Covid-19 Covid-19 in sončkhi!

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Mene je vceraj en napadel da zakaj nosim masko, ker to pomeni da janso podpiram.
"Tisti, ki smo levičarji, se lahko zdaj borimo proti Janševi vladi na dva načina: prvi je, da hodimo na proteste, drugi, da se držimo varnostnih ukrepov. Če se jih ne držimo, širimo virus, če širimo virus, širimo število obolelih, če širimo število obolelih, obremenjujemo zdravstveni sistem in obremenili ga bomo do te stopnje, da se bo zrušil. In Janša bo po tridesetih letih dosegel to, kar si prizadeva ves čas - uničenje javnega zdravstva. " Zato - če si levičar- masko na nos."
Vesna Godina
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Mislim kake mate... daj malo sinfaj taleve, ko se vlada zamenja, bos videla, kako hitro bodo prisli trije, stirje kriminalpolizei pa ti bodo rac. pobrali, ce bos lapala nazaj, kot ta smrklja, pa se ostalim po hisi...zdaj mas fraj, zapomni si.
Ja, to že dolgo govorim. Sedanja vlada bi rada sprejela take zakone, da bi bilo to čisto legalno.
In dokler desničarji mislijo, da bodo večno na oblasti, da bodo oni vse kontrolirani se jim fino zdi. Ko se bo pa oblast zamenjala, bodo pa nahebali.

A ste že pozabili na tisti Janšev 104.člen, od spomladi, ki pravi, da lahko policisti brez sodnega naloga vstopajo v stanovanja, da bodo lahko spremljali naše gibanje preko lokacije v telefonu, brali sms-e, stike, izvajali prepoznavo oseb iz fotografij in posnetkov....
klik
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Ne, samo debil poljubne smeri.

Takšni debili kot tisti v severni koreji, ki pomislijo kakšno stvar kako drugače kot njihov ljubljeni vodja.
In s takšnimi bi ljudstvo na ulici obračunalo, le kaj si mislijo, saj ima ljubljeni vodja vedno prav. K sreči jih ni veliko.

Tu so se pa zgražali nad tistim, ki se je spomladi s kemperjem peljal nekam v vukojebino, pa nad surfarji v piranu, pa nad tistimi, ki so kak korak čez občinsko mejo stopili..... pa ki ne nosijo mask...

Ampak zanimivo. Ko je mula na avtobusu bila brez maske, jo imate za debilno, vsega zgražanja vredno, hvalite policijsko nasilje, ko je bila ministrica brez maske, jo opravičujete, češ da ni vedela, ker jo ni noben opozoril, razen lista na vratih, - (a ni vedela?), .....
ko pa je Beovička bila brez maske na avionu, rekoč da nošenje maske povečuje tveganje za okužbo, pa ni nihče komentiral oz obsojal takšno dejanje in razmišljanje.

Saj res, a je to sploh kakšna strokovnjakinja, če pravi da dolgotrajnejše nošenje maske (dve uri), povečuje tveganje za okužbo ?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ves kaj je bil najvecji problem pri americanih in zakaj imajo oni toliko mrtvih? Oni so dejansko, menda predvsem v NY pozitivne covid paciente namescali v domove za ostarele:

Nekje sem prebral, da je v NY samo 6% ljudi umrlo zaradi covida, drugi pa s covidom. Pri nas so pa menda opravili samo 8 obdukcij in pri tako malem vzorcu rezultati nič ne povedo.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
So pa pametni demokratski guvernerji krivi za polovico vseh s kovidom povezanih smrti v usa zarad teh ukrepov.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Recimo preberimo Vox:
"Trump says US Covid-19 deaths would be low if you excluded blue states. That’s wrong.
If red states were a country, they’d be in the top 10 for Covid-19 deaths among developed nations."
Ali Axios:
The big picture: New York (D), New Jersey (D), Texas (R), California (D) and Florida (R) have to date reported the highest number of deaths from the virus in the U.S., according to Johns Hopkins University.
These are the states with the largest populations in the country.
COVID isn't a red state or blue state issue. 9 of the 10 states with the most infections per capita have Republican governors. This virus has impacted all Americans."
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Dal si nasvet:
"poglej še kdaj kaj druga kot kmetijo pa bo. "
Pogledal sem.
Zate velja : " Če dejstva ne ustrezajo potrebam, toliko slabše za dejstva"?
(Nisem se jaz tega somnil. To je rekel Jelko Kcin 26.2.2011 o IJ.)
Mladine ne berem.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
sem že zadnjič napisal, če mi nekaj praviš pa ne razumem, sem f*kjen jaz al ti ? :D
 
  • Haha
Reactions: cappy