Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Kaj so pa zate potem tisti, ki s svojimi odloki dopuščajo cepljenim, da neovirano potujejo v južno afriko, in povsod po svetu, jih ob prihodu domov ne testirajo, ker so pač cepljeni, klub temu da prinašajo viruse ???

Medtem ko necepljen ne sme it na domači petrol scat brez da bi se prej testiral. Bog ne daj v trgovino kupit gate, k frizerju ali zdravniku.
Se strinjam s tem za neovirana potovanja cepljenih. Sam še zmer ne morš rečt, da so/smo cepljeni krivi za zadnji val! Na obeh straneh so/smo/ste budale. Čeprov kar se mene in naše firme tiče, smo vsi cepljeni, pa se vseeno testiramo vsaj 2x na teden. Medtem, ko se razni orto antivaxerji ne testirajo in ne jhebejo žive sile, pa če je ne vem kolk hudo. Pa verjetno vas je dost takih, ker pač delate od doma in vam ni treba nikamor it.
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Najvec tezav je zaradi C pogoja, ki omogoca vse, pisem ze vec kot dva meseca.

Zanimiva je tudi casovnica, recimo v sredo tole:
1638110599611.png


Nato v petek dobimo omikron, ki bo dobra podlaga da se testira tudi cepljene.

Sicer mi je pa nenavadno, da mediji niso posvetili vecjo pozornost tej zgornji izjavi sefa WHO-ja. Vsaj zasledil nisem.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Najvec tezav je zaradi C pogoja, ki omogoca vse, pisem ze vec kot dva meseca.

Zanimiva je tudi casovnica, recimo v sredo tole:
Poglej priponko 50754

Nato v petek dobimo omikron, ki bo dobra podlaga da se testira tudi cepljene.

Sicer mi je pa nenavadno, da mediji niso posvetili vecjo pozornost tej zgornji izjavi sefa WHO-ja. Vsaj zasledil nisem.
Cepljenim se ne bo problem testirat, tako kot se jim ni blo problem cepit. Antivaxerji bodo pa še vedno v luft skakal zaradi testiranja, potem zaradi preverjanja PCT pogoja z osebnim dokumentom in seveda testiranja njihove dece oziroma sončkov, ker jim v noska ne bodo pustil palčke, ker je to za antivaxerje isto, kot posilstvo v rit... baje.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.776
-216
113
Se strinjam s tem za neovirana potovanja cepljenih. Sam še zmer ne morš rečt, da so/smo cepljeni krivi za zadnji val! Na obeh straneh so/smo/ste budale. Čeprov kar se mene in naše firme tiče, smo vsi cepljeni, pa se vseeno testiramo vsaj 2x na teden. Medtem, ko se razni orto antivaxerji ne testirajo in ne jhebejo žive sile, pa če je ne vem kolk hudo. Pa verjetno vas je dost takih, ker pač delate od doma in vam ni treba nikamor it.
Pravilno, da se v vaši firmi tudi cepljeni testirate. Pohvaljeni. Imaš pa tudi take cepljene, ki se kljub blagim simptomom še ne gredo ne testirat in ne v samoizolacijo. Ker jim ni treba. Jih je nekdo prepričal, da jih cepivo varuje.

Vlade dobro vedo, da virus v državo prinašajo cepljeni, ker oni lahko potujejo. Tokrat iz Južne afrike. In kljub temu jih ne omejijo, ker je drug interes prevladuje pred zdravjem. in zato si lepo zaslužijo kak zapor.

Poglej poleti maturante. Oni so imeli vse, kar je država od njih zahtevala in to so inšpektorji tudi preverili in jih spustili neovirano v državo brez karanten, čeprav so inšpektorji dobro vedeli, da so med njimi okuženi s simptomi. Saj so jih sprva inšpektorji nameravali testirat, pa jim je nekdo z vrha to prepovedal. Posledično so potem okužili xxx ljudi, izdanih je bilo 600 karanten neposredno povezanih z njimi, koliko pa je bilo kasnejših okužb, si pa lahko samo mislimo in gledamo grafe. In so jih spustili, ker so cepljeni kot svete krave, oni lahko okužujejo - saj itak bodo potem krivi in nahebali necepljeni, nekateri bodo pa basali žepe.

