Briti ali nea briti, to je zaj dilema

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
@Grisbi - Če še nisi dojela, govorimo o izgledu riti. Ne govorimo o tem, s kakšnimi puncami/fanti hodi kozarec. In kozarec svojih punc/fantov ne izbira po načelu "Gate dol, potem bom pa videla, ali grem na pijačo" Mogoče je to tvoj način, moj sigurno ni...

Nikjer nisem tvoje omenjala in tvoj način izbiranja partnerja, tako da tudi tebi ni treba mojega,...vse kar sem rekla je, da HB, da obstajajo tudi taki, ki jih dlake ne motijo....in HB, da obstajajo taki, ki jih dlake motijo, da tudi čisto pobrite pridemo na svoj račun
grin1.gif
 

puncy

Zelenc'
4. avg 2007
22
0
1
vem, da 50 kg ne pomeni, da je žensla suha. ampak 50 kg in 170 cm? kaj a tebi je lepo, če je okostnjak pobrit?
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Še nekaj bi opomnil ženske. Sej je vse lepo in prav... ampak nekatere si uredijo muco lepo...gladko vse..., pozabijo pa na tisti del, ki gre od muce do riti. Kako ti potem zgleda v doggyju verjetno ni potrebno omenjati.

To se žal dogaja, da so ženske premalo temeljite....bejbe na brazilsko, pa ne bo problema
cheer.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
mal pretiravam, ampak načeloma je isto. V nulo pobrita, tanka črtica, lepo oblikovan majhen srček , trikotnik, zarad mene tud stop znak ...to je pač urejeno. Ker če smo iskreni, tudi te mucke, ki so tako urejene, so v bistvu gole. Kar imajo poraščenega, je samo na zgornjem predelu, ne pa tudi okoli sramnih ustnic itd. Tam je vse pobrito in v bistvu je ta del, če je neobrit, ogaben.



IMHO

grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
keri izpadi in nazorna pojasnila...
smile-1.gif


Ja tko je... če že žensko gledam, mi je všeč, če ma kak trikotniček, črtico... sam tko, za dekoracijo... kratko ... in to je to... če je pa čis pobrita, pa tut dobr zgleda no...
wink-1.gif


Ja... pa res mi ni jasno ZAKAJ si poženščen pa ped.erčina če se moški mal 'uredi' tam kjer ma rahlo preveč goščavja... pa zakaj je zdej že kr šminkanje omenjeno??? Noben vas ne sili, da se brijete... sam sej boste nekateri sami doživeli odpor punc... isto k včasih k so ble ženske tut poraščene, pa je blo moškim čis kul... zdej majo pa odpor... razn še kaki stari legendarni hipiji k majo fetiš na pragozdove
evil.gif


Tko da... ne se preveč kregat...
smirk-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
@Grisbi - Če še nisi dojela, govorimo o izgledu riti. Ne govorimo o tem, s kakšnimi puncami/fanti hodi kozarec. In kozarec svojih punc/fantov ne izbira po načelu "Gate dol, potem bom pa videla, ali grem na pijačo" Mogoče je to tvoj način, moj sigurno ni...

Nikjer nisem tvoje omenjala in tvoj način izbiranja partnerja, tako da tudi tebi ni treba mojega,...vse kar sem rekla je, da HB, da obstajajo tudi taki, ki jih dlake ne motijo....in HB, da obstajajo taki, ki jih dlake motijo, da tudi čisto pobrite pridemo na svoj račun
grin1.gif

Točno to si omenjala.

Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Potem je bolje, da je poleg tega, da je zašpehana še kosmata? Sem ravno dobro z FKK in ti lahko povem, da so kocine grde na debelih in suhih, ravno tako pretirana goščava na moških....je pa to res stvar okusa, tako da še dobro, da obstajajo tako ko ti si ti, drugače bi bejbe, ki imajo raje poraščeno "ostale samske"
grin1.gif

Še enkrat - jaz ne izbiram partneja po načelu "najprej gate dol, potem pa gremo na pijačo".

PS: Mene moti vonj po švicu. Ostalo mi je bolj ali manj vseeno, čeprav imam raje tisto, kar sem napisala zgoraj.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik puncy pravi:
vem, da 50 kg ne pomeni, da je žensla suha. ampak 50 kg in 170 cm? kaj a tebi je lepo, če je okostnjak pobrit?

Ni mi lepo.
Vseeno pa izgleda bolje, kot če dojenčkovo luliko gledam med gorami špeha.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ostala samska sem dala v narekovaje, pa tudi s tem, ko sem rekla tako kot ti sem mislila tiste, ki preferirajo dlake v kakršnikoli frizuri že, nisem mislila direkt tebe
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
mal pretiravam, ampak načeloma je isto. V nulo pobrita, tanka črtica, lepo oblikovan majhen srček , trikotnik, zarad mene tud stop znak ...to je pač urejeno. Ker če smo iskreni, tudi te mucke, ki so tako urejene, so v bistvu gole. Kar imajo poraščenega, je samo na zgornjem predelu, ne pa tudi okoli sramnih ustnic itd. Tam je vse pobrito in v bistvu je ta del, če je neobrit, ogaben.

IMHO
grin1.gif

S tem se strinjam.

