Citroen AMI

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
No na Vranskem so prek vikenda uspeli prevrnit AMI ja. Zgleda da je tudi 45 km/h za to vozilce veliko prehitro. Se pa sprašujem, kako za vraga kako lahko da tovarna na trg tak polizdelek. Najprej 1.2 puretech zajebejo motor, potem pa ko ni več motorjev z notranjim izgorevanjem pa dajo na trg avto, ki se prevrača. Obup!!!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf in NekdoK

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.157
113
No na Vranskem so prek vikenda uspeli prevrnit AMI ja. Zgleda da je tudi 45 km/h za to vozilce veliko prehitro. Se pa sprašujem, kako za vraga kako lahko da tovarna na trg tak polizdelek. Najprej 1.2 puretech zajebejo motor, potem pa ko ni več motorjev z notranjim izgorevanjem pa dajo na trg avto, ki se prevrača. Obup!!!
ni bla moja žena :D

je furala, je bilo zabavno. Če bi stal 5kilo, bi ga naročil. za lokalno drajsanje nemst skuterja bi bil zmaga.
Jaz sem EQEja, ker ostalo me ni ganlo.. Unimoga niso dali :( žalosten dan. hehe
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.157
113
ja, za testne sem pa bil prepozen, se nisem prej zrajtal,., in 3 potencialni, ki bi mi bili zanimivi, so bili za cel dan že oddani, tako da. ampak ok, vredu dogodek ni kaj, edino malo bolj bi lahko bil večji flow , torej na nekaterih mestih kak avto več, da bi zadeva šla tekoče....

drugič pa se vslinit na ključne stranke in partnerje event ;) haha.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Predvidevam, da je problem pri AMI-ju zlahka rešljiv, če ga posadiš na gume z manj oprijema in bo avto prej bočno zdrsnil :fredi: . Ko se je zvedelo, da se da to prevrniti, ne dvomim, da se bo na večini dogodkov našel kdo, ki bo to poskušal doseči. Že zaradi "slave", kakega posnetka in lestvice vrednot sodobnega sveta. Včasih smo bili navajeni, da si na posojeno stvar pazil 10-krat bolj kot na svojo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.400
113
Predvidevam, da je problem pri AMI-ju zlahka rešljiv, če ga posadiš na gume z manj oprijema in bo avto prej bočno zdrsnil :fredi: . Ko se je zvedelo, da se da to prevrniti, ne dvomim, da se bo na večini dogodkov našel kdo, ki bo to poskušal doseči. Že zaradi "slave", kakega posnetka in lestvice vrednot sodobnega sveta. Včasih smo bili navajeni, da si na posojeno stvar pazil 10-krat bolj kot na svojo.
Bingo.
Tigar Pirot še dela gume?:evil:
 
  • Ljubezen
Reactions: Pepe