Briti ali nea briti, to je zaj dilema

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
..ksz...

Vsem svetujem obisk kakšne bolj oblegane nudistične plaže in ogled, kaj pomeni na golo pobrita ritka pri eni normalni ženski, ki ni pofotošopana za playboya. In kaj pomeni obrit moški.

Da boste razumeli, zakaj meni ni do golega otoka pri ženskah.
In zakaj podpiram puščavo pri moških.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
aja meni je tudi bolj vsec "porascena" muca... je bolj "naravno"...

lepo
grin1.gif

men je pač nagravžno, ker imaš občutek kot da bi se s kakšnim alkaidovcem zalizoval
hysterical-1.gif

no, če ti je tako OK, ti je pač OK...vsak ima svoj okus in tako je prav.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik Drugizvezdnik pravi:

Kaj pomeni?



Mislim da se dlake lahko zelo lepo odstrani, kar lahko potrdiva midve z Škorp
evil.gif




Dlake ni noben problem odstranit. Izgleda pa obup na vseh ženskah, ki niso 170 cm, 50 kg in do 25 let.



Zato pa pravim, da naj si gre kdo pogledat to modo med resnične ljudi. Ne pa na fotošopane fotke.
 
Nazadnje urejeno:

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Daj razjasni nam, kaj točno imaš v mislih, kaj je tako hudega za videt.


DZ
grims-1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Potem je bolje, da je poleg tega, da je zašpehana še kosmata? Sem ravno dobro z FKK in ti lahko povem, da so kocine grde na debelih in suhih, ravno tako pretirana goščava na moških....je pa to res stvar okusa, tako da še dobro, da obstajajo tako ko ti si ti, drugače bi bejbe, ki imajo raje poraščeno "ostale samske"
grin1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ne polagaj mi besed v usta.

Ne kosmat.
Angleška travca.
Torej urejeno v nek trikotniček in kratko.

BTW: Vidim, da res nimate pojma, kako nekaj dejansko izgleda. Vsi mislite, da izgleda tako, kot v playboyu.
Pojdite si pogledat v RL, potem pa govorite.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Še boljše so 60. letnice, ki si tisto povešeno in z žilami prepredeno kožo v nulo pobrijejo, da izgleda kot pri dojenčku....

:smajli, ki bruha:



@Grisbi - Če še nisi dojela, govorimo o izgledu riti. Ne govorimo o tem, s kakšnimi puncami/fanti hodi kozarec. In kozarec svojih punc/fantov ne izbira po načelu "Gate dol, potem bom pa videla, ali grem na pijačo" Mogoče je to tvoj način, moj sigurno ni...
 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:

BTW: Vidim, da res nimate pojma, kako nekaj dejansko izgleda. Vsi mislite, da izgleda tako, kot v playboyu.

Pojdite si pogledat v RL, potem pa govorite.




Sem si pogledal, razgledal in nagledal RL, da sem se odločil da boljše pobrita kakor pa razpuščena kot neki kočevski gozd. In pol gre mal naokol pa iz tistih kocin še kakšna morska trava binglja, pa mivka, pa še kakšne alge
uf-1.gif


res fajn pogled, če hočeš bruhnit...
 
Nazadnje urejeno:

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Ja men tudi bolše izgleda če ima ženska na kratko pristriženo in zožan pas kot pa totalno pobrito - črtica ni podobno je kul. Pri popolnoma pobriti je meni ogabno ko se vidi kaka kožna reakcija po britju ali pa tudi če si jo ženska ne pobrije sproti in ko jo ližeš imaš občutek kot da se ližeš z neobritim tipom (ugibam!!!). Seveda gremo lahko tudi v drug ekstrem in si zamislimo neurejeno muco...tisto je pa sploh NO GO!



Kar se tiče ostalih delov ženskega telesa pa mora definitivno biti hairless. Prav tako bi mi bilo čudno če bi imel svojega Generala totalno pobritega....skrajšano je kul, pobrito NO-GO.





shave_cat.jpg
 
Nazadnje urejeno:

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik Ares pravi:

Citat:
Uporabnik kozarec pravi:

BTW: Vidim, da res nimate pojma, kako nekaj dejansko izgleda. Vsi mislite, da izgleda tako, kot v playboyu.

Pojdite si pogledat v RL, potem pa govorite.




Sem si pogledal, razgledal in nagledal RL, da sem se odločil da boljše pobrita kakor pa razpuščena kot neki kočevski gozd . In pol gre mal naokol pa iz tistih kocin še kakšna morska trava binglja, pa mivka, pa še kakšne alge
uf-1.gif


res fajn pogled, če hočeš bruhnit...




Vidim, da je problem znanje slovenskega jezika.



Primer angleške travce (zgornja slikca)

http://www.terme-krka.si/si/golf/?gclid=CKu9u_vQ6o0CFRohXgodIllRwA



Primer pragozda

http://www.kocevje.si/rajhenav.htm



BTW: Ne vem, kje se ti vlačiš - jaz še pri nobenemu nisem uspela najti morske trave, mivke, alg,...
 
Nazadnje urejeno:

puncy

Zelenc'
4. avg 2007
22
0
1
no po tvojih merilih sem skoraj lahko pobrita
bonk.gif
ok, pa recimo da tistih 50 kg namiguje na to, da mora biti ženska suha (čeprov mislim da je 50kg premalo za 170 cm) samo ni mi pa jasno zakaj naj bi bila visoka? kot da ima to kaj veze...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.283
3.688
113
davorinm.wordpress.com
Še nekaj bi opomnil ženske. Sej je vse lepo in prav... ampak nekatere si uredijo muco lepo...gladko vse..., pozabijo pa na tisti del, ki gre od muce do riti. Kako ti potem zgleda v doggyju verjetno ni potrebno omenjati.

PS: Pri pobriti se imaš veselje zadržati dol, do heksenšusa..., pri kosmati pa bi najraje preskočil predigro.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik puncy pravi:
no po tvojih merilih sem skoraj lahko pobrita
bonk.gif
ok, pa recimo da tistih 50 kg namiguje na to, da mora biti ženska suha (čeprov mislim da je 50kg premalo za 170 cm) samo ni mi pa jasno zakaj naj bi bila visoka? kot da ima to kaj veze...

50 kg samih po sebi ne pomeni, da je suha. Zdaj pa ponovno preberi - saj napol si že dojela, kaj sem hotela povedati, samo nevem, zakaj ti je vmes koncentracija popustila - Nezadržna želja po repliciranju?

BTW: Angleška travca ni isto kot gola zemlja. Tudi ti rabiš sliko?