Aja - urejeno v bistvu ni isto kot pobrito. Sorči.
grin1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:

Citat:
Uporabnik Ares pravi:

mal pretiravam, ampak načeloma je isto. V nulo pobrita, tanka črtica, lepo oblikovan majhen srček , trikotnik, zarad mene tud stop znak ...to je pač urejeno. Ker če smo iskreni, tudi te mucke, ki so tako urejene, so v bistvu gole. Kar imajo poraščenega, je samo na zgornjem predelu, ne pa tudi okoli sramnih ustnic itd. Tam je vse pobrito in v bistvu je ta del, če je neobrit, ogaben.



IMHO

grin1.gif




S tem se strinjam.



Aja - urejeno v bistvu ni isto kot pobrito. Sorči.
grin1.gif




ok, ok... bom drugič bolj natančen
grin1.gif




bom takole napisal: bejba mora bit pobrita okoli sramnih ustnic in zadnjične odprtine, drugo pa mora biti urejeno (angleška travica, črtice, trikotniki, srčki, in ostali geometrijski liki)
grin1.gif




ps:

tudi kakšen tatu je lahko v igri, pa tud kakšen uhanček še prenesemo...



pač, "odprt" tip
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.281
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Še nekaj bi opomnil ženske. Sej je vse lepo in prav... ampak nekatere si uredijo muco lepo...gladko vse..., pozabijo pa na tisti del, ki gre od muce do riti. Kako ti potem zgleda v doggyju verjetno ni potrebno omenjati.

To se žal dogaja, da so ženske premalo temeljite....bejbe na brazilsko, pa ne bo problema
cheer.gif

Ja brazilska je en boljši izumov 20. stoletja.
aplauz.gif


PS: baje ženske med brazilsko na začetku preklinjajo čez tipa (baje kar boli), vsaj tko sem slišal.
grin1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
PS: baje ženske med brazilsko na začetku preklinjajo čez tipa (baje kar boli), vsaj tko sem slišal.
grin1.gif

pejd probat, pa poročaj
grin1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.647
9.041
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
me ne moti ce kdaj pa kdaj kako dlako v gobc fasm (itak ankol ne mors tok pobrit da b blo cist ampak res cist u nulo!) za mojo da ne pluva po pojstli pa ze med tusiranjem poskrbim da tisto kar namerava kmalu odpadt tudi odpade:)) in ni se se zgodlu da bi plunla kako dlako vn... pa nism pobrit...

kaksna evolucija? to da sem pobrit je KAO evolucija? ce bi bilo to v naravi bi dlake ze same dol popadale... tko pa...

v domeni zensk je ze od "pamtiveka" da so pobrite, urejene... v domeni deca pa da je DEC ne pa pedercina:)

Ne morem verjet, kar sem prebral. Mislim no, pa samo probaj se pobriti pod pazduhami, pa boš videl, da se bom redno bril naprej.
To maš ti samo en predsodek, nič drugega.
Moj foterr se brije pod pazduhami, pa je star 55 let. Pa tudi mamo kmetijo doma.
 

Bitch_Muchanon

devil's bitch
21. jul 2007
1.165
0
36
Metropola
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
@Grisbi - Če še nisi dojela, govorimo o izgledu riti. Ne govorimo o tem, s kakšnimi puncami/fanti hodi kozarec. In kozarec svojih punc/fantov ne izbira po načelu "Gate dol, potem bom pa videla, ali grem na pijačo" Mogoče je to tvoj način, moj sigurno ni...

Nikjer nisem tvoje omenjala in tvoj način izbiranja partnerja, tako da tudi tebi ni treba mojega,...vse kar sem rekla je, da HB, da obstajajo tudi taki, ki jih dlake ne motijo....in HB, da obstajajo taki, ki jih dlake motijo, da tudi čisto pobrite pridemo na svoj račun
grin1.gif

Točno to si omenjala.

Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Potem je bolje, da je poleg tega, da je zašpehana še kosmata? Sem ravno dobro z FKK in ti lahko povem, da so kocine grde na debelih in suhih, ravno tako pretirana goščava na moških....je pa to res stvar okusa, tako da še dobro, da obstajajo tako ko ti si ti, drugače bi bejbe, ki imajo raje poraščeno "ostale samske"
grin1.gif

Še enkrat - jaz ne izbiram partneja po načelu "najprej gate dol, potem pa gremo na pijačo".

PS: Mene moti vonj po švicu.

Zdaj je pa švic kriv?
Povej raje, da imaš kosmata muda.
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
No tak je, sn si ga pobril pa je tak hecni občutek, ko da bi bil nagi, samo se je babi dopadlo. Ampak zaj je pa tak, da sn dobo neke pikice pa srbi pa pika da bi kar znorel. Kaj naj pa zaj naredim? Se koža to počasi navadi ali morem kako kremico uporabit? (pa smo spet pri pederskih kremicah...
redface-1.gif
)

Za one keri se bojo hecali iz mene, kakiga imam, bom pa reko da nisn gay ampak metro. Verjetno bojo rekli, da sn fukjen, ampak to je še zmirom bolje ko pa da bi rekli, da sn ritopikec. Tak da fsaj za to me pa nea skrbi več, samo še problem s pikanjem (onim ta drugim) bo treba rešit.

Za zmirom vaš, Batate
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Ja to, kar se ti dogaja, da te srbi pa to, je čisto značilno, koža se potem itak kmalu navadi
grin1.gif


nasvet: B panten plus, priporočljivo že takoj, ko se pobriješ, pa še ene dvakrat potem nič ne škodi. Lahko pa uporabiš tudi kakšen nežen mleko ali lotion za telo, oz. morda raje za otroško kožo.