Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
Komaj čakas palčkanje.... mazohist. Jest pa komaj čakam, da bodo vlade po svetu dojele, da s paniko po vsakem sevu, ki ga WHO poimenuje ne bomo prišli nikamor. Zdej delta pa 3000 okuženih ni več zanimiv, zdej spet preštevamo omikon :aplauz: Vsako leto apgrejdat cepivo, kdor se bo hotel cepit se bo, kdor ne pač ne. Tole palčkanje na dolgi rok ne bo šlo.
Komaj čakam edino, da bo tega sranja čimprej konec. Sve su ostalo nijanse.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Morajo se že testirat, vendar je totalen odpor in en kup nabijanja proti temu. Veliko se jih pa še vedno ne testira, v manjših podjetjih pa sploh ne.
Jest osebno komaj čakam, da se tudi cepljeni začenmo testirat, zgolj zato, ker me resno zanima, kaj bodo imeli potem antivaxerji proti cepilcem za povedat! :bonk:
V firmi imamo par glasnih anticepilcev. V bistvu so v grupi, ki pravi da virusa ni oz. je brezveze, vsi ukrepi so brezveze, skratka oni ne bi nič. Cepili seveda nikoli (ni problem požret par l alkohola vsak vikend, to je preverjeno zdravo), testirali se ne bi, ampak jih je vodstvo prisililo, mask ne bi nosili, ampak jih je vodstvo v firmi prisililo, medtem ko jih na malici recimo nikoli ne nosijo in komaj čakajo, da se kdo obregne v to, ker potem dobijo šanso biti pomembni in glasni spet.

Skratka ljudje, kjer obstajajo samo oni s svojim prepričanjem v lasten prav in razumejo samo lopato (šef) po glavi, ko bi zatrpela njihova denarnica (služba).

Taki vplivajo na marsikoga okoli sebe, tudi lastne starše, stare starše in ti na koncu polnijo bolnice, da anticepilci spet jamrajo o ukrepih, ne povežejo pa 2+2 kdo nosi krivdo tukaj.

Virus kroži in bo krožil večno. Sedaj nekaj panično zapirajo lete z Afriko. Zakaj že? Virus je tukaj, če ne danes pa jutri. Če ne ta verzija, pa naslednja. Cepiva dokazano rešujejo pred težkim potekom in smrti v taki meri, da lahko živimo dokaj normalno in zdr. sistem še deluje. Žal ne delujejo tako dobro, da bi lahko kar pozabili na vse skupaj, mogoče kdaj kasneje. Virus bo oplazil vsakega, če ga še ni.

Vsak se ima šanso cepiti, kdor se ne, je njegova izbira. Kritični so tisti nad 60 let. Bolnice sprejmejo vse, ki rabijo pomoč. Če zagusti, pred vrati najprej ostanejo necepljeni 60+ letni ljudje. Ker so jebivetri iz kritične grupe. Par takih in grem stavit, da bi se šli vsi stari cepit.

