Briti ali nea briti, to je zaj dilema

Drugizvezdnik

Pripravnik
20. jul 2007
432
0
16
ksz

Vse dlake stran, ni boljšega
cheer.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
ja tko, moje osebno mnenje: mi je bolš če so dlake vsaj pristrižene al pa pobrite... estetsko lepš zgleda in tut pr oralcu je bolši feeling...
evil.gif

Ni nujno, da je vse čis pobrito... loh ostane kej za dekoracijo... In to čis nč 'pedrsko' ne zgleda... taka razmišljanja so primitivna... itak loh gledamo tut s strani higiene in manjša količina dlak ZMAGA...

Enako podpazduhe... a je grooozno če je tip pobrit?? ... Lepš k pa da ma celo šumo pod rokami,...

Tko je danes... in prepričana sm, da je vedno večim puncam to všeč... in tut moški to preferirajo...

Tko da, fantje... nč bat... če ne druzga, že zarad higiene...

Ma pa vsak svoje stališče, tok da... js sm svojga povedala...
wink-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.283
3.688
113
davorinm.wordpress.com
Na fkk-ju letos je imelo skoraj več tipov pobritih tičev, kot žensk muc... Katastrofa. Nekatere so imele toliko dlak (že v višino), da če so ležale, so si z dlakami že senco delale po stegnu. Scarry.
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik ynos pravi:

Na fkk-ju letos je imelo skoraj več tipov pobritih tičev, kot žensk muc... Katastrofa. Nekatere so imele toliko dlak (že v višino), da če so ležale, so si z dlakami že senco delale po stegnu. Scarry.
stupid-1.gif




uf-1.gif


če bi bil jest tam bi najbrž kozlal zarad džunglerašic
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
To je vse res-ampak si bo treba zmislit nov izraz namesto muce-saj jih tako imenujemo zaradi poraščenosti verjetno, a ne?
grin1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
razen kakšnih eksotičnih mačk (po stardecovem reku: pohabljenih) imajo drugače mačke kratko dlako in niso take kakor tista statična metla za prah brisat
uf-1.gif
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Pa sej nismo v sedemdesetih, da bomo mel cofe spodni no. Ne vem komu je še to všeč, ko zagleda....mah
A tuki pa ni tistga smajlija, ki bruha?
 

Medo

Fizikalc
24. jul 2007
2.935
0
36
45
ksz

Spodi komplet pobrit razen tepiha, ki je samo "pristrižen" ... zaenkrat nobenih negativnih pripomb
cheer.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Na fkk-ju letos je imelo skoraj več tipov pobritih tičev, kot žensk muc... Katastrofa. Nekatere so imele toliko dlak (že v višino), da če so ležale, so si z dlakami že senco delale po stegnu. Scarry.
stupid-1.gif

to pa tut ni za nikamr... mene tut to ful odvrača... pa peesda... to je pa ja higiena no... pa kaj ma od tega da ma pragozd uspodi... al pa pod pajsko... eh... eni so pa tut smešni...

en dan smo bli tko na plaži in je ena šlang mlada mamica pršla... tko, nč kej posebnga... pol se je pa slekla pač v kopalke... in vsi kolegi (z mano na čelu) nismo mogli umaknt pogleda z njenga bikinija... tiste temne dlake so kr udarle vn iz kopalk... pa dol po stegnu... prou ceu gozd no... pol si je dala neko ruto okol, pa smo bli vsi zadovoljni...

čez nek časa gremo mi jest... in je pršla v isto restavracijo... se usedla zravn naše mize ... BREZ RUTE!! Kdo je ostal brez apetita??? Jaoooo
bonk.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
joj noooooooooo....
shocked-1.gif


zdej si pa predstavlejte, da majo nekateri dejansko fetiš na to...
shocked-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
..ksz...

Za dece - puščava.
Za dekline - angleška travca.
ne-ne-1.gif

tolk kot ve nočte dlak pri nas, mi še tolk manj pri vas
nema angleške travce -> goli otok
grin1.gif