Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Mene je danes ponoči začela nekaj čudno glava bolet, zjutraj samotestiranje - pozitiven, ob 7:30 na HAT test - pozitiven, popoldan imam PCR.
2 x cepljen s Pfizerjem že spomladi - go figure
Tako sem bil jaz lanskega novembra po rizicnem stiku, kjer sta tista dva potem zbolela in bila potrjeno pozitivna na PCR. Imel sem tri večere polno glavo, bolj sem bil žejen, to je bilo pa to.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.280
113
ban-him.jpg


:fredi: :evil:
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
To je bolj PR kot kaj drugega... Ko več kot 1 mesec nihče (ne podjetja, ne zaposleni in ne kupci) ne j*be sistema, potem imaš hudo težavo. Nekje sem slišal, da je inšpektorat v zadnjem mesecu imel 70 kršitev - sam jih več kot to naštejem v 3 dnevih.

Sicer pa se situacija slabša, spet rapidno raste količina virusa v odpadnih vodah:

 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
In če bodo zaprli lokale, bo virus izginil?

Okužbe naraščajo, ker PCT ne omejuje širjenja virusa, ampak ga pospešuje, saj okuženi cepljeni virus trosijo praktično vsepovsod, ne da bi jih kdorkoli testiral.

Zakaj pa okužbe naraščajo tudi v Italiji, Avstriji... kjer prav vzorno upoštevajo PCT ukrepe?
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr in nemenabijat

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
In če bodo zaprli lokale, bo virus izginil?

Okužbe naraščajo, ker PCT ne omejuje širjenja virusa, ampak ga pospešuje, saj okuženi cepljeni virus trosijo praktično vsepovsod, ne da bi jih kdorkoli testiral.

Zakaj pa okužbe naraščajo tudi v Italiji, Avstriji... kjer prav vzorno upoštevajo PCT ukrepe?

PCT omejuje širjenje virusa, kako da ne? Če ne drugače omejuje širjenje virusa pri necepljenih, ki se zato redno testirate, ko vas preverjajo na vsakem koraku? Pa še dodaten denar gre v državno blagajno in v zdravstvo preko storitev in testov. Cepljeni smo vam hvaležni.
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.687
552
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Sicer pa se situacija slabša, spet rapidno raste količina virusa v odpadnih vodah:

A ni zaninimivo, vec kot je cepljenih vec je virusa v odpadnih vodah?
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr