Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.858
6.644
113
Starim je vseeno, ti lahko gredo preko meje brez PCT, je pač doma v karanteni, boli ga đoko.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.833
227
113
haha:


sem glih prejle slišal po radiu ja...

kakšnega mačka v žaklju so jim prodali... ni kej, očitno so vsi zblojeni.

Avstrijci - me zanima, kakšno presenečenje oni skrivajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.833
227
113
sam vseeno moreš priznat, da je malo čudno, da samo neke dogodke reklamirajo. zdravja pa nič.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.523
1.008
113
sam vseeno moreš priznat, da je malo čudno, da samo neke dogodke reklamirajo. zdravja pa nič.
Kampanja je IMHO itak samo zato, da je nekdo pobral denar za plakate, tiskanje, PR storitve itd, ter da so na vladi lahko dali kljukico zraven postavke "promocija cepljenja". Vsebina je zato popolnoma nepomembna in ni čudno, da je slabo narejena.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.858
6.644
113
Ravnokar bil v trgovini. Seveda, kot pravi dec, #maskedol, ne može nam niko ništa.

Ampak to ni point.

Malo opazujem ubogo ovčad, kako so z maskami in opazim dva stara upokojenca, predebela, videt šibkega zdravja, voziček je bil bolj v vlogi upore/hojice. Zakaj rineta v trgovino, če pa se lahko hrana naroči ali jim kdo dostavi - kot rečejo meni, ko izpostavim da ne bom mogel brez PCT v trgovino, ampak ok, zgleda so upokojenci zaščiteni bolj ko romi, in karkoli se reče preko njih, ni politično korektno.
Oba pa sta imela maske, si mislim, pridna, vsaj to, če že rineta v trgovino, spet zakaj OBA hkrati, če bi lahko šel samo eden?

Potem pa grem ven, in srečam ista upokojenca, plus dva nova, kako se vsi, BREZ MASK, gnetejo v "predprostoru" štacune oz "vetrolovi", torej tehnično gledano še v trgovini, ampak maske so pa šle pač dol, a ne in seveda na veliko debatirajo na korektnih 10cm razdalje.

In zaradi takih, ki ne poznajo osnov samozaščite zdaj trpi 99% folka, ki jim korona nič ne more?

A nima nihče pri nas jajc rečt, da so takšni problem in da se naj na takšne fokusiramo? Medtem se lahko otrokom brez problema tišči palčke v nos in iglo v ramo, takšnih pa "ne upamo reči nič"?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pbutec

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.858
6.644
113

In kaj je narob s tem, kar je Johnson razmišljal? Rizične skupine se pozna, te se naj zaščitijo, ostale pa pustite pri miru. Zelo enostavno.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.858
6.644
113
Do volitev bo še parkrat prelet cepelina in pa skok s padalom izraelskih vojakov in SDS volilna baza bo polno operativna.

sicer pa alternative itak ni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.909
-774
113

In kaj je narob s tem, kar je Johnson razmišljal? Rizične skupine se pozna, te se naj zaščitijo, ostale pa pustite pri miru. Zelo enostavno.
Me prav zanima, če bomo spet gledali ljudi, kako mrtvi cepajo sredi ulice.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.318
1.075
113
KLIK
Screenshot_20210720-121944.jpg
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.842
9.066
113
Ravnokar bil v trgovini. Seveda, kot pravi dec, #maskedol, ne može nam niko ništa.

Ampak to ni point.

Malo opazujem ubogo ovčad, kako so z maskami in opazim dva stara upokojenca, predebela, videt šibkega zdravja, voziček je bil bolj v vlogi upore/hojice. Zakaj rineta v trgovino, če pa se lahko hrana naroči ali jim kdo dostavi - kot rečejo meni, ko izpostavim da ne bom mogel brez PCT v trgovino, ampak ok, zgleda so upokojenci zaščiteni bolj ko romi, in karkoli se reče preko njih, ni politično korektno.
Oba pa sta imela maske, si mislim, pridna, vsaj to, če že rineta v trgovino, spet zakaj OBA hkrati, če bi lahko šel samo eden?

Potem pa grem ven, in srečam ista upokojenca, plus dva nova, kako se vsi, BREZ MASK, gnetejo v "predprostoru" štacune oz "vetrolovi", torej tehnično gledano še v trgovini, ampak maske so pa šle pač dol, a ne in seveda na veliko debatirajo na korektnih 10cm razdalje.

In zaradi takih, ki ne poznajo osnov samozaščite zdaj trpi 99% folka, ki jim korona nič ne more?

A nima nihče pri nas jajc rečt, da so takšni problem in da se naj na takšne fokusiramo? Medtem se lahko otrokom brez problema tišči palčke v nos in iglo v ramo, takšnih pa "ne upamo reči nič"?
V bistvu nisi pravi dec, ampak si pravi kreten. Sori, delaš težave trgovkam, ki niso nič krive. Pač klasičen idiot.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.858
6.644
113
Kaj pa ima trgovka problema? Ni njena odgovornost se igrat serifa.

ce ne bomo nehali nosit mask in se skup upret, kdaj bo konec?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen