Covid-19 Covid-19 in teorije zarot

jest5

Guru
18. avg 2007
25.286
-8.470
113
Bimbo, mutiran virus imaš že od prvega prenosa dalje
Ter več ljudi kot je okuženih, več je šans za kakšno zanimivo mutacijo, ki izstopa iz povprečja.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Verjetno bi bil bimbo tudi 1 leto nazaj, ce bi napovedal, da bomo vsi zaprti v obcine in imeli policijsko uro vec kot 2 meseca, pa maske pod nujno nositi zunaj in noter? :)
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.286
-8.470
113
Odvisno v kakšnem slogu bi to napovedal.
Nekaj je napovedati verjetno dogajanje ob tem, če nas zajame pandemija(sicer mimosune JJ je težko predvideti, ker vedno uspe presenetiti :evil: ). Drugo je pa limati pamflete o NWO in kako nas bodo s pandemijo zasužnjili.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
NWO je v nacrtu izvajanja. A mislis, da je to res teorija zarote? Je ze ta star Bush direktno v kamero povedal, da se bo NWO izvrsil. Kdaj? Ni vazno, kdaj, temvec, da ne bodo odnehali. Bodi preprican, da bomo nekoc vsi cipirani in to ni nobena teorija, ampak realnost prihodnosti. Prej, ko bos spoznal resnico, prej jo bos sprejel.
Pa sem lahko bimbo ali ne...nismo vec v kameni dobi. Svet se zelo hitro spreminja...toliko, da je popolnoma drugacen, ko se rodis, pa do casa, ko star umres. In to gre zmeraj hitreje, pa se hitreje bo slo. Jaz sem to ze zdavnaj dojel. Mi vsi smo bimboti...99% nas je! Mislis, da si svoboden? No, nisi, nikoli ne bos, nikoli ne bomo...ze od zacetka clovestva, samo sistemi in dr. ureditve se spreminjajo. V osnovi pa?...saj ves odgovor.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.334
9.728
113
kod Džej-Zija
Zakaj pa rabiš bit čipiran? Velika večina nas uporablja pametni telefon, marsikdo tudi petno uro. O posamezniku vejo že zdaj vse in še več. Te ni nič strah?
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Zakaj pa rabiš bit čipiran? Velika večina nas uporablja pametni telefon, marsikdo tudi petno uro. O posamezniku vejo že zdaj vse in še več. Te ni nič strah?

Ne govorim za danes, oz. jutri....govorim za 50-100 let vnaprej, da bomo 100% cipirani. Takrat bodo telefoni na smetiscu zgodovine. To, kar je sedaj, je isto, kot je Gates rekel, da je nekaj kb dovolj za racunalnik. Razvoj gre naprej in se ne bo ustavljal, ker nas kako imajo sedaj ze vse pod nadzorom. Se bolj nas lahko imajo in nas tudi bodo imeli...to danes ni se nic.
To, kar se sedaj dogaja bo slo vse v analize in kako clovestvo reagira na lockdowne. Ne se bat...podatki se zbirajo in marsikaj se analizira.
Strah me je, da se bom moral cepiti (stranski ucinki pa to), pa strah me je starosti in kakrsnekoli bolezni...pa mislim, da ne samo mene
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.271
1.944
113
Ne govorim za danes, oz. jutri....govorim za 50-100 let vnaprej, da bomo 100% cipirani. Takrat bodo telefoni na smetiscu zgodovine. To, kar je sedaj, je isto, kot je Gates rekel, da je nekaj kb dovolj za racunalnik. Razvoj gre naprej in se ne bo ustavljal, ker nas kako imajo sedaj ze vse pod nadzorom. Se bolj nas lahko imajo in nas tudi bodo imeli...to danes ni se nic.
To, kar se sedaj dogaja bo slo vse v analize in kako clovestvo reagira na lockdowne. Ne se bat...podatki se zbirajo in marsikaj se analizira.
Strah me je, da se bom moral cepiti (stranski ucinki pa to), pa strah me je starosti in kakrsnekoli bolezni...pa mislim, da ne samo mene


Moja babica je stara 95+, na srečo še vedno zdrava, mentalno odlično, s spominom vred.

Za njo se je svet spremenil toliko, da si mi mlajši ne moremo predstavljati. Iz blatnih cest, redkih makadamov in 5 avtov v Ljubljani smo prišli kam?

Že za generacijo 40+ let, ko smo bili mladi v Jugi, je napredek neverjeten, pa se nekako še sproti prilagajamo.

Čeprav če priznam se mi ne da več, teh novitet je toliko, da ne moreš več sledit. Ne dolgo nazaj smo na bolšjaku kupovali kasete z igricami, da smo nažigali spectrume, danes mi telefon sproti nalaga slike v ˝oblak˝, ko kaj poslikam.... Da ostalega sploh ne omenjam.

Ne govori za 50-100 let, ker v tem času bo napredek tak, kot je z današnjega vidika zadnjih 1000-2000 let.

Če boš čez 20 let pogledal nazaj boš mislil, da je bila 2020 kamena doba
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... cepivo proti Coroni...
------------------------------------
" ... " Houston, We Have A Problem" ! ..." :jezen:
 
5. apr 2015
1.337
692
113

...skratka cilj vsega tega lockdowna naj bi bil "the great RESET" gates nabija o lockdownih do 2022, kitajci se nam pa smejijo :)