Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska

Zakaj “orodje”, hitri testi pa ne na racun drzave?
Ali to pomeni, da telefoni oddajajo nekaj, česar ne vemo? :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Odličen opis trenutne situacije v svetu.


Ta dva dela sta mi najboljša.

Those who misinform, knowingly or not, latch on to Dissenters like parasites, so as to bolster their position and gain credibility. The Staunch Stakeholders of the Almighty Narrative love when this happens, because they use the Misinformers’ parasitic behavior to discredit the Dissenters. It’s the old guilt-by-association bit.
Scientific dissent is information, not misinformation. Right now we lack tech overlords and consistent, unbiased fact checkers who can successfully distinguish scientific dissent from misinformation, and that’s a problem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.093
3.576
113
Marlbor

Srečno nam.
Torej 1/3 je že cepljenih, 1/3 se nikakor ne namerava cepiti, preostala 1/3 pa so mlajši od 18 let brez pravic do samoopredelitve, ki so tako postali glavna tarča za posiljevanje s cepivom.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.394
113
Na četrti val ni več treba čakati, saj je ta že tukaj, je dejal direktor NIJZ Milan Krek in obenem pozval vse, ki odhajajo na dopust v tujino, naj se vrnejo do 15. avgusta. Pa tudi, da naj ne hodijo takoj po vrnitvi z dopustov k starejšim sorodnikom in se vsaj nekaj časa zadržujejo v izolaciji.

Ta je bolan.
Zakaj bolan? Je povedal kaj nelogicnega? Če nisi 90% prepričan da si ok....se pač drži stran od rizičnih....

Velja pri prehladu....gripi...covidu...sifilisu..aidsu....
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.220
5.599
113


 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky