Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Sj to sem ti večkrat napisal zakaj med šolskimi počitnicami dolgimi dva meseca nisi nič protestiral ker so bile šole ZAPRTE.
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
nove spremembe ZNB. Bistvo? Zajemite sapo in se vsedite.

– Ob izbruhu epidemije bi oblast lahko necepljenim (tudi po programu obveznega cepljenja) omejila praktično vse, kar se ji bo zahotelo in dodal posebne ukrepe za necepljene.

– Prepovedali bi kakršnega koli zbiranje ljudi na javnih mestih.

– Prepovedali bi lahko uvoz blaga (tudi hrane in osnovnih potrebščin).

– Policija bi lahko vstopila v stanovanje brez naloga in preverjala, če se ljudje držijo zapovedanih ukrepov.

– Omejila ali prepovedala bi lahko določeno opravljene storitev.

– Za nedoločen čas bi smela vzeti nepremičnino, podjetje, opremo in prevozna sredstva z namenom da so to uporabi za zdravstvene storitve.

– Odredila bi lahko, da morate nositi zaščitno opremo ( maske) tako na javnih krajih – pojavlja se celo verzija … tu se možgani ustavijo … “tudi doma.”

– Ljudi, za katere bi presodili, da nimajo ustreznega prostora za karanteno, bi lahko poslali v karanteno v njihove prostore. (Omenja se azilni dom)

Za zdravje gre !

Stalin podpira nov predlog znbja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Zdrzite 14 dni, dokler ne sploscimo krivulje, saj je samo maska v zaprtih prostorih, resujemo zivljenja in ne smemo preobremeniti bolnic so nam govorili.
No, cepivo je prislo, obljube o vracanju v normalo so izginile in zmeraj vec cepljenih
hospitaliziranih imamo.

KRIVI PA NECEPLJENI ?!?!
 
  • Haha
Reactions: darjan

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Zdrzite 14 dni, dokler ne sploscimo krivulje, saj je samo maska v zaprtih prostorih, resujemo zivljenja in ne smemo preobremeniti bolnic so nam govorili.
No, cepivo je prislo, obljube o vracanju v normalo so izginile in zmeraj vec cepljenih
hospitaliziranih imamo.

KRIVI PA NECEPLJENI ?!?!
Biden je rekel da bodo cepljene zaščitili pred necepljenimi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.091
6.478
113

Koncno nek upor, sem ze mislil da nihce v JU ne misli s svojo glavo

ampk hojs bi prvo nogiral vse !PC, potem pa jih prosil da pridejo nazaj, ko zlatko vandalira po LJ
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in jendomen

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.091
6.478
113
tony kaj pa poreces na to?


Dr McCullough is a world renowned authority on COVID and editor-in-chief of two major medical journals. He discusses how most deaths are due to CDC refusing to permit pre-hospital treatment, which would keep most people out of the hospital. He also discusses how the "vaccines" don't prevent infection but do cause major problems. Recorded at the Andrews University Village Church, Berrien Springs, MI, August 20, 2021

Spet en anticepilec ki nima pojma?
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.356
1.350
113
tony kaj pa poreces na to?


Dr McCullough is a world renowned authority on COVID and editor-in-chief of two major medical journals. He discusses how most deaths are due to CDC refusing to permit pre-hospital treatment, which would keep most people out of the hospital. He also discusses how the "vaccines" don't prevent infection but do cause major problems. Recorded at the Andrews University Village Church, Berrien Springs, MI, August 20, 2021

Spet en anticepilec ki nima pojma?
Tip je butelj.

Cepivo je že po definiciji "pre-hospital treatment", ki stane manj in ima 1000x manj stranskih učinkov od vsakega zdravljenja. Kje pa so "major problems" od cepiv? Eno uro je treba stati v vrsti. Pokličite policijo!

In mimogrede, da je nekdo urednik dveh znanstvenih revij je pičkin dim. Dr. Fauci ima 38 častnih doktoratov z univerz po vsem svetu in je na področju virologije med desetimi najbolj citiranimi avtorji v zadnjih 40 letih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova

tony

Guru
23. jul 2007
9.356
1.350
113

Koncno nek upor, sem ze mislil da nihce v JU ne misli s svojo glavo

ampk hojs bi prvo nogiral vse !PC, potem pa jih prosil da pridejo nazaj, ko zlatko vandalira po LJ
Nimajo pojma. Težave imajo z razumevanjem realnosti okrog sebe.

Sicer ni nujno, da ne bodo zmagali, ker reptilijanci na vladi ne znajo niti tega pravno urediti kot je treba, US pa ignorance ne mara, ampak, dragi moji, ravno vojaki so tisti, ki jih po vsem svetu najprej cepijo proti vsem hudičem. Splošno populacijo pa šele precej kasneje.

Preprosto to pride zraven k službi, tako kot borelioza čaka vsakega gozdarja. Naj kak gozdarski sindikar poda pobudo na US, da bodo od jutri naprej delali povsod, samo v gmajni ne.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_ in Ginginova

tony

Guru
23. jul 2007
9.356
1.350
113
do danes cepljen 19-krat (z besedo: devetnajstkrat). Ne igle, čeprav mi je tudi ta vse prej kot prijetna, ampak učinkov cepiva
Brez 19ih cepiv bi bil še bolj zoprn kot sicer. Kdo bi te pa prenašal.
kadarkoli na TV prikazujejo cepljenje proti covid, je to z zelo dolgo iglo ki seže do kosti, doza pa je vsaj pol deci
To je zato, da se imate pred oštarijo kaj za menit, drugače bi samo na kelnarco lajali čez zaprta vrata, ker vas noter ne bi prez PCTja spustila...
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_ in Ginginova

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.214
9.454
113
kod Džej-Zija
Na žalost je psihopatija motnja brez zdravila. Tudi zdravnik ne pomaga, take ljudi v najhujši obliki se umakne iz družbe, preden besede preidejo v dejanja.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Zanima me, če ta razlaga ima zvezo s kronično utrujenostjo tašče od moje kolegice s katero se bori po prejemu eksperimentalnih doz. Boosterja pravi da ne vzame, četudi bo na slovenskih ulicah zavladal Wuhan in Bergamo v2.


Antivakserski ravnozemljaš z videa je profesor na University of Youtube, poučuje pa biotraparijo.


Eksperiment se nadaljuje, kontrolno skupino želijo z vsemi sredstvi izbrisati.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in Ytbnd

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.091
6.478
113
Torej tony ce nekateri doktorji ne razumejo problema kovida in cepiv, kako naj potem obicni lolek kot je endvatri?