To je to.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Cepljenim se ne bo problem testirat, tako kot se jim ni blo problem cepit. Antivaxerji bodo pa še vedno v luft skakal zaradi testiranja, potem zaradi preverjanja PCT pogoja z osebnim dokumentom in seveda testiranja njihove dece oziroma sončkov, ker jim v noska ne bodo pustil palčke, ker je to za antivaxerje isto, kot posilstvo v rit... baje.
Ne nakladaj. To kar se dogaja je katastrofa. Zakaj sem se cepil? Ker sem letos junija šel delati na Hrvaško, sem naredil PCT test. V dobri veri da se mi ni treba več testirati. Po statistiki vsako leto umre približno enako število ljudi. Poleg tega imamo starejšo populacijo in ni čudno da jih na ta račun več umre.Pač statistika je katastrofa.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
Ne nakladaj. To kar se dogaja je katastrofa. Zakaj sem se cepil? Ker sem letos junija šel delati na Hrvaško, sem naredil PCT test. V dobri veri da se mi ni treba več testirati. Po statistiki vsako leto umre približno enako število ljudi. Poleg tega imamo starejšo populacijo in ni čudno da jih na ta račun več umre.Pač statistika je katastrofa.
"Zakaj sem se cepil? Ker sem letos junija šel delati na Hrvaško, sem naredil PCT test."
:sprasujemse::sprasujemse::sprasujemse:
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Cepljenje bo prej kot slej obvezno za vse. Tako da anti anti kar lepte smajlije in skačte do neba. Kakor kaže bo res do maja ali cepljen ali pa prebolel...no med živimi...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
p4pe
Ja prvič od začetka tega virusa sem letos junija naredil tes. Sem rekel dost je, noben mi ne bo šaril po nosu poleg tega pa še 90€. In ja v dobri veri da se mi ne bo treba več cepiti, tako kot se sedaj nisem nikoli cepil za gripo, klope...
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113
V italiji obvezne maske zunaj.
As of November 26, 2021, roughly 45.6 million people in Italy were fully vaccinated against COVID-19, corresponding to 84.4 percent of the total population over 12 years of age. In the age group 80 and older, the one most vulnerable to the virus, this figure reached 93.6 percent.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
Post prej si trdil, da so cepiva nevarna in neučinkovita, sedaj pa praviš, da so si mrtvi necepljeni sami krivi, ker se niso cepili. Saj se spotikate že sami vase v svojem žlubodranju.
nihče nikomur ne brani da se gre cepit če sam tako hoče. Je kdo ali kakšna skupina kdaj pred kakšnim cepilnim mestom komu preprečevala dostop do cepljenja ? Ni. In tako mora ostati tudi za tiste ki se nočejo. Prostovoljno, tako za ene kot za druge. Če misliš da ti koristi - izvoli, tetoviraj se s cepivom če ti tako paše, nimam nič proti. Vse ostale pa pusti pri miru.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Js predlagam za začetek zapor za tiste, ki so uvedli, da se cepljene ne testira in da se jih obravnava drugače kot necepljene.
Ker so krivi za zadnji val, in bodo kot kaže tudi za naslednjega. Ker so s temi bonbončki cepljenim povsem zavestno ogrozili naše zdravje.

Jaz pa zapor za "cepljene", torej tiste s ponarejenimi/ukradenimi/podkupljenimi testi
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
nihče nikomur ne brani da se gre cepit če sam tako hoče. Je kdo ali kakšna skupina kdaj pred kakšnim cepilnim mestom komu preprečevala dostop do cepljenja ? Ni. In tako mora ostati tudi za tiste ki se nočejo. Prostovoljno, tako za ene kot za druge. Če misliš da ti koristi - izvoli, tetoviraj se s cepivom če ti tako paše, nimam nič proti. Vse ostale pa pusti pri miru.
In zakaj si se ti cepil?
Pa by the way, je blo že kar nekaj antivaxerjev na cepilnih mestih, kjer so težili ljudem kateri so se pršli cepit!
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
nihče nikomur ne brani da se gre cepit če sam tako hoče. Je kdo ali kakšna skupina kdaj pred kakšnim cepilnim mestom komu preprečevala dostop do cepljenja ? Ni. In tako mora ostati tudi za tiste ki se nočejo. Prostovoljno, tako za ene kot za druge. Če misliš da ti koristi - izvoli, tetoviraj se s cepivom če ti tako paše, nimam nič proti. Vse ostale pa pusti pri miru.
Dokler bodo vsi ostali (necepljeni) v veliki večini hlastali za kisikom v bolnici in spravili zdravstvo v kolaps, ter na ta način vsem preprečevali dostop do zdravstva, jih ne bo mogoče pustiti pri miru.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Afriško kitajski virus bo naredil masaker med NEcepljenci..
Screenshot_20211128-202510_Samsung Internet.jpg
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Skratka ljudje, kjer obstajajo samo oni s svojim prepričanjem v lasten prav in razumejo samo lopato (šef) po glavi, ko bi zatrpela njihova denarnica (služba).

Taki vplivajo na marsikoga okoli sebe, tudi lastne starše, stare starše in ti na koncu polnijo bolnice, da anticepilci spet jamrajo o ukrepih, ne povežejo pa 2+2 kdo nosi krivdo tukaj.
Ne samo da vplivajo na starše, stare starše...... eni še lastnih otrok nebi cepili, bi jih pustili kar nezaščitene. a verjameš da so tudi takšni?????
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.219
9.456
113
kod Džej-Zija
p4pe
Ja prvič od začetka tega virusa sem letos junija naredil tes. Sem rekel dost je, noben mi ne bo šaril po nosu poleg tega pa še 90€. In ja v dobri veri da se mi ne bo treba več cepiti, tako kot se sedaj nisem nikoli cepil za gripo, klope...
To je bilo malo naivno. Poleti se je že kar dobro vedelo, da cepljenje ne preprečuje okužbe.