekcijo je razkrila, da je tovrsten način komunikacije manipulacija. V kolikor bi se starejše paciente sprejemalo na enote intenzivne nege enako, kot se sprejema mlajše paciente, bi bilo razmerje med cepljenimi in necepljenimi na intenzivni negi podobno, kot je na navadnih oddelkih. Po zadnjih podatkih hospitalizacij je to cca. 40% polno cepljenih.


Gre za Simpsonov paradoks, kjer se z "izključitvijo" posameznih podatkov pride do popolnoma drugačnih rezultatov - napačnih!






80% polno cepljenih covidnih bolnikov najdemo med najbolj precepljeno populacijo, ki bi jih morala cepiva ravno pred tem ščititi.


Čeprav bi jih morala cepiva pred tem ščititi, je največ polno cepljenih covidnih hospitalizacij pri starejših od 65 let, kjer je precepljene 81% celotne populacije. Pri starejših od 65 let je med hospitaliziranimi kar 40% polno cepljenih oseb. Pri mlajših od 65 let, kjer je precepljenost zgolj 46%, je med hospitaliziranimi le 13% polno cepljenih.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
V Avstraliji so začeli okužene in tiste ki so bili v njihovi bližini, na silo premeščati v koncentrancijska taborišča.


Res ganljivo kako skrbno ščitijo svoje prebivalstvo pred to smrtonosno boleznijo