Covid-19 Covid-19 in teorije zarot

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.213
113

Yugoslavija + celi svet je 1972 leta imela tak dokument.

potrdilo.jpg
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.962
113
sej cepilna knjižnica še zdaj obstaja... pač napišejo gor še international pa je to to
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
ni več zarot, številke ne lažejo, covid je predčasno nesel cca 3000 ljudi lani, to je to. Matematika

zna se zgodit, da bo ene 2000 do 3000 ljudi manj odšlo letos.
Glede na to, da DSO nimajo nič večje umrljivosti kot sicer, bi jaz rekel, da so ukrepi odnesli nekaj tisoč ljudi, čeprav ti sploh niso bili v stiku z virusom, ampak so šli na drugi svet zaradi nedostopnega zdravstva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Cash

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
vir, podatek o umrljivosti v dso? bo šlo?
Uradnega podatka ne boš nikoli dobil, imam pa interne informacije za 4 štajerske enote DSO, s skupaj 1300 oskrbovanci, kateri so vsi imeli vdor virusa, skupaj 105 mrtvih, umrljivost pa na nivoju dolgoletnih številk.
V teh DSO je tudi 95% umrlih bilo cepljenih proti gripi -> zanimivo, ampak obstaja razlaga
Edit: pa 4 osebe cepljene proti covidu so tudi umrle. Trenutno jih je nekajkrat večji delež cepljenih umrlo, kot pa obolelih s covid. To seveda ne pomeni, da je kaj narobe s cepivom, pač umirajo.

Posledično imaš pa navidezni problem, ki ga sedaj politiki zelo izpostavljajo ... stanovalci in zaposleni v DSO se NE ŽELIJO CEPITI. Pa ne zato, ker so anticepilci, ampak ker so na lastne oči doživeli ta virus in znajo skozi interne številke tudi logično razmišljati.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.962
113
zakaj bi bil uradni podatek takšna skrivnost... fakt je, da so v DSO zdaj prosta mesta, ko je drugače vedno problem...ne rabiš bit ajnštajn, da jih je več umrlo kot običajno.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
zakaj bi bil uradni podatek takšna skrivnost... fakt je, da so v DSO zdaj prosta mesta, ko je drugače vedno problem...ne rabiš bit ajnštajn, da jih je več umrlo kot običajno.
V teh domovih, ki jih jaz poznam, imajo navodila da se sprejema samo osebe, ki so že bile okužene z virusom, ali pa so bile cepljene. Po moje imajo takšna ali podobna navodila povsod. V novembru in decembru niso nobenega notri vzeli, sedaj v januarji le ene par.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
V teh domovih, ki jih jaz poznam, imajo navodila da se sprejema samo osebe, ki so že bile okužene z virusom, ali pa so bile cepljene. Po moje imajo takšna ali podobna navodila povsod. V novembru in decembru niso nobenega notri vzeli, sedaj v januarji le ene par.
Ne bo držalo od svaka dedek in babica gresta te dni not, pa nista ne eno ne drugo - pa glih v enega od "tvojih" DSO.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Ne bo držalo od svaka dedek in babica gresta te dni not, pa nista ne eno ne drugo - pa glih v enega od "tvojih" DSO.
Obstaja protokol, v sivo cono, kjer se počaka da pridejo na vrsto za cepivo, potem pa po 14 dnevih sprejem na oddelek. Če bosta imela smolo, bosta v sivi coni fasala covid, ker zadnji mesec še samo v tem delu beležijo okužbe (prinašalci so pa stanovalci, ki prihajajo iz bolnice).
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Znanstveni pristop:
- do božiča sem bil praktično ves čas od pomladi en bradati kosmatinc (kao mal fore, dokler bo korona, se ne brijem).
Za božič sem se potem obril, ker se spodobi, ni bilo treba dolgo čakat in sem fasal korono.
- med in po prebolevanju se nisem več bril in sem od takrat zdravi in brez znakov okužb.

Zaključki in ugotovitve:
- puščanje brade ščiti pred okužbami.
- britje (ker je nenaravno) povzroča bolezen in pohabo.
- sumi se tudi, da so v žiletkah nanodelci s povzročitelji okužbe, upam da nisem z britjem fasal tudi 5G.