Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.827
-425
113
Tega imaš v Bosni na dnevni bazi vsepovsod. Net je preplavljen s takimi posnetki. Ampak, mi pa ne bomo, ker švabarija tega ne počne.:bonk:
Skrajni čas bi že bil, da nehamo s to korono.
Saj mi tudi. Včeraj sprejemšportnikov na kongresnem, Gneča, vsi brez mask,
Ne vem pa, kaj ima smisel, da aplikacija kaže ime in priimek, ter rojstvo, če potem varnostnik tega ne preverja?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ga ni. Smiselno bo drugo leto ko boš tanovo osebno prislonil na vrata in te bodo spustila naprej.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Glej tole takole. Kdor je letos šel na morje je rabil zraven še kup papirjev in predvsem je vsepovsod čakal. Z novo osebno bo vse lažje in hitrejše. Vstop v uradne unštitucije čez.mejo v gostilno...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.651
251
113
kaksen kup papirjev. potrebujes 1 a4 format na osebo. ali pa se to ne, pokazes telefon in je.

ce je plac problem, lahko 4 potrdila sprintas na 1 a4...

ne serte ga s takimi resitvami, ker pol ne bojo zginile.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69 in McGiver

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.955
9.014
113
EU
Sem imel potrdilo s testom za prehod na Hrvačko, kaj če nobeden ni gledal.
Nazaj namerno brez potrdil, pa tudi nihče ni gledal in ne vprašal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.391
9.833
113
kod Džej-Zija
Bralno razumevanje ti dela težave. Pričakujem, da boš našel kolegico, ki je bila na glavnem sprejemu, na katerega ti nisi šel, pa da ji niso preverili osebne. Bo zdaj šlo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.517
3.022
113
Dj povej,,,,kuk maš vročine zadnje dni ?
Posnetek zaslona 2021-08-12 184416.png
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.967
5.397
113
Praviš da bodo vikendaši nadoknadili ca. 300.000 ljudi, ki bi morali delat v državi, torej ustvarjat? To bo težko.
Johan in podobni imbecili vidijo hrvaško samo skozi turistične kraje. On še celo selektivno samo elitni del. Klošarjev, kot je on sam, ki se šlepajo na račun drugih, seveda ne vidi.
Kaj pa ostalo? Slavonija je prazna. Istra notranjost? Tema. Notranjost, bivše ozemlje republike srpske? Ruševine in minska polja.
Zagreb? Sanjsko mesto javnih uslužbencev, ostali bežijo ven. Sever, kjer je vsaj tiso malo nekaj industrije? Kot pri nas 1995.
In to greznico, katero bo vsak čas še bolgarija prehitela v razvitosti, nam on tu stalno servira kot sanjsko državo. Pa to moraš bit počen v glavo do amena.
johannes lahko kak neinvaziven komentar komentar na njegovo razmišljanje?

Tko....(za razliko) brez žaljenja.....da te bomo tud ostali normalno dojemali!!!
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
johannes lahko kak neinvaziven komentar komentar na njegovo razmišljanje?

Tko....(za razliko) brez žaljenja.....da te bomo tud ostali normalno dojemali!!!
Kameleon, a človeka, ki tako grobo žali, naj komentiram? Komentiram njegove žalitve?

In komerntiram "vodstvo" Alterja, ki se takega ne upa banati niti za tri dni?
Se vam je odpeljalo zaradi poletne vročine, ali res ne vidite, kaj počnete?

Kar počnite kar počnete, dopustite še več žaljenja...
Mogoče pa je njegov tale komentar dovolj za prijavo na Spletno oko? In za odvetnika, oziroma tožbo...