Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Itak da ne bo lockdowna, prihajajo volitve. Raje se bojo delili bomboncki in kes penzicem spet, da se kak glas pricurlja zraven.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sonny_Chiba

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Po drugi strani pa Fafangelj zagovarja popolni lockdown.
Tako da jemlji na znanje vse njegove izjave, ne samo tiste, ki so ti všeč :fredi:

Za par mesecev ali............

V prvem in drugem valu smo postreljali večino "težke artilerije" v prazno. Sedaj niti ni za pričakovati, da bi "popolni lockdown" deloval kot so si oz. si ga je Fafangel zamislil.

10 morda 14 dni (ampak samo toliko), z jasno opredeljenim začetkom in koncem (primer Avstrija).
Pri nas v soboto zvečer na Twitterju izveš, da z ponedeljkom zapiramo vse za nedoločen čas. Ne podjetja ne šole niso vedele kako in kaj. Pač BUUUUUM.
V drugo zelo zelo podobna zgodba. Čakamo kaj bo v tretje.
Potem se pa po glavi praskamo in čudimo zakaj pri nas nič ne funkcionira.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Ytbnd

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
964
116
43
Po drugi strani pa Fafangelj zagovarja popolni lockdown.
Tako da jemlji na znanje vse njegove izjave, ne samo tiste, ki so ti všeč :fredi:
Prvi epidemiolog pa tudi take izjave stresa, da se clovek vprasa, ce mu je sploh kaj jasno ali pac igra ruleto rdeca/crna kombinacija. Pojma nima, drugega ne more bit.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.023
113
Hkrati pa ni nobenemu anticepilcu čudno, kako Francke in Micke in Janezi imajo toliko pojma, pa samo vsak dan pol urce med kakanjem na školjki berejo FB in gledajo youtube, tik-tok in instagram. Meni res ni jasno, kako tudi pravi strokovnjaki in znanstveniki ne morejo to isto počet, ker bi zihr potem bolj točno več vedeli in znajo, kot pa znajo zdaj. Če pa Micke, Francke in Janezi lahko tako.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Razlika je v znaznsvenikih ki delajo v gospodarstvu, kjer dejansko morajo raziskovati, ker firme pričakujejo rezultate. Drugo pa so državno sponzorirani, kot pri nas.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.023
113
Cel svet trobi isto, ampak pri nas ko trobijo isto, je to narobe. Če trobijo v izraelu je to OK. Če trobijo v Indiji je tudi OK. Ampak v Indiji recimo sedaj ni več OK, ker so ugotovili neka, kar anticepilcem ni všeč. Enako bo kmalu tudi z Izraelom. Tipična realna situacija antivakserja.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Matey in jonny77

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Cel svet trobi isto, ampak pri nas ko trobijo isto, je to narobe. Če trobijo v izraelu je to OK. Če trobijo v Indiji je tudi OK. Ampak v Indiji recimo sedaj ni več OK, ker so ugotovili neka, kar anticepilcem ni všeč. Enako bo kmalu tudi z Izraelom. Tipična realna situacija antivakserja.
Cel svet trobi isto ja, vsakič malo drugače


(pa cepiva se prodajajo pod ceno, tukaj ni dobička)
 
  • Haha
Reactions: Matey

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Takšne strani ni niti za od daleč povohat, kaj šele karkoli odpirat in brat.
Ja, tudi za to smo tukaj kjer smo. Temu se reče fijakerski konj.

Ta stran je čisto v redu, na samem filmčku pa sodelujejo glavni svetovni koordinator za cepljenje (ne, ni kKcin), šef NIH, šefica CDC in predsednik USA v razponu dobre pol leta. Če njih ni za od daleč povohat, potem se sprašujem kaj pravzaprav zagovarjaš. Retorično seveda ...
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Cel svet trobi isto ja, vsakič malo drugače


(pa cepiva se prodajajo pod ceno, tukaj ni dobička)
Loool, to je teb, kot nekemu razgledanemu cloveku dobr video? Par klipov, vzetih iz konteksta, in iz razlicnih obdobij? Ni cudn, da skos smalije leps. Pejt raj na pir.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Loool, to je teb, kot nekemu razgledanemu cloveku dobr video? Par klipov, vzetih iz konteksta, in iz razlicnih obdobij? Ni cudn, da skos smalije leps. Pejt raj na pir.

Video pokaže vso bedo prevladujoče retorike. Ki jo je treba branit za vsako ceno, kar si ti ravnokar storil. Seveda so izjave vzete iz konteksta (pa vendar razumljive same zase), a boš gledal ure prispevkov, ki so zadaj? In pa kaj je napačno povedanega v teh izjavah? Aja, nič - vsak je veljala v svojem obdobju. Treba se je spravit na osebo, ki prinese vsebino.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.219
9.456
113
kod Džej-Zija
[SamSvoj]
Ni virusa, ni borbe. Mrtvih ni nič več kot prej. BigPharma BigPharma BigPharma BigPharma ... bla bla bla Grem se pogovarjat z vodo.
[/SamSvoj]