Cepljenim se ne bo problem it testirat, samo dokler jim tega ni treba, se ne bodo hodili, vsaj večina ne.
In če bi polovili še okužene cepljene, bi bil to velik korak k končanju epidemije. Samo nekaterim očitno ni v interesu, da se to sranje konča.

In dokler se ljudje ne boste glasno spraševali, zakaj se cepljenih ne testira, se ne bo nič spremenilo, vlada bo vztrajala pri zanič ukrepih, ki bolj škodijo kot koristijo našemu zdravju, ne pa tudi nekaterim žepom.
 
Nazadnje urejeno:

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
No...prej sem se malo zmotil ker sem trdil da je 80 % NEcepljencev v bolnicah.
Točna številka je 82,8 %.
Posnetek zaslona 2021-11-28 164510.png
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.776
-216
113
Do 24 oktobra 2021 je bila uradno samo ena CEPLJENA mrtva oseba v bolnici

...ob tem ne smemo pozabiti da je imela tudi operacijo presaditve organov.
Torej...umirajo NEcepljenci...seveda ob vaši spodbudi da se ne cepijo.
Nisem vprašal, koliko je cepljenih mrtvih v bolnišnici, ampak koliko jih je v mrtvašnici.
Ker za kovidom umirajo tudi izven bolnišnice.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Pa frišne okužbe po starostnih skupinah...petina jih je v starostni skupini do 14 let....
Upokojenci pa zdravi kot ribe.
Posnetek zaslona 2021-11-28 165219.png
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Cepljenim se ne bo problem testirat, tako kot se jim ni blo problem cepit. Antivaxerji bodo pa še vedno v luft skakal zaradi testiranja, potem zaradi preverjanja PCT pogoja z osebnim dokumentom in seveda testiranja njihove dece oziroma sončkov, ker jim v noska ne bodo pustil palčke, ker je to za antivaxerje isto, kot posilstvo v rit... baje.
Točno tako. Cepljeni se bodo b.p testirali, necepljeni bodo pa našli 100 in 1 razlog zakaj je to nesmiselno/neprimerno/nezdravo/represivno.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.755
358
83
Vipavska dolina
Velika večina necepljenih se tako ali tako mora že sedaj testirat, če ne za drugo pa za službo.
Meni osebno se ni problem testirat, tudi pokazat osebno, zadnje čase pa še "službeno kartico" ob testiranju.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Velika večina necepljenih se tako ali tako mora že sedaj testirat, če ne za drugo pa za službo.
Meni osebno se ni problem testirat, tudi pokazat osebno, zadnje čase pa še "službeno kartico" ob testiranju.
Morajo se že testirat, vendar je totalen odpor in en kup nabijanja proti temu. Veliko se jih pa še vedno ne testira, v manjših podjetjih pa sploh ne.
Jest osebno komaj čakam, da se tudi cepljeni začenmo testirat, zgolj zato, ker me resno zanima, kaj bodo imeli potem antivaxerji proti cepilcem za povedat! :bonk:
 
  • Haha
Reactions: jonny77

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Morajo se že testirat, vendar je totalen odpor in en kup nabijanja proti temu. Veliko se jih pa še vedno ne testira, v manjših podjetjih pa sploh ne.
Jest osebno komaj čakam, da se tudi cepljeni začenmo testirat, zgolj zato, ker me resno zanima, kaj bodo imeli potem antivaxerji proti cepilcem za povedat! :bonk:
Komaj čakas palčkanje.... mazohist. Jest pa komaj čakam, da bodo vlade po svetu dojele, da s paniko po vsakem sevu, ki ga WHO poimenuje ne bomo prišli nikamor. Zdej delta pa 3000 okuženih ni več zanimiv, zdej spet preštevamo omikon :aplauz: Vsako leto apgrejdat cepivo, kdor se bo hotel cepit se bo, kdor ne pač ne. Tole palčkanje na dolgi rok ne bo šlo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic in 8888