Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jaz grem v petek opoldne na Pag in sicer naokoli. Torej preko Paklenice in Posedarjev. Nisem pa s tvojega konca, tko da ne vem, če ti to kej pomaga. Lahko me ZS-jaš.
Hvala za ponudbo, ampak ne moreta prit do tja, imata fiksiran :) avtodom in skuter, ter dva manualna bicikla zdaj. ;)

Bosta že zdržala na žgance gonit dva tedna.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
Super hvala. A mogoče ima kdo kakšne izkušnje koliko to traja do dol? Ker če bo trajalo en teden, bom sam prej doli. ;)

"Kako dolgo traja, da GLS dostavi paket?
Domači paketi po navadi pridejo na cilj naslednji delovni dan po oddaji paketa. Za dostavo v sosednje evropske države je standardni rok dostave po navadi od 24 do 48 ur, za skoraj vse bolj oddaljene države pa od 72 do 120 ur. GLS dostavlja pakete od ponedeljka do petka med običajnim delovnim časom. Odkrijte, kje je trenutno vaš paket in kdaj bo dostava predvidoma opravljena.
Sledenje paketom"
 
  • Ljubezen
Reactions: McGiver

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
"Kako dolgo traja, da GLS dostavi paket?
Domači paketi po navadi pridejo na cilj naslednji delovni dan po oddaji paketa. Za dostavo v sosednje evropske države je standardni rok dostave po navadi od 24 do 48 ur, za skoraj vse bolj oddaljene države pa od 72 do 120 ur. GLS dostavlja pakete od ponedeljka do petka med običajnim delovnim časom. Odkrijte, kje je trenutno vaš paket in kdaj bo dostava predvidoma opravljena.
Sledenje paketom"
Molto grazie! Ja vem prelen sem da bi si to sam poiskal.

Zdaj sem tik pred plačilom, kdaj pa pol dobim oni list za nalepit gor na paket?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Hvala za ponudbo, ampak ne moreta prit do tja, imata fiksiran :) avtodom in skuter, ter dva manualna bicikla zdaj. ;)

Bosta že zdržala na žgance gonit dva tedna.

uf, tole na zgance gont pa pomoje ni ravno prijetno. sploh pa ne na dopustu.

drugic probaj na kaksni fb strani ala kampiranje je zakon ali kaj podobnega...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ni glih nekega problema, baterija je že dol, gor ostane motor cca 5 kg, vse ostalo je serijsko kot je bilo na biciklu pred predelavo. ;)
Domov pa gresta z možem k sebi. ;)

msenjur hvala za predlog o Fb, ampak raje ne. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113

Priponke

  • IMG_9869_budale_2.jpg
    IMG_9869_budale_2.jpg
    103,9 KB · Ogledi: 120
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
"Kako dolgo traja, da GLS dostavi paket?
Domači paketi po navadi pridejo na cilj naslednji delovni dan po oddaji paketa. Za dostavo v sosednje evropske države je standardni rok dostave po navadi od 24 do 48 ur, za skoraj vse bolj oddaljene države pa od 72 do 120 ur. GLS dostavlja pakete od ponedeljka do petka med običajnim delovnim časom. Odkrijte, kje je trenutno vaš paket in kdaj bo dostava predvidoma opravljena.
Sledenje paketom"
Da podam rezime: v sredo ob 14:16 sem vstavil paketek (7X7X20 cm) v paketomat pri MOLu na Teznem. Paket so vzeli iz paketomata po 19 urah - torej naslednji dan v četrtek, ko so ga razvrstili na trak za HR. Ker čez vikende ne delajo, je bila dostava danes dopoldan - bravo! Torej če ne oddate v ponedeljek ali torek dopoldan, lahko mirno računate na dostavo po 4+ dneh.
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: BornSkeptic in p4pe

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.083
113
si vzamejo čas.
Jaz sem v petek ob 15 naročo nekaj iz DE. ob 16:45 dobil potrditev, da je poslano. Prej ob pol 10 se mi DPD na hof pripelje. Gledam saj nisem nič naročil. Reče nekaj težkega. Meni nič jasno. Evo pa je stvar poslana v petek popoldan prišla danes.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Najbolj me moti to, da očitno pobirajo po paketomatih samo 1X dnevno ali še to ne - samo takrat ko imajo kako dostavo tja in to dopoldan, večina pa verjetno vstavlja po 12h.
Mi nebi bilo težko kamorkoli drugam odpeljat v MB, da bi se še isti dan razvrstilo/odpeljalo v Lipo njihovo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Na hr pošto sem dal paket v ponedeljek. 150km naprej znotraj hrčkolandije je prispel 3 dni kasneje. Proti temu je gls vseeno hiter
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Tole sem že zadnjič prebral. Moram povedat, da ima Miha odlične kolumne, ampak tokrat je mal usekal mimo. Spravil se je na zaposlene, ki ne morejo popolnoma nič, ama nič narediti. Kolovodje v Mariboru terajo svoje, oni določajo pravila in zaposleni moramo tako delati. Sistem je tako postavljen, žal. Srednjeveška miselnost, srednjeveška oprema, srednjeveška plača......