Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
Nobeno cepivo ni tako varno kot voda, so pa velik bol varna kot bolezen, ki jih preprecujejo. Kaj je tle tok tezko za razumet?
to bo bolj vedel kdo ki se spozna na pravo in medicino: zakaj je obvezno cepljenje po zakonu proti boleznim ki so v tistem zakonu navedena in zakaj covida ni zraven če gre za tako družbeno-nevarno bolezen da jo je možno zatreti le s potencialno varnim cepljenjem ? Kaksna je npr. smrtnost ali doživljenske posledice bolezni v tistem zakonu v primerjavi s covidom ?
 
  • Haha
Reactions: Matey

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
javr

Podatek o cepilnem statusu umrlih za posledicami covida javno ni objavljen/ni na voljo. Vsaj meni ni znano da bi bil.
Je bilo ze na forumu:
Od zacetka letosnjega septembra je za posledicami covida umrlo priblizno 40 oskrbovancev DSOjev. Oskrbovanci v DSOjih so povecini vsi cepljeni.
Torej?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
to bo bolj vedel kdo ki se spozna na pravo in medicino: zakaj je obvezno cepljenje po zakonu proti boleznim ki so v tistem zakonu navedena in zakaj covida ni zraven če gre za tako družbeno-nevarno bolezen da jo je možno zatreti le s potencialno varnim cepljenjem ? Kaksna je npr. smrtnost ali doživljenske posledice bolezni v tistem zakonu v primerjavi s covidom ?
Ampak res, LE ZAKAJ ni covida zraven? :sprasujemse:

:bonk::valjamse:
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
to bo bolj vedel kdo ki se spozna na pravo in medicino: zakaj je obvezno cepljenje po zakonu proti boleznim ki so v tistem zakonu navedena in zakaj covida ni zraven če gre za tako družbeno-nevarno bolezen da jo je možno zatreti le s potencialno varnim cepljenjem ? Kaksna je npr. smrtnost ali doživljenske posledice bolezni v tistem zakonu v primerjavi s covidom ?
Kovida ni zraven v zakonu zato, ker ga takrat, ko so pisali zakon še ni bilo.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.203
5.584
113
Indija je pod Modijem postala testni poligon za social credit score system

Gates je seveda zraven.
 
  • Wow
Reactions: javr

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.203
5.584
113
Lahko kdo v slovenščini na kratko kaj je ta social credit score

Hvala


 
  • Wow
Reactions: javr

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.203
5.584
113

The Chinese Social Credit Score System - In Theory & Practise:

Tu imaš veliko materiala (songpinganq) https://twitter.com/songpinganq


V sliki
 

Priponke

  • FCYw4TEVUAkxFhz.jpg
    FCYw4TEVUAkxFhz.jpg
    249,1 KB · Ogledi: 59
Nazadnje urejeno:
  • Wow
Reactions: javr

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
Mogoce pa bo s tokratno sezono mimo?

Tako je po neuradnih podatkih neimunih še nekaj sto tisoč ljudi."Ko bomo imeli 90 odstotkov populacije imune, se bo epidemija ustavila," je napovedala in opozorila, da bo epidemija v delu cepljene populacije izzvenela z bistveno manj žrtvami kot pa pri delu populacije, ki bodo bolezen prebolevali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.291
1.061
113
Misliš po booster dozi?
Namenoma nisem napisal kateri.
 
Nazadnje urejeno:

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
Indija je pod Modijem postala testni poligon za social credit score system

Gates je seveda zraven.
ob prebiranju tega članka bi si res želel da gre za lažne novice, znanstveno fantastiko, a ko to primerjaš s histeričnimi, brezglavimi ukrepi vlad za cepljenje po celem svetu, vključno s slovensko , ti mora biti jasno da ima vse skupaj vedno manj zveze z bojem proti virusu neke gripi ali pljučnici podobne bolezni
 
  • Všeč mi je
Reactions: tsunami in darjan

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
Kaj pa ce?

se pravi, če prav razumem logarco, je edini problem v tem da testov v Sloveniji ne izvajajo "naši".
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

hermann

Guru
19. mar 2014
9.248
5.816
113
Z babo sva se že v petek precej žgoljavo počutila. V soboto zjutraj sva se za hec samotestirala. Ona pozitivna, jaz (cepljenec) negativen. Kličem že v soboto v ZD pa mi najprej reče ženska naj grem na hitro testiranje, pa ji še enkrat razložim, da je bil samotest že pozitiven. Ja potem pa v pondelk svojega dohtarja pa bo on odredil PCR. Kličem takoj zjutraj v ponedeljek in povem, da moja dohtarca dela šele popoldne in če mi kakšen drug dohtar odredi PCR. Ne, počakat. Počakam do popoldne nakar zvem, da so za naslednji dan že vsi termini za testiranje zasedeni. Naslednji v sredo. In tako po 5 dneh še vedno ne vem a sem pozitiven al ne. Vmes sva pa z babo že praktično zdrava.

Torej kje jih najdejo nevemkoliko tisoč čez vikend, če sploh nočejo testirat še ko jih prosiš?