Briti ali nea briti, to je zaj dilema

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.204
2.440
113
v lokalni ostariji
ma ni sans da se brijem... to delajo samo pedercine:) ali pa osebki ki so do kraja pozensceni:)))

ne dolazi u obzir da bi dau dlake stran... za koji [censored]... za higieno skrbim tako ali tako, pred fukom se tusiram..

kam so sli vsi tapravi dedci? kmal bojo sam pozensceni osebki naokol hodil... taki s sminko na ustnicah in pudrom na lickah (da bo lepse zgledal...)

kje je meja...
 

Drugizvezdnik

Pripravnik
20. jul 2007
432
0
16
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
kodri med jajci

hysterical-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
ma ni sans da se brijem...

mogoče pa bi tvoja draga rajš vidla da si pobrit, pa bi bla še bolj zagreta za obdelovanje
grims-1.gif

probat ni greh in če se ne boš dobro počutil, pač pustiš da se spet pragozd naredi....
 

Drugizvezdnik

Pripravnik
20. jul 2007
432
0
16
A lahko še kaj bolj ogabnega prilimaš
hysterical-1.gif


btw, v službi sem našim modelom poslala to bejbo po mailu - zdaj se noben več ne pogovarja z mano
frown-1.gif
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Kje je meja? Bila tam nekje leta 2000 že.

Žal kodri med jajci in pod pazduho, ne zgledajo več moško, ampak kvečjemu predjamsko...
aplauz.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Drugizvezdnik pravi:
A lahko še kaj bolj ogabnega prilimaš
hysterical-1.gif

Evo SAMO zate sem se potrudil in na googlu poiskal sliko, ker vem da obožuješ kosmate moške
evil.gif



hairy-man.jpg
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.204
2.440
113
v lokalni ostariji
lej ze ob misli na to da bi se popedercio mi rata slabo:)

ni sans je reku hans... saj meni je vseeno brijte se, pocasi se zacnite se malo sminkati (no nekateri to itak ze pocnejo) v glavnem kmalu ne bo vec pravih dedcev... bojo samo pozenscena bitja...

nisem nic primitiven... ampak meja pa more bit... sem lepo urejen, redno postrizen (na 1 mesec), redno in lepo pobrit... ampak ne pod pazduho, po prsih ali po jajcih... ker to delajo samo pederi...
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
lej ze ob misli na to da bi se popedercio mi rata slabo:)

to je tvoj predsodek. (isto mnenje sem imel jest) pol sem se pa pobril (pa ne po prsih in pod pazduho) pa do sedaj še nisem slišal da katera nebi bla slabe volje ker imam pobritga. prej obratno.

sam tko: ali ti rad ližeš dlake in jih vlačiš po ustih?
če je odgovor ne, potem se zamisli kako je tvoji to "fajn"
grims-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
kmalu ne bo vec pravih dedcev...


Definiraj prosim besedo "pravi dedec"
confused-1.gif


A je to osebek moškega spola ki teka z gorjačo za divjadjo? Ali je to vitez na belem konju? Mogoče je pa pravi dedec Vseved v hondi (ali mazdi, toyoti, golfu, nekje pač)?

"Evolucija" dela svoje, lahko ji slediš, lahko pa počakaš da te povozi čas. Just go with the flow...
smirk-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.204
2.440
113
v lokalni ostariji
me ne moti ce kdaj pa kdaj kako dlako v gobc fasm (itak ankol ne mors tok pobrit da b blo cist ampak res cist u nulo!) za mojo da ne pluva po pojstli pa ze med tusiranjem poskrbim da tisto kar namerava kmalu odpadt tudi odpade:)) in ni se se zgodlu da bi plunla kako dlako vn... pa nism pobrit...

kaksna evolucija? to da sem pobrit je KAO evolucija? ce bi bilo to v naravi bi dlake ze same dol popadale... tko pa...

v domeni zensk je ze od "pamtiveka" da so pobrite, urejene... v domeni deca pa da je DEC ne pa pedercina:)
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
heh zanimivo. men pa je veliko bolj rajcig videt pr zenski da ima kosmato tamalo. zdaj ne mislim tako, da ji vse ven pri bikiniju gleda, ampak da ma tak 4-5 cm (od oke) sirok pas dlak pr luliki navzgor
grin1.gif

kaj pa vem, bolj zensko mi deluje. jaz pristrizem, da pac ni pragozd dol, kaj vec pa ne. sm tud to prakticiral, pa ni tak fino, ker potem se res moras VSAK dan brit tam spodaj.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
shocked-1.gif
takih je pa zelo malo kot si ti.

nekdo je rekel, da se ženske že od nekdaj brijejo
ne-ne-1.gif
to mislim, da je v "modi" nekje 10? let ali nekaj takega.
ženske smo seveda zagrabile in sedaj se "moramo" vedno urejati spodi. K sreči obstaja brazilska
cheer.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:

v domeni zensk je ze od "pamtiveka" da so pobrite, urejene... v domeni deca pa da je DEC ne pa pedercina:)




ni res....še v "flower power" (sedemdeseta, mogoče celo osemdeseta) generaciji so bile ženske poraščene...

tko da toooolk let pa spet ni.
 
Nazadnje urejeno:

puncy

Zelenc'
4. avg 2007
22
0
1
se mi zdi dokaj enostavno vse skup, če spodaj zgleda urejeno, ga vzameš tudi v usta, drugače ne. ne verjamem namreč, da tip, ki si uredi dlačice tam doli, ne bi poskrbel tudi za higieno nasploh, medtem ko tisti, ki mu je za to vseeno, vsaj zgleda, da mu je vseeno tudi za higieno. no, sedaj že nekaj časa nimam problemov s tem, ker se moj tipček vedno lepo uredi:) prav tako seveda jaz. in kaj pomeni urejeno? pri tipih pobrito ali vsaj pristriženo, sama pa nekako rada prakticiram menjanje frizurce iz golega otoka na čritce, srčke ali kako drugo preprosto podobico...