Cene bencina pri ........

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
glavno je, da je nekdo, ki ni pri koritu, ki ne ve kako se bo odločila vlada, vzel kredit (tako pišejo), da je kupil delnice Petrola. Zagoto o tem ni vedel ničesar, kredit so mu vsilili, potem je šel pa v trafiko in kupil delnice, ker če ga vidiš mu ne bi dal dveh narisanih ovc za čuvat:
Poglej priponko 36319
Pa ravno danes sem razmišljal kdo je že oni politik, ki je Petrol kupil pred kratkim. Svašta p... rodi bi nekdo rekel.
V resnih demokracijah bi sedaj že na veliko preiskovali trgovanje z notranjimi informacijami, pri nas bo spet debata o levih in komunistih, ki so grdi in nesramni do vladajoče politične klike. Pa še povojne poboje bodo dodali za vsak slučaj.

In glupi folk se raje krega o nošnji mask, namesto da bi se resno lotil kradljivcev.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113

Jao Bratuškova še cene na zna pogledati na bencinski črpalki na AC
In liter dizla ni 1,20 eura temveč 1,02 eur kar je 2% več in ne 20% več.

Ali je Max motion dizel tankal a???
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Včeraj sem gledal Vizjaka na tv, kako je on nedolžen in ga je sama poštenost, ker se je izločil pri odločanju na vladi in na ministrstvu. Noro, najbolj pošten Slovenc. Želodec se mi je obračal, najprej nad novinarsko sodrgo, ki ga ni vprašala, če razume, da za zlorabo notranjih informacij ni potrebno, da o nečem odločaš, temveč je dovolj, da le veš in drugič nad Slovenci, ki bodo to razlago sprejeli in nikom ništa, se krade naprej.
Za bruhat.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.954
113
Mi vsi smo vizjaki, samo nimamo.

Potem pa favšija tuče...Za kolk se je zakreditiral, da je taka drama? ...če je šla delnica 6% gor še ni nič zaslužil ker jih moraš prodat še. če smo že pri tem... Tako da, favšija, imho. Klasika.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Mi vsi smo vizjaki, samo nimamo.

Potem pa favšija tuče...Za kolk se je zakreditiral, da je taka drama? ...če je šla delnica 6% gor še ni nič zaslužil ker jih moraš prodat še. če smo že pri tem... Tako da, favšija, imho. Klasika.
Ti razumeš kaj je kraja ali ti je to normalno dnevno opravilo? Nima veze ali je šlo gor za 1% ali pa za 1000%, oboje je kraja.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.954
113
komu je kaj ukradel? tebi, ker nimas 50 k€ ali pa 1mio € na strani za nakup kakšnih delnic?

vsak nakup delnic je "zloraba" notranjih informacij, ker pač ko kupiš delnice ne greš kupit kruha. Pa se lahko vsi favšljivci na glavo postavite.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
komu je kaj ukradel? tebi, ker nimas 50 k€ ali pa 1mio € na strani za nakup kakšnih delnic?

vsak nakup delnic je "zloraba" notranjih informacij, ker pač ko kupiš delnice ne greš kupit kruha. Pa se lahko vsi favšljivci na glavo postavite.
Odličen komentar tipičnega zabitega Slovenca, zato pa lahko elita mirno krade, takšni jim pa še ploskate.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.954
113
ne, to je realnost. Tako jej bilo in bo. Vprašanje je samo si na tem vlaku ali pa nisi. Jaz si ne delam utvar.

Meni je pač fascinantno koliko dreka so eni pripravljeni požret, da si nagrebejo bogastvo, in po drugi strani, kako malo je potrebno, da je drugi pol tako favšn in zavistn hkrati pa za svojo "blaginjo" nič ne naredi, nič ne postavi na kocko.

Kokice.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
ne, to je realnost. Tako jej bilo in bo. Vprašanje je samo si na tem vlaku ali pa nisi. Jaz si ne delam utvar.

Meni je pač fascinantno koliko dreka so eni pripravljeni požret, da si nagrebejo bogastvo, in po drugi strani, kako malo je potrebno, da je drugi pol tako favšn in zavistn hkrati pa za svojo "blaginjo" nič ne naredi, nič ne postavi na kocko.

Kokice.
Meni je pa fascinantno, kako je nekomu kraja nekaj čisto normalnega in zmerja drugega kakšen debil je, ker ne krade.
Čestitke.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.954
113
Meni je pa fascinantno, kako je nekomu kraja nekaj čisto normalnega in zmerja drugega kakšen debil je, ker ne krade.
Čestitke.
še enkrat, komu je kaj ukradel, če je delnice kupil (če tudi iz vzgiba notranjih informacij). In kdo koga zmerja za debila...reče se nepoučeni.