Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113

Lov na carovnice.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113
Pojasnil je, da naj bi bilo kar 80-odstotkov testov opravljenih za potrebe v prostem času. Med drugim je dejal še, da za varno družbo v jeseni potrebujemo 75-odstotno precepljenost in ponovno pozval k cepljenju.

Tega bi tudi trebalo na gobec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Ytbnd

jest5

Guru
18. avg 2007
25.283
-8.472
113
Pojasnil je, da naj bi bilo kar 80-odstotkov testov opravljenih za potrebe v prostem času. Med drugim je dejal še, da za varno družbo v jeseni potrebujemo 75-odstotno precepljenost in ponovno pozval k cepljenju.

Tega bi tudi trebalo na gobec.

Tebe tudi. Takoj ko prestopiš vrata štacune brez maske in buzeriraš trgovke, bi se moral krvavo usekniti
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
Razlika je enaka kot za vstop v fitnes - rabiš masko, čez 5 metrov so pa vsi en zraven drugega pa lahko brez. Kje je tu razlika razen yebanja folka v glavo?

Enako v cerkvi in enako na kulturnih prireditvah, povsod si lahko brez in je ok. V trgovinah ni. Zakaj že? In čemu bi nekdo nekoga na gobec?
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Zakaj a ne upas taksnemu nic reči?

Mene pa situacija s cepljenjem spomina na turški bazar. Posiljevanje iz vseh strani in tiscanje igel pod nos, da zihr ne bom nic kupil. Ko ze hoces nekaj kupiti pol se pa prikaze debel 50 letni turk in ti zacne posiljevati pa uno jakno pa tisto, pa popust, ce vzames se to. Dej odjebi
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Zakaj a ne upas taksnemu nic reči?

Mene pa situacija s cepljenjem spomina na turški bazar. Posiljevanje iz vseh strani in tiscanje igel pod nos, da zihr ne bom nic kupil. Ko ze hoces nekaj kupiti pol se pa prikaze debel 50 letni turk in ti zacne posiljevati pa uno jakno pa tisto, pa popust, ce vzames se to. Dej odjebi
Mene najbolj razkuri, da še kar tišijo tega telebana od Kreka pred kamere. Ker ta sam usta odpre, pa človeka srat prime in potem naj bi on skupaj s Poklukarjem prepričeval ljudi. Prav nič jih ne izuči, nesposobni do amena. Da se Hojsovih driskanj po ustavi RS rajši ne dotaknem.
Pa neha naj že sanjat od cepljenja mladostnikov.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Maska je samo nagobcnik in nesmisel. In zaradi tega, ker folk to tolerira, mas tam uboge trgovke ki morajo nosit maske celi siht in posredno skodijo svojemu zdravju
In ti si nesposoben razmislit vsaj malo širše in zezaš točno te trgovke v glavo. Kot je že en zgoraj napisal, tud ti si poleg Kreka zaslužiš eno okol kepe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
Mene najbolj razkuri, da še kar tišijo tega telebana od Kreka pred kamere. Ker ta sam usta odpre, pa človeka srat prime in potem naj bi on skupaj s Poklukarjem prepričeval ljudi. Prav nič jih ne izuči, nesposobni do amena. Da se Hojsovih driskanj po ustavi RS rajši ne dotaknem.
Pa neha naj že sanjat od cepljenja mladostnikov.
To je tako bizarno nesposobno, da bi človek že skoraj mislil, da to delajo nalašč..
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
264
113
In ti si nesposoben razmislit vsaj malo širše in zezaš točno te trgovke v glavo. Kot je že en zgoraj napisal, tud ti si poleg Kreka zaslužiš eno okol kepe.

kaksno zezanje trgovke? ona ima masko, torej je varna, ce je slucajno kaksen inspektor v trgovini. ni njena naloga da se ukvarja kdo ima maske in kdo ne.

sicer pa kakor opazam se jim je ze vseeno, ce ima kdo masko ali ne. zdej tud opozarjajo ne vec...

sicer smo pa ze zdavno v zelenem semaforju, kjer naj bi bili ukinjeni vsi ukrepi.