Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Floki

Guru
6. sep 2007
9.898
3.020
113
Joj kako velik problem je to. Še posebno za tiste, ki še prvega ne upajo dobiti

3. odmerek je največji problem res za tiste ki še prvega nimajo. Pa za tiste ki so hodili po janseen da so lahko šli na dopust. Za mene osebno ni noben problem čepav se nikamor ne mudi. Naslednj teden imam cepljenje proti tetanusu, konec novembra klopni memningoenefalitis po 5 letih pa v začetku drugega leta za hepatitis po 10 letih. Kot da bi bilo konec sveta če bi že mogel po čez nekaj mesecev še po 3 odmerek.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.365
6.548
113
Velika večina cepljenih se je cepila zaradi dopusta in/ali PCTja, češ "cepite se, potem pa vam damo mir".

In počasi bodo takim rekli; eh ne...dajmo še en šus, potem pa bo mir.

Me zanima, če bo folk to gladko pogoltnil.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.365
6.548
113
A čeprav odlok o načinu izpolnjevanja pogoja PCT osebam po pozitivnem hitrem testu nalaga samoizolacijo, pa tega nihče ne more nadzirati.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.898
3.020
113
Velika večina cepljenih se je cepila zaradi dopusta in/ali PCTja, češ "cepite se, potem pa vam damo mir".

In počasi bodo takim rekli; eh ne...dajmo še en šus, potem pa bo mir.

Me zanima, če bo folk to gladko pogoltnil.

A ni to bolano, da se greš cepit samo zaradi enega kratkotrajnega "užitka". Velika večina slovencev je res "pacientov".
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
uf kaksno zavajanje, ni cudno, kot novinar tako dela ze celotno kariero, pac nezaupanja vreden novinar
na intenzivi je 70% necepljenih, dvomim, da je na navadnih oddelkih precej drugace, prej je tam necepljenih manj kot 70%
1635253030852.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

Floki

Guru
6. sep 2007
9.898
3.020
113
uf kaksno zavajanje, ni cudno, kot novinar tako dela ze celotno kariero, pac nezaupanja vreden novinar
na intenzivi je 70% necepljenih, dvomim, da je na navadnih oddelkih precej drugace, prej je tam necepljenih manj kot 70%
Poglej priponko 49412

To je tako kot bi rekel Vasle je skoraj novinar (kar bi bilo bolj pravilno kot njegov rezultat).
Sicer pa intenzivna terapija je precej specifična ker tam boš imel vedno 2 krat cepljene tudi če bi bila 100% preceplenost. Ker na intenzivni je veliko takih ki so na imunosupresivih in takšni pač vedo kaj jih čaka če se okužijo. So cepljeni ampak dostikrat tudi to ne pomaga.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.612
1.068
113
Joj kako velik problem je to. Še posebno za tiste, ki še prvega ne upajo dobiti
je velik problem če ti vlada z odloki onemogoči normalno življenje do te mere da se greš cepit proti nečemu kar se v normalnih razmerah ne bi šel nikoli. Ne glede na to kolikokrat še ponovijo "cepiva so varna". Če niso varna kot pol deci pitne vode, niso varna.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
je velik problem če ti vlada z odloki onemogoči normalno življenje do te mere da se greš cepit proti nečemu kar se v normalnih razmerah ne bi šel nikoli. Ne glede na to kolikokrat še ponovijo "cepiva so varna". Če niso varna kot pol deci pitne vode, niso varna.
Nobeno cepivo ni tako varno kot voda, so pa velik bol varna kot bolezen, ki jih preprecujejo. Kaj je tle tok tezko za razumet?
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.860
3.381
113
40
Lj
Zakaj mediji nič več ne omenjajo Indije, ki so jo tako radi dajali v novice vsak dan? Cepljenih samo dobrih 20% in magično se ne okužujejo tako kot vsi 2x in več precepljeni Evropejci.

1635255149137.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr in AndY1

javr

Guru
6. dec 2011
1.612
1.068
113
darjan...kuk je dons umrlo NEcepljenih spet ?
če so umrli zaradi tega ker niso bili cepljeni in so se za "NE !" cepljenju odločili sami, je to njihova stvar, pod lastnimi pogoji so šli na oni svet. Ne vem pa zakaj vlada tega ne izkoristi kot reklamo za cepiva. Redno so objavljali, zdaj malo manj, da so v bolnišnici večinoma necepljeni; nikoli pa (mogoče sem preslišal) kakšen je bil status umrlih.