Covid-19 Covid-19 in teorije zarot

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Razvil sem teorijo zarote, vedno bolj je očitna povezava med virusom in 5G. Vse se seli na splet in mi nujno rabimo hitrejši internet!
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
Seveda je. No vsaj oddelek si tokrat prav zadel

Seveda ni. Dogodke si spremljal praktično iz prve vrste (in jih še), od kod ideja in suhe vaje je bilo pokazano neštetokrat (parkrat tudi tu), ti (in tebi podobni) pa se delate slepe. Samo ukrepe je treba spoštovat, pa bo. Nak, cepit se bo treba, pa bo. Nak, cepit se bo treba na par mesecev/dvakrat na leto/enkrat na sezono pa bo. Potem gremo na normalno življenje. Nak, čak mal, distanca in maske bodo še naprej obvezne. Cepljenje ne bo obvezno. Razen če bo. Ne bo treba imet cepilni pasport. Razen da ga bo treba imet. Cepivo je nedolžno, razen da je eksperimentalno. Stranski učinki so sprejemljivi (ne glede na težo), gre za skupno dobrobit (do zaj 2,8 % prejemnikov resne zdravstvene posledice, nekaj tudi anafilaksije). Ko je zdravilo hujše od bolezni. Mrtve bomo itak šteli k virusu....

S tem, da je bilo to vse predebatirano in odtrenirano konkretno vsaj od leta 2017, ideje so pa itak stare, načrt tudi.
To so dejstva (vključno z resetom - ni prvič, da poskušajo s tem), da tega ne vidiš pa pomeni eno od treh stvari. Pa recimo da te daje samo kognitivna disociacija. Tehničarji imate dejansko težavo pogledat izven svojega možganskega maloposestva.

Samo povem, ne debatiram.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in jendomen

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Glede na to, da sem v pisanju opazil kar nekaj idiotizmov... Ne ni vredu.
Ampak jasno imaš vso pravico verjeti v neumnosti. Pač preveč neumnih virov ti je všeč :evil:
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Recimo drugi link nad mano.
Kako debilen moraš biti, da to verjameš in potem še limaš dalje po forumih :sprasujemse:
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Kaj od tega ne drži ?


prej potem
butl6trst6761.jpg
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Če imaš vsaj malo v glavi, boš pogruntal na kateri del posta od spajky se nanaša moj komentar. Če tega ne pogruntaš, je pa itak brez veze zapravljati čas za debato.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Aha, ker nisi navedel, kateremu postu odgovarjas in sem sklepal, da zadnjemu pred tabo.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Lahko kdo prilima facebook link (SLOVENSKI), ki govori o tem, kaj vse mora slovenski pacient podpisat, ko prejme cepivo (se pravi Pfizer/BioNTech), rabim poste od tistih, ta pravih mojstrov, ki razkrinkujejo zaroto (nisem na FB in tudi drugače sem izoliran od takšne populacije)