Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Zaradi dreves nekateri ti ne več ne vidite gozda.


Sramota, da so v letu 2021 potrebni protesti, na katerih ljudje zahtevajo odprtje šol.
In to v Sloveniji, ne v Afganistanu pod talibani.
"Zaradi dreves nekateri ti ne več ne vidite gozda."?
Zaradi dreves ti ne tam vamo tamo gozd ne vidi spljoh. :p
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.066
5.748
113
blizu močvirne prestolnice
Vidim da špeharju že močno gori pod nogami. Ja keš ne prihaja in to ga najbolj boli.
Pa sem proti zaprtju šol ampak tu se vidi da pri lmš otroke uporabljajo za svojo nesposobnost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.066
5.748
113
blizu močvirne prestolnice
On deluje politično je enostranski. Sam sem že zdavnaj povedal da se ne strinjam z šolanjem na domu, zaprtju trgovin, frizeraja...v glavnem vsega kar je zaprto. Bi pa bil za močan nadzor in kaznovanje nad tem, da se ne držiš priporočil. Se pravi maske, tolk in tolk na m2...
V glavnem on pa gleda in dela izključno za svoje potrebe
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.226
5.599
113
Bi pa bil za močan nadzor in kaznovanje nad tem, da se ne držiš priporočil.
Priporočila niso zakoni.


Državi se jebe za vas, dokler plačujete davke in niste njen socialni problem.
Ne sedaj misliti, da država dela za vaše dobro, ko vas obravnava kot avtističnega 4 letnega otroka, medtem ko sama igra vlogo capota iz Dachava.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.655
8.960
113
V glavnem on pa gleda in dela izključno za svoje potrebe
Že od nekdaj je z njim tako, tak pizdunček je. Samo kakorkoli obrneš, v citiranem twitu je imel hudo poanto. Kok ima mozga človek, ki se podpiše pod odlok, ki dovoljuje prodajo gat? In to nas vodi in temu ljudje ploskajo, jih je kar nekaj tu gor.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
On deluje politično je enostranski. Sam sem že zdavnaj povedal da se ne strinjam z šolanjem na domu, zaprtju trgovin, frizeraja...v glavnem vsega kar je zaprto. Bi pa bil za močan nadzor in kaznovanje nad tem, da se ne držiš priporočil. Se pravi maske, tolk in tolk na m2...
V glavnem on pa gleda in dela izključno za svoje potrebe
Večina dela tako.
Tudi če pogledaš posamezne branže, čisto vsak bo za svojo za prmej trdil, da so iz epidemiološkega vidika varne in da se držijo vseh (NIJZ) priporočil in še več:
gostinci, trgovine, frizerji, avtomehaniki, vulkanizerji, šolniki, ponudniki nastanitev in smučarije, ...da ne naštevam - VSI.
Najbolje da vse odpremo.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.226
5.599
113

Behind closed bedroom doors, a teenage mental health crisis is brewing
Britain’s schools shutdown risks creating a generation of angry, withdrawn young people. Who will pick up the pieces?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.655
8.960
113
Glede na trpljenje enih starsev s svojimi otroki, bo jim pa ideja mogoce vsec :D
Glej dec. Mam tri, šesti, osmi osnovne in prvi letnik srednje. O kakem trpljenju ni govora, samo počas bo mera tudi tukaj polna pa tega to, na kar namiguješ niti pod razno ne bo rešilo, pa lahko še petnajst bebavih smajlijev prilimaš.
Kar se pa najmlajših tiče, bi moral bit pa že zdavnaj v šolah in tud teh problemov šola podaljšana v poletje ne bo rešila.
Kok otrok imaš v šoli.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.016
9.166
113
40
MB
nihče ni trdil da ni za to da se otroci vrnejo v šole, je pa treba to storit varno, pri tem pa se je pri nas zapletlo že pri testiranju ob pomoči msm in glavnega sindikalista, smo pa danes videli v žalcu, da večine pamet še vseeno ni zapustila.
definitivno šolanje na daljavo ni enakovredno pravemu, a pol ti nebi bil zato da se zdaj zarad teh 3 mesecev delnega izpada nadoknadi čez poletje ko bo slika verjetno precej boljša? če ne, zakaj ne?

drugače pa kot oče treh, še vseeno nisi politolog, psiholog, epidemiolog pa maš kljub vsemu precej jasna stališča na vseh teh področijih :D

drugače pa tovariš, nisma na kloju, da boš ti mene z nekimi udbaškimi prijemi zasliševal